Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Консультація репродуктолога фото 74

Репродуктолог
 

 

Коли бажані дві смужки не з'являються, пара почувається розгублено. Часто не розумієш, як знайти причину і до якого фахівця звернутися. У кращому разі жінка консультується у гінеколога, іноді безконтрольно здає аналізи, поклавшись на поради всезнаючого гугла. На щастя, давно є лікарі, які займаються питанням настання вагітності професійно. Мова про лікарів репродуктологів. У чому особливість консультації репродуктолога? Чому варто обирати вузькопрофільний медичний центр для вирішення репродуктивних проблем?
Записатися
Комплексний підхід

Лікар має покроковий план і обов'язково зверне увагу на паралельне обстеження і жінки, і чоловіка. Безпліддя не є проблемою одного з партнерів. Ненастання вагітності - це завжди спільна проблема. Тому подружжя завжди розглядається репродуктологом як парний пацієнт. Для кожного розробляється індивідуальний план прицільної та повної діагностики. Виявлення причини надзвичайно важливе для визначення оптимального способу досягнення результату.

Досвід та обладнання

Репродуктивна медицина швидко розвивається. Впроваджуються нові підходи, інноваційні технології, які покращують шанси на настання вагітності у кожної конкретної пари чи одинокої жінки. Тому оснащення репродуктивної клініки новітньою технікою не лише одна із переваг, а іноді просто необхідність для отримання результату. Те ж саме стосується кваліфікації медичного персоналу та їхнього постійного вдосконалення і бажання переймати досвід своїх колег у світі.

Спокій і психологічний комфорт

Чи задумувалися ви, скільки спроб завагітніти так і лишилися марними через неправильно поставлені діагнози, нерозуміння чи навіть осуд з боку лікарів, психологічний тиск на усіх етапах планування вагітності? Відповідь, на жаль, невтішна. У питанні безпліддя важливими є не лише фізичне благополуччя, але й психологічний стан пацієнтів. Репродуктивна медицина - найделікатніша сфера турботи про людське здоров'я. Усі ланки репродуктивної клініки розуміють, з якою відповідальністю та увагою необхідно підходити до кожного пацієнта. Репродуктолог не лише має досвід, але й глибоко переймається кожною історією. Підтримує, не дає опустити рук та веде до результату, маючи у своєму арсеналі найновіші методи боротьби навіть з найскладнішими формами безпліддя.

Також варто не забувати, що час - ваш ворог. Тому не потрібно відкладати свій візит до репродуктолога. Вагітність не настає протягом року спроб? Бийте на сполох і розпочинайте обстеження у найдосвідченіших – у Клініці ДАХНО!

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 84
Базова програма
38900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 88
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Додаткові послуги
Чому клініка ДАХНО? фото 12
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 88
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки