Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Діагностика генетичних захворювань фото 54

Діагностика генетичних захворювань

Головна перевага передімплантаційної генетичної діагностики - це впевненість пацієнтів у переносі здорового ембріона. Досвідчені ембріологи Клініки ДАХНО допоможуть вам обрати оптимальний метод дослідження для втілення мрії про довгоочікуване батьківство в реальність.
Записатися

На етапі планування вагітності подружжя, яке свідомо підходить до майбутнього батьківства, обов’язково проходить обстеження задля впевненості у власному здоров’ї та, як наслідок, здоров’ї майбутніх нащадків. Саме в цей час питання генетичної діагностики й спадковості деяких захворювань є особливо актуальним. Запис на консультацію до лікаря генетика - це можливість отримати відповіді на усі питання, які вас турбують.

Генетична діагностика: як, кому, навіщо?

Сучасна клініка репродуктивної медицини України у виявленні генетичної патології фокусується на трьох етапах:

У залежності від обраного методу діагностики матеріалом для дослідження на хромосомні відхилення може бути кров, клітини ембріона, ворсини хоріона, навколоплідні води чи частини плаценти.

ДНК діагностика спадкових хвороб та мутацій не є обов’язковим обстеженням для подружжя, яке планує вагітність, але може проводитися за бажанням пари. Якщо ж лікарем встановлено діагноз безпліддя, важливо виключити генетичний фактор, який може перешкоджати настанню чи розвитку вагітності. Мінімальним генетичним дослідженням, яке рекомендують майбутнім батькам, є каріотипування – генетичний паспорт людини. Відповідно до анамнезу лікарем-генетиком може призначатися і більш широка панель аналізів.

Якщо обстеження виявляють порушення чи підтверджують високий ризик передачі спадкових хвороб, лікар-репродуктолог може рекомендувати подружжю проведення штучного запліднення з обов’язковим генетичним дослідженням ембріонів перед перенесенням їх до матки, щоб відсіяти мутації генів та обрати здоровий ембріон.

Метод PGD потрібен у разі, якщо:

Також дослідження може бути проведено по бажанню пацієнтів для виключення генетичних патологій ембріонів.

Генетичні хвороби ембріонів в клініці ДАХНО міста Києва виявляють за допомогою інноваційних методів FISH i CGH.

Виявити хромосомні синдроми та генетичні патології розвитку ембріона під час вагітності дозволяє ряд методів пренатальної діагностики.

Для точності постановки діагнозу спеціаліст обере оптимальне обстеження або сукупність інструментів:

Обираючи медичний центр для планування та спостереження вагітності в місті Києві, обов’язково поцікавтеся, які послуги надаються та скільки вони коштують. Інноваційність обладнання та широкий спектр лабораторних досліджень – гарантія якісної та точної ДНК-діагностики.

Найважливіші ресурси для якісної ДНК діагностики

Для грамотного діагностування генетичних порушень найпершою необхідною складовою є кваліфікація медичних спеціалістів: лікарів, ембріологів, фахівців ультразвукової діагностики, лаборантів. Професіоналізм команди має підкріплюватися інноваційним обладнанням та лабораторними можливостями клініки. Синергія вищеперелічених складових – це формула досягнення бажаного результату і позитивного відгуку пацієнта, який звернувся задля медико-генетичного консультування.

Діагностика генетичних захворювань у ДАХНО

Клініка ДАХНО в місті Києві особливу увагу приділяє генетичному обстеженню задля народження здорового малюка. 

Скільки коштує генетична діагностика, залежить від обраної методики. Розпочинати необхідно з консультації лікаря. З вартістю наших послуг і цінами на аналізи можна ознайомитися на відповідному розділі сайту або зателефонувавши нам. Крім того, клініка пропонує вигідні пакетні пропозиції та акції на обстеження.

Нас обирають за високий професіоналізм. Лікарі й ембріологи щорічно відвідують всесвітні наукові події, щоб переймати передові ідеї у сфері генетики та репродукції та успішно впроваджувати їх в Україні. Ми співпрацюємо з лідерами медичного обладнання та розхідних матеріалів, щоб пацієнт отримав найкраще обстеження. Сучасності оснащенню ембріологічного підрозділу клініки можуть позаздрити навіть деякі європейські медичні центри. Наявність власної лабораторії дозволяє швидко отримувати високоточний результат. Ми проводимо постійний контроль якості надання послуг, що підтверджується як відповідними сертифікатами, так і позитивними відгуками пацієнтів.

Маєш потребу дізнатися більше про свої ризики спадкових хвороб? Отримай професійну консультацію лікаря онлайн або здійснивши запис до нас.

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 33
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 28
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Чому клініка ДАХНО? фото 35
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 24
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки