Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Відгуки про ІРМ

Відгуки про клініку ДАХНО

Залишити відгук
Марина
Хочемо з чоловіком, від усього серця, подякувати неймовірно досвідченої людини, в своїй справі, Сіренко Віру Юріївну за нашу справджену мрію, за нашого чудесного синочка 😍🤱Ми йшли до неї довгі роки і все було марно: багато спроб Еко, багато гормонів і дуже багато розчарувань (сліз і нервів) поки не поміняли врача. Коли прийшли на прийом до Віри Юріївни ось відразу повірили в результат: добрий, спокійний, приємний у спілкуванні людина, одним словом “з нею легко”: все розклала по поличках, вселила в нас віру і надію, підтримала і сказала що у нас все вдасться))) Так все і сталося: з першої спроби у неї ми завагітніли 🤰, ​​нашому щастю не було меж, в липні минулого року народився наш прекрасний малюк, якому вже 6 місяців 👶 .Вера Юріївна низький вам уклін: щастя вам і вашим близьким , добра і щастя))) Нехай Боженька вас зберігає і дасть Вам міцного здоров’я і сили для того щоб ви змогли ще багато кому допомогти і подарувати цю радість і счастье.І всім, хто зараз проходить цей важкий шлях, бажаю не здаватися ніколи і йти до своєї мрії, адже мрії повинні збуватися 🤰👶👼. Удачі всім і терпіння.
Лавриненко Надія Анатолієвна
Це ЛІКАР від БОГА !!! Я буду все своє життя дякувати цій жінці за свою прекрасну донечку Сашеньку !!! Спасибі вам велике і хай Бог Вам дарує багато років життя !!! Ви Людина з великої літери.
Світлана
Хочемо подякувати чудовому лікарю Кононенко Ірині Яківні. Прийшли ми до неї в січні 2018 року зі проблемою безпліддя 5 років безрезультатного лікування в рідному місті. Нас відправили до Києва і сказали вам допоможе тільки ЕКО. Доктор подивилася наші аналізи та УЗД і сказала що є ще шанси завагітніти природним шляхом. Ми вирішили довіритися їй і спробувати ще раз. І ось через пів року я завагітніла завдяки грамотно підібраному лікуванню Ірино Яківною. Два тижні тому у нас народилася донечка і ми дуже щасливі спасибі Вам величезне.
Ольга Вишневська
Хочу подякувати Андрію Володимировичу Сербину за його професіоналізм, завдяки якому на цьому тижні народилася моя дівчинка.
Татьяна
Лікувалася у Кононенко І. Я всім задоволена, після грамотно призначеної стимуляції завагітніла. До цього лікувалася три роки у інших лікарів Києва безрезультатно! Спасибі величезне за мою Христину!
Залишіть свій відгук про нас!
Ваша думка цінна для нас
Додаткові послуги
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів