Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Мамолог фото 41

Мамолог
 

 

Турбуватися про себе – це мати звичку відвідувати важливих жіночих лікарів з профілактичною метою, а не лише, коли болить. Відсутність болю не завжди ознака того, що все в нормі. На жаль, деякі підступні жіночі хвороби протікають абсолютно безсимптомно. Тому гінеколог і мамолог – два обов’язкових лікаря, візит до яких має бути запланованим як мінімум один раз у рік з ціллю перевірити, щоб вчасно виявити і успішно пролікувати.

Чому важливо консультуватися у мамолога?

Мамологія – це відгалуження медицини, яке фокусується на профілактиці, виявленні й лікуванні захворювань молочних залоз. 

Молочні залози – це парний орган-мішень, надзвичайно чутливий до багатьох факторів. Кому, як не жінці знати, що рівень гормонів відразу відображається на молочних залозах, призводячи до дискомфорту, зміни розміру грудей у певні фази менструального циклу. Надзвичайно важливо бути уважною до змін, розуміти своє тіло і розрізняти норму і патологію. Саме з цим допоможе розібратися досвідчений лікар-мамолог.

Перш за все, пам’ятай про головні тригери до розвитку патологічних станів у молочних залозах:

Гормональний дисбаланс впливає не тільки на молочні залози, а й на репродуктивну функцію. Основні гормони, які мають силу над функціонуванням важливих процесів у молочних залозах, - це естрогени, прогестерон і пролактин. Гармонія гормонів у нашому організму залежить від багатьох факторів, і стиль життя – один із них. Хронічна втома, значне фізичне навантаження, стрес – ці та інші негаразди буденності можуть різко впливати на рівень гормонів, особливо пролактину, основного «молочного» гормону. На це варто зважати й здаючи аналізи, рекомендовані лікарем. Ніколи не приходьте на дослідження крові на пролактин на фоні стресу, бо результат не матиме жодної інформативності.

Що ще важливо знати про гормони? Прогестерон у дуеті із естрогенами ініціює ріст залозистої тканини й активує накопичення секрету в молочних залозах у другій фазі менструального циклу. Звідси і збільшення грудей та незначні болі напередодні менструації, які є фізіологічною нормою і не потребують лікування.

Розуміння фізіологічних процесів дарує жінці спокій і впевненість у собі. Тож ніколи не соромтеся на мамологічному прийомі детально описувати симптоми, які хвилюють, щоб озброїтися важливими знаннями на майбутнє. Крім того, поцікавтеся у лікаря, як проводити самостійний огляд грудей, що теж не є зайвим для вашого спокою.

Уважне ставлення до молочних залоз – чому це важливо?

Молочна залоза - вразливий орган мішень, що відразу реагує на гормональний та навіть психологічний стан жінки. Стрес, шкідливі звички, екологія та  стиль життя стають причиною розвитку патологічних процесів у молочних залозах, які можна зупинити, вчасно діагностувавши. Серед найпоширеніших і найсерйозніших діагнозів, які потребують якнайшвидшого виявлення і лікування, - рак молочної залози.  

Що включає в себе прийом мамолога?

Лікар оглядає молочні залози, проводить ультразвукове дослідження або мамографію та  консультує по результатах.

Коли терміново потрібно звернутися до лікаря?

Не відкладайте візит до мамолога, якщо помітили:
- біль або дискомфорт в грудях;
-  зміни форми чи кольору шкіри грудей;
-  ущільнення;
-  поява виділень з сосків чи їх деформація.

Які переваги консультації лікаря мамолога в ДАХНО Київ?

Нас обирають завдяки наступним важливим аспектам:
-  багаторічний досвід;
- апаратура експертного класу;
- точність діагностики;
- ефективність лікування. 

Чому клініка ДАХНО? фото 83
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Як часто відвідувати мамолога?

Загальноприйнятою практикою є відвідування мамолога 1 раз на рік з профілактичною метою. Жінкам у віці після 40 років регулярність профоглядів варто збільшити. Також особливу увагу до питання діагностики варто приділяти жінкам, які мають родичів із захворюванням на рак молочних залоз. На жаль, мутації генів успадковуються і можуть проявлятися патологічними змінами. Імовірність захворювання при спадковому факторі значно вища, але це не привід до паніки! Це лише означає, що треба ще більш уважно ставитись до себе і відповідально записуватися на прийом і огляд до лікаря-мамолога, не порушуючи рекомендованих часових рамок.

Запланувати візит до фахівця краще всього у першу фазу менструального циклу – після менструації, але до овуляції.

Окрім планового прийому, зверніться на мамологічну консультацію у медичний центр ургентно, якщо:

Також іноді у разі гормональних порушень, ущільнення в грудях виникає і у чоловіків. Тож консультуватися з профільним лікарем потрібно і їм.

Що включає консультація?

Кожен прийом лікаря починається зі знайомства з вашою медичною історією. Лікар оцінює спадковий та інші фактори ризику, цікавиться наявністю у вас скарг на самопочуття чи тривожних симптомів. Обов’язково проводиться огляд молочних залоз та додаткові діагностичні процедури: ультразвукове дослідження чи мамографія (рентген). За необхідності спеціаліст призначає додаткові обстеження чи маніпуляції: лабораторний моніторинг рівня гормонів, біопсія новоутворень із патгістологічним дослідженням тощо.

Часто жінка побоюється консультації мамолога. Не варто соромитися чи лякатися прийому. Обирайте свого досвідченого й розуміючого фахівця, та будьте впевненими у власному здоров’ї під його чуйним моніторингом.

Скільки коштує прийом лікаря-мамолога?

Існує багато медичних центрів у Києві та Україні, які надають послуги з обстеження молочних залоз та консультації лікаря-мамолога. Ціни й наявність високоточного діагностичного обладнання, так само, як і досвідченість фахівців мамології, можуть значно відрізнятися. Перш ніж обрати клініку для запису, обов’язково потрібно поцікавитися переліком процедур, які виконуються, можливістю проходження ультразвуку/мамографії, досвідом лікаря-мамолога, цінами на послуги.

Чому варто обрати клініку ДАХНО для консультації лікаря-мамолога

Клініка ДАХНО – провідний центр жіночого здоров’я в місті Києві, який об’єднав у своїх стінах найкращих фахівців, які дбайливо і професійно обстежують і ефективно лікують, огортаючи кожного пацієнта розумінням і турботою. 

По-перше, лікар-мамолог ДАХНО завжди працює в парі з гінекологом чи репродуктологом, комплексно підходячи до діагностики й подальшого лікування. 

По-друге, фахівці нашої клініки послуговуються найкращим обладнанням від світових лідерів, що унеможливлює лікарську помилку при обстеженні й огляді. 

По-третє, ми використовуємо ефективний світовий досвід, постійно вдосконалюємося, щоб робити все задля наших пацієнтів .

 Здоров’я пацієнта і є нашим головним пріоритетом у роботі. Запрошуємо вас на консультацію до найкращих фахівців своєї справи. Відповідально ставтеся до власного самопочуття і будьте здорові!

Вартість консультації
Консультація лікаря мамолога
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 30
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки