Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Аналізи та діагностика фото 67

З чого почати?

 

 

За статистикою кожна п’ята пара зіштовхується із труднощами зачаття. Спеціалісти рекомендують не зволікати зі зверненням до лікаря. Якщо вагітність не настає після року незахищеного статевого життя – це беззаперечний привід розпочати обстеження. Фахівці ДАХНО зроблять усе можливе, щоб наблизити вас до довгоочікуваного щастя материнства й батьківства.
Записатися
З чого розпочати обстеження?

Зазвичай подружжя почувається розгублено і часто не знає, з чого починати і як правильно підготуватися до відвідування репродуктивної клініки. Перший крок – це  вибір медичного центру з досвідченим персоналом та сучасним обладнанням. Довіра до Клініки й лікаря теж беззаперечний аспект у досягненні результату. Наступний етап – запис на консультацію.

Як підготуватися до першої консультації?

Лікарі репродуктологи ДАХНО рекомендують комплексний пакет обстеження первинних пацієнтів, що включає в себе ультразвукове дослідження органів малого таза для жінки, спермограму для чоловіка та консультацію подружжя по результатах. 
Краще відвідати репродуктолога разом. Причина ненастання вагітності може бути пов’язана як з жінкою, так і з чоловіком. Спільна консультація - це гарна ідея не лише з позиції виключення чоловічого чи жіночого фактору одночасно, а й з погляду психологічної підтримки один одного. 
Віднайдіть попередні результати досліджень, пов’язані з питанням зачаття, якщо такі проводилися раніше. Ваша медична документація може допомогти лікарю у постановці діагнозу. Візьміть з собою ваші паспорти та сплануйте візит до Клініки за 40-60 хвилин до призначеного часу. Це дозволить без метушні заповнити ваші дані, необхідні для формування медичної картки, та здати спермограму, й уже з результатом відвідати лікаря.
 

Коли краще приїздити на узд? Як підготуватися до аналізу чоловіку?

Не варто підлаштовуватися під жіночий календарик. Кожна фаза циклу  інформативна по-своєму, ультразвук під час менструації також проводять. 
Для достовірності результату спермограми чоловіку варто дотриматися наступних умов: 3-4 дні статевого утримання, відмова від алкоголю, сильних фізичних навантажень, дії високих температур (лазні, сауни). 
 

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 37
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 30
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Чому клініка ДАХНО? фото 19
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 72
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки