Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Консультація репродуктолога фото 36

Консультація репродуктолога
 

 

Якщо бажана вагітність забарилася, найперше питання, яке турбує: до кого звернутися за допомогою. Це може бути гінеколог, але… Чи точно проблема в жінці? Чи варто гаяти час на одностороннє обстеження? Найоптимальнішим рішенням є звернення обох партнерів до вузькопрофільного медичного центру на консультацію до репродуктолога.

Хто такий репродуктолог

Порушеннями фертильності та збереженням репродуктивного здоров’я займається лікар-репродуктолог, який знає все про планування вагітності та діагностику й лікування безпліддя. На сьогодні в Україні не має спеціалізації «репродуктолог». Фактично це фахівець, який поєднує у собі знання з гінекології, андрології, ембріології, ендокринології. Він тримає у своєму фокусі усі можливі процеси, пов’язані  із зачаттям у організмі або ж поза ним (штучне запліднення власних або донорських яйцеклітин у лабораторних умовах), робить усе можливе задля здійснення мрії подружжя чи одинокої жінки про народження дитини. 

Оскільки репродуктивна медицина дуже стрімко розвивається, лікарю важливо завжди тримати руку на пульсі та стежити за світовими тенденціями. Саме тому лікарі клініки ДАХНО постійно відвідують конференції та наукові майстер-класи за кордоном задля збагачення своїх знань і обміну досвіду з колегами провідних медичних центрів світу.

Комплексний підхід

Лікар має покроковий план і обов'язково зверне увагу на паралельне обстеження і жінки, і чоловіка. Безпліддя не є проблемою одного з партнерів. Ненастання вагітності - це завжди спільна проблема. Тому подружжя завжди розглядається репродуктологом як парний пацієнт. Для кожного розробляється індивідуальний план прицільної та повної діагностики. Виявлення причини надзвичайно важливе для визначення оптимального способу досягнення результату.

Досвід та обладнання

Репродуктивна медицина швидко розвивається. Впроваджуються нові підходи, інноваційні технології, які покращують шанси на настання вагітності у кожної конкретної пари чи одинокої жінки. Тому оснащення репродуктивної клініки новітньою технікою не лише одна із переваг, а іноді просто необхідність для отримання результату. Те ж саме стосується кваліфікації медичного персоналу та їхнього постійного вдосконалення і бажання переймати досвід своїх колег у світі.

Спокій і психологічний комфорт

Чи задумувалися ви, скільки спроб завагітніти так і лишилися марними через неправильно поставлені діагнози, нерозуміння чи навіть осуд з боку лікарів, психологічний тиск на усіх етапах планування вагітності? Відповідь, на жаль, невтішна. У питанні безпліддя важливими є не лише фізичне благополуччя, але й психологічний стан пацієнтів. Репродуктивна медицина - найделікатніша сфера турботи про людське здоров'я. Усі ланки репродуктивної клініки розуміють, з якою відповідальністю та увагою необхідно підходити до кожного пацієнта. Репродуктолог не лише має досвід, але й глибоко переймається кожною історією. Підтримує, не дає опустити рук та веде до результату, маючи у своєму арсеналі найновіші методи боротьби навіть з найскладнішими формами безпліддя.

Також варто не забувати, що час - ваш ворог. Тому не потрібно відкладати свій візит до репродуктолога. Вагітність не настає протягом року спроб? Бийте на сполох і розпочинайте обстеження у найдосвідченіших – у Клініці ДАХНО!

Коли потрібна консультація репродуктолога

Якщо бажані дві смужечки на тесті не з’являються протягом року відкритого статевого життя (якщо вік жінки перевищує 35 років, то після 6 місяців спроб), це привід не відкладати запис на консультацію до фахівця з репродуктивного здоров’я. Крім того, коли подружжю відомі спадкові генетичні хвороби, то планувати вагітність варто саме під чуйним контролем лікаря-репродуктолога. Ще обов’язково потрібна консультація щодо збереження репродуктивної функції, якщо планується оперативне втручання на репродуктивних органах або ж променева терапія. У наш час досить важливо подумати про можливості кріоконсервації репродуктивного матеріалу (яйцеклітин і сперматозоїдів) військовим перед початком несення служби. Фахівці клініки ДАХНО з радістю проконсультують і нададуть кваліфіковані відповіді на усі запитання у кожному з вище зазначених випадків на консультації в місті Києві або ж на онлайн прийомі.

Як проходить прийом?

Найперший крок до здійснення мрії – записатися на консультацію до репродуктолога. Найкраще планувати сумісний візит для обох із подружжя. Зазвичай ми рекомендуємо базовий комплекс послуг, що дає максимально інформативну картину:

Усі ці процедури проводяться у межах одного дня, і дають можливість відразу окреслити можливі порушення та визначити шляхи подальшого обстеження та лікування задля досягнення позитивного результату.

Чому клініка ДАХНО? фото 25
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Ціна консультації репродуктолога в Києві

Ціни на консультацію репродуктолога можуть дещо відрізнятися залежно від: 

Зверніть увагу, що актуальні ціни завжди можна знайти у відповідному розділі нашого сайту, або ж дізнатися, зателефонувавши нам. Крім того, слідкуйте за акційними пропозиціями, які періодично з’являються для первинних пацієнтів.

Переваги прийому репродуктолога в ДАХНО

Довіряючи нам планування вагітності, ви завжди в надійних руках досвідченої та згуртованої команди, яка має єдину мету – народження здорової дитини при збереженні здоров’я матері. Ми маємо все задля втілення вашої мрії в життя: сучасне обладнання, знання і навички, лікарський консиліум для найскладніших випадків порушення репродуктивної функції, емпатію та розуміння ваших труднощів на шляху до вагітності.

Вартість консультації
Консультація лікаря репродуктолога (первинна)
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 29
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки