Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Генетика фото 31

Генетика
 

 

Задля зародження нового життя команда Інституту репродуктивної медицини ДАХНО бореться за кожну клітину, оцінює кожен ген. Секрет досягнення успіху криється у злагодженій та згуртованій роботі фахівців: репродуктолога, генетика і ембріолога.
Записатися
Які генетичні аналізи варто здати, плануючи вагітність?

Для оцінки ризиків, що пов’язані з генетичними особливостями кожної людини, на етапі планування вагітності рекомендується проходити ДНК-діагностику на носійство спадкових хвороб. Найпершим генетичним дослідженням для подружжя, яке зіштовхнулося з труднощами зачаття, є каріотипування. Аналіз здається один раз у житті, бо хромосомний набір людини є незмінним. Результат каріотипу – це своєрідний генетичний паспорт. У нормі жінка отримає результат 46 ХХ, а чоловік - 46 ХУ. Важливо знати, що носійство хромосомних аномалій може не мати зовнішніх проявів, але викликати серйозні порушення – безпліддя, невиношування вагітності чи навіть народження дитини з вадами розвитку. Часто отримання здоровою людиною результату каріотипу зі зміною кількості хромосом чи порушенням їх структури є цілковитою несподіванкою. Каріотипування подружньої пари не є обов’язковим дослідженням, але рекомендується пацієнтам відповідно до медичних показань.

Кому потрібна передімплантаційна діагностика ембріонів?

Медична історія пацієнтів (завмерлі вагітності/викидні в анамнезі, порушення в каріотипі, декілька безуспішних спроб ЕКЗ тощо) стає підставою і для рекомендації проведення передімплантаційної генетичної діагностики ембріонів (PGD). Ця процедура дозволяє обрати для переносу лише генетично здорові ембріони. 
Передімплантаційна діагностика мінімізує ризик народження дитини з генетичним захворюванням. Крім того, генетичне тестування зменшує кількість спроб, адже ембріони з патологією не будуть перенесені. Це шанс для пар із генетичними захворюваннями народити здорову,  споріднену по крові дитину.

Які генетичні тести рекомендовані під час вагітності?

Важливий комплекс діагностичних  заходів, що направлений на виявлення будь-якої генетичної патології плоду, – це пренатальна діагностика у період виношування дитини.
Основні види неінвазивної діагностики є широко відомими і обов’язковими для будь-якої вагітної жінки. Серед них :
-    Ультразвукове дослідження: перше - в 11,5-13,5 тижнів вагітності; друге – 19-22 тижні вагітності; третє з доплерометрією – 32-34 тижні вагітності;
-    Біохімічний генетичний скринінг першого і другого триместрів вагітності, які передбачають оцінку певних маркерів крові для розрахунку ризиків генетичної патології плоду.
Цей діагностичний комплекс дозволяє без травматизму та дискомфорту для вагітної жінки  виявити серйозні спадкові патології у плода, такі як синдром Дауна, Едвардса, Патау, та запідозрити аномалії розвитку серця чи інших органів уже на внутрішньоутробному рівні. 
Крім того, в клініці ДАХНО є можливість пацієнткам пройти сучасне дослідження - неінвазивний пренатальний тест (NIPT), точність якого є значно вищою ніж біохімічні генетичні скринінги (точність сягає 99 %). НІПТ – це абсолютна впевненість жінки у відсутності поширених генетичних патологій плода.
Інвазивні методи діагностики зазвичай є доповненням неінвазивних і проводяться виключно за медичними показаннями. Фахівцями Клініки ДАХНО проводиться:
-    Амніоцентез - пункція амніотичних оболонок на 15-20 тижні гестації з метою дослідження навколоплідних вод;
-    Біопсія ворсин хоріона -  задля отримання тканин хоріона для подальшої діагностики.
Кожен із методів має свої медичні показання, тому обов’язковою є консультація лікаря.

Які переваги генетичної діагностики в Інституті репродуктивної медицини ДАХНО?

-    Комплексний підхід;
-    Сучасна апаратура експертного класу;
-    Точність, швидкість та якість лабораторних досліджень;
-    Професійність команди, принцип колегіальної роботи та медичного консиліуму;
-    Індивідуальний підхід 
-    Атмосфера затишку та турботи.

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 53
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 16
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Додаткові програми
Консультація лікаря генетика
Чому клініка ДАХНО? фото 76
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 41
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки