Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд


Політика конфіденційності

Політика конфіденційності клініки ДАХНО визначає умови і правила користування сайтом https://irm.ua/ (далі «Сайт») і розповсюджується на всіх користувачів сайту. 

Участь сімейних пар у програмах допоміжних репродуктивних технологій породжує ряд важливих прав та обов’язків як для пацієнтів, так і для медичного закладу, що ці послуги надає. Юридична служба клініки ДАХНО супроводжує усі етапи та слідкує за належним документальним оформленням програм. Цей аспект є надзвичайно важливим у питанні захисту прав пацієнта.

Першочерговим при зверненні пацієнтів до репродуктивного центру з досить делікатного приводу, ненастання вагітності, є збереження повної конфіденційності. Клініка належним чином захищає інформацію про пацієнтів і не допускає її розголошення. Це інформація не тільки про результати діагностики, встановлений діагноз, проведені методи лікування, а й про сам факт звернення до медичного закладу.

Ми цінуємо Вашу довіру. На будь-якому з етапів Вашої взаємодії з Клінікою пропонуємо Вам безкоштовно звернутися до юридичного відділу з питаннями, які Вас турбують. Адже пацієнт і медичний заклад – це партнери, які мають спільну мету, досягнення якої породжує важливі юридичні аспекти.