Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

Інститут репродуктивної медицини «ДАХНО» - міжнародний центр діагностики та лікування безпліддя. 
Перші в Україні! Результативно лікуємо безпліддя з 1994 року.

Місія: 
Життя людини бере початок від злиття живих жіночіх та чоловічих статевих клітин – яйцеклітин та спермія… Якщо внаслідок перенесених захворювань чи оперативних втручань це стає неможливим, природа виявляється безсильною. Але не втрачайте надію – вихід є: складними методиками лікувальних програм альтернативного материнства, якими володіють спеціалісти клініки «ДАХНО».

3500
+
пар на рік
2200
+
циклів на рік
52
%
успішність програм ДРТ
Чому клініка ДАХНО? фото 47
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Записатися на консультацію фото 46
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!

Наші послуги

Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Відгуки
Подивитися усі відгуки
Сервіс клініки ДАХНО

Центр репродуктивної медицини професора Дахно

- Впроваджуємо новітні технології, методики діагностики та лікування в галузі репродуктивної медицини
- Індивідуальні та комплексні медичні програми лікування.  Робота команди спрямована на досягнення однієї цілі – народження здорової дитини при збережені здоров’я матері. 
- Міжнародний досвід. Проводимо спільні із закордонними клініками програми лікування безпліддя. Нам довіряють не тільки жителі України, а й зарубіжні пацієнти та партнери.
- Команда професіоналів найвищої кваліфікації світового рівня. Лікарі-репродуктологи нашої клініки є членами Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE) і Американського товариства репродуктивної медицини (ASRM).
- Дбайливий медперсонал прагне забезпечити кожному пацієнту і членам його сім’ї чуйне ставлення і максимальний комфорт.
- Використовуємо апаратуру експертного класу провідних світових виробників. Приділяємо більше уваги точній діагностиці для досягнення кращих результатів в лікуванні захворювань, проведенню маніпуляцій.

Про Дахно

За останні 27 років в Україні з’явилося досить багато клінік, які займаються допоміжними репродуктивними технологіями. Але згадаймо, з чого в нашій країні все починалося. У 1992 році була відкрита Лабораторія Дахно. Одна з перших клінік, яка спеціалізувалася на лікуванні безпліддя. Федір Власович Дахно, ідейний натхненник і засновник, до моменту створення Лабораторії вже кілька десятків років працював над проблемою безплідних шлюбів. На базі цієї клініки репродуктивної медицини проходили освітні заходи для майбутніх фахівців країни. Можна сказати, що Лабораторія Дахно — це перша репродуктивна клініка в Києві. До 1994 року Лабораторія Дахно переросла в Інститут репродуктивної медицини. Як клініка репродуктивної медицини, Інститут і донині займається лікуванням безпліддя самої різної складності. До нас звертаються пацієнти як з України, так і з інших країн світу. Кілька років тому Дахно (ex. ІРМ) змінив розташування. Наш центр репродуктивної медицини розмістився в окремій будівлі на території Обласної Лікарні міста Києва. Клініка Дахно (ex. ІРМ) є приватним медичним закладом, хоча і розташовується по сусідству з державною лікарнею. Попри приватну форму власності, ще при заснуванні нашої клініки були закладені принципи доступності медичної допомоги та відкритості до наших пацієнтів.
Також варто зазначити, що клініка Дахно trusted clinic by eggdonationfriends.com

Експертиза


У стінах клініки Дахно укладено понад 27 років досвіду успішного лікування безпліддя. Але в даній сфері досвід – тільки одна складова частина хорошого результату. У питанні зачаття дітей важлива кожна дрібниця. Наша ембріологічна лабораторія оснащена відмінним обладнанням. Тільки підготовлені фахівці з достатнім рівнем компетенції в даній сфері можуть проводити маніпуляції на нашому обладнанні. Витратні матеріали, якщо вони використовуються в важливих процедурах і маніпуляціях, застосовуються виключно перевірених європейських виробників. Природно, якість матеріалу може вплинути на результат проведеної процедури. В такому питанні ризикувати не можна. Наша клініка репродуктивної медицини в Києві, перш за все, це злагоджена команда медичного персоналу. Кожен лікар, який працює в Інституті, крім випробувального терміну проходить і навчання під кураторством одного з більш досвідчених наставників. Таким чином, молодші фахівці переймають знання їх успішних колег. Послуги репродуктивної медицини в Україні за рівнем послуг, що надаються вже не поступається європейській, але за новими знаннями фахівці все ж звертаються за кордон. Лікарі клініки Дахно є частими гостями міжнародних конференцій, це один з важливих аспектів роботи в нашій клініці. Інновації, це друга складова частина доброго результату роботи клініки.
 

 

Читати більше