Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
УЗД діагностика фото 27

УЗД діагностика

Ультразвукове дослідження (УЗД) - це золотий стандарт діагностики. Саме з ультразвуку зазвичай розпочинається знайомство лікаря з вами, адже це дослідження надає базову інформацію про стан органів малого таза та роботу репродуктивної системи жінки. Клініка ДАХНО має у своєму арсеналі апаратуру експертного класу та досвідчених лікарів. Ці фактори роблять ультразвукову діагностику прицільно точною і максимально інформативною.

Популярним методом діагностики захворювань сечостатевої системи є проведення ультразвукового дослідження органів малого таза. Ця процедура є легкою, безболісною, швидкою, високоінформативною та має доступну ціну. Послуги УЗД надаються практично кожною клінікою гінекологічного й урологічного профілю України. Підібрати медичний центр у місті Києві для себе ви можете за допомогою відгуків та інформації, розміщеної на інтернет ресурсах. Важливим критерієм для вибору також має обладнання, досвід лікаря та вартість процедури.

Що включає в себе УЗД органів малого тазу?

Зазвичай будь-якій медичній процедурі передує прийом лікаря зі збором анамнезу та скарг пацієнта. Ультразвукове дослідження органів малого таза може бути призначене як жінкам, так і чоловікам з метою виявлення найдрібніших відхилень функціонування сечостатевої системи. Причиною для проведення УЗД можуть бути як скарги пацієнта на дискомфорт, біль чи інші тривожні симптоми, так і щорічний профілактичний візит до лікаря. Під час проведення ультразвуку у жінок лікар має можливість оцінити:

 Дослідження дозволяє діагностувати вагітність на ранніх стадіях, новоутворення чи інші порушення, підтвердити наявність запальних процесів. Ультразвукове обстеження при вагітності є обов’язковим задля оцінки розвитку плода та виключення можливих генетичних відхилень. Під час обстеження лікар зазвичай робить фотографії та надає жінці консультативний висновок щодо результатів УЗД. Запитуючи скільки коштує дослідження, поцікавтеся чи є можливість отримати запис на файловий носій, особливо, якщо ультразвук планується з приводу вагітності.

Ультразвукове дослідження: коли краще проводити

Найпопулярнішим питанням є: на який день менструального циклу потрібно записуватись на УЗД. Пам’ятайте, кожна фаза циклу є по-своєму інформативною. Перші дні менструації, приміром, дають можливість оцінити закладку – репродуктивний запас жінки; період відразу після місячних найкраще підійде для огляду товщини ендометрію; середина циклу, щоб проконтролювати овуляцію; в другу фазу циклу рекомендують обстежитися при підозрі на ендометріоз. Якщо метою жінки є відстежити функціонування яєчників чи виявити причину ненастання вагітності, то лікар скоріш за все порекомендує пройти ультразвуковий моніторинг декілька разів у тому самому циклі. Для ультразвукового дослідження матки краще всього обирати період після місячних до овуляції, але не варто суворо прив’язуватися до жіночого календаря. Завжди розпочинайте з консультації досвідченого гінеколога. Залежно від мети візиту лікар скорегує необхідність проведення УЗД після ознайомлення з вашою медичною історією.

УЗД: показання та протипокази

Показанням для проведення ультразвукового дослідження органів малого таза є:

Протипоказів до проведення УЗД не існує. Якщо з медичних причин неможливо здійснити дослідження через піхву, лікар обере абдомінальний метод.

Види ультразвукового дослідження

Відповідно до способу проведення існують такі види УЗД органів малого таза:

Зазвичай ціна дослідження різниться в залежності від його типу. Підготовка до різних типів ультразвуку також може відрізнятися. Якщо до транс вагінальне УЗД не потребує додаткових приготувань, то перед абдомінальним чи трансректальним дослідженням лікар може порекомендувати наповнити сечовий міхур та/або випорожнити кишківник.

Переваги ультразвукового дослідження малого таза в ДАХНО

Клініка ДАХНО в місті Києві – провідний центр жіночого здоров’я в Україні. Фахівці медичного закладу майстерно володіють усіма видами ультразвукової діагностики, використовуючи при цьому найновіше обладнання від всесвітньовідомих виробників. Обираючи нас, жінка отримує:

Дізнатися, скільки коштує ультразвукове дослідження органів малого таза в ДАХНО, ви можете, як зателефонувавши, так і відвідавши клініку в Києві. Вартість УЗД стартує від 450 грн, в залежності від типу.

Збереження здоров’я жінки – наша місія. Закликаємо вас уважно ставитись до власного тіла та запрошуємо на високоякісну діагностику в ДАХНО.

Вартість консультації
Які функції УЗД органів малого таза?

Ультразвук виконує ряд важливих задач:
- визначення розміру матки та яєчників;
- діагностика пухлин матки і її придатків;
- діагностика відхилень в розвитку внутрішніх статевих органів;
- діагностика патологічних процесів у ендометрії (поліпи, гіперплазія, хронічний ендометрій тощо);
- вимірювання товщини ендометрію;
- контроль овуляції;
- діагностика настання вагітності. 
Це далеко не повний перелік інформації, яку можна проконтролювати за допомогою узд матки та яєчників. 

Коли краще записуватися на ультразвукове дослідження?

Кожна фаза менструального циклу по-своєму інформативна. Тому для першого візиту до лікаря не підлаштовуйтеся під день циклу.

Чи потрібна якась підготовка?

Ні, попередньої підготовки це дослідження не потребує.

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 100
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 56
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Чому клініка ДАХНО? фото 36
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 46
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки