Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Аналізи та діагностика фото 77

Причини безпліддя

 

 

Виявлення причини ненастання вагітності - перший крок на шляху до успіху. У чому б не ховалася причина, рішення завжди є. Фахівці Інституту репродуктивної медицини ДАХНО допоможуть досягнути бажаного результату.
Записатися
Що включає в себе обстеження чоловіка?

Чоловічий фактор. Найперший і найголовніший аналіз - спермограма. Додаткові дослідження: MAR-test, HBA-test, генетичні аналізи. Залежно від результатів можуть бути запропоновані медикаментозна схема лікування для покращення показників або ж одна із програм допоміжних репродуктивних технологій.

Як виключити матковий і трубний фактор безпліддя?

Перевірка маткових труб на прохідність проводиться за допомогою ультразвуку чи рентгену (соно-/ метросальпінгографія) або лапароскопії. Якщо результат невтішний і прохідність відсутня, єдиний вихід - штучне запліднення. 
У залежності від причини матковий фактор встановлюється як за допомогою ультразвукового дослідження, так і завдяки складнішим інструментальним методам - гістероскопії чи лапароскопії. При виявленні патологічних змін призначається комплексне лікування. У разі підтвердження серйозних порушень, які унеможливлюють настання та виношування вагітності, жінці можуть рекомендувати скористатися послугами сурогатного материнства.
 

У чому ще може критися причина ненастання вагітності?

Імунологічне безпліддя  підтверджується лабораторно. Вихід (залежно від діагнозу) -  медикаментозне лікування з контролем небезпечних маркерів, які перешкоджають настанню й благополучному протіканню вагітності, або лікувальна програма ДРТ. 
Ендокринна патологія. Здійснюється перевірка гормонального профілю, консультація та огляд щитовидної залози ендокринологом. По результату проводиться корегуюче лікування. 
Психологічний фактор. Не варто недооцінювати емоційну складову проблеми. Іноді фахова консультація психолога робить неймовірні зрушення на шляху до вагітності.
 

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 3
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 64
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Додаткові сервіси
Чому клініка ДАХНО? фото 92
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Вартість консультації
Консультація лікаря репродуктолога (первинна)
Записатися на консультацію фото 24
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки