Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Планування вагітності

Планування вагітності

 

 

Усвідомлення того, що легко, просто і природно зачати дитину не виходить, застає багато пар зненацька. Наші фахівці наполегливо рекомендують не витрачати час на очікування дива, але й не панікувати, а звернутися до профільного медичного закладу – Клініки планування вагітності. У клініку ДАХНО звертаються за допомогою жителі всіх областей України і багатьох країн світу. Щоб забезпечити ефективність візиту пропонуємо ознайомитися з етапами шляху пацієнта до вагітності.
Записатися
Запис на прийом з планування вагітності в Києві

Наберіть номер (044) 503-07-59, або заповніть зручну форму на сайті, задайте координатору всі ваші запитання і запишіться на прийом до фахівця клініки.

Первинне обстеження і консультація лікаря

На консультацію принесіть результати всіх наявних медичних обстежень, документацію про перенесені захворювання та операції, висновки фахівців інших клінік, якщо Ви до них зверталися. Для найкращого ознайомлення з ситуацією і вибору програми обстеження необхідна присутність на першій консультації обох партнерів. Статистика свідчить, що майже в рівній кількості випадків виявляється жіночий чи чоловічий фактор безпліддя, а в решти — проблема є в обох партнерів. Найважливішим моментом першої консультації є довірча і інформативна бесіда з лікарем репродуктологом. Після вивчення наданої медичної документації буде розроблена індивідуальна схема комплексного гінекологічного обстеження, включаючи УЗД яєчників і матки, і оцінку оваріального резерву. Чоловік проходить сперміологічне дослідження зразка еякуляту (спермограма). 

Обстеження

За результатами первинного прийому лікар репродуктолог, який курує пару, надає повну консультацію і призначає додаткове обстеження. Спеціаліст клініки запропонує персоналізовану методику лікування, що враховує як поставлений діагноз, так і індивідуальні фізіологічні особливості організму. Пацієнт детально інформується про зміст та особливості протоколу, отримує повне обґрунтування пропонованого лікування.

Програма лікування

 Приймаючи рішення про початок лікування, слід пам’ятати, що стандартний курс в програмах допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) триває приблизно 1 місяць. Залежно від особливостей конкретного випадку може виникнути необхідність у спеціальній підготовці до протоколу. 

Пакетні пропозиції
Пакет “Універсальний”
Пакет “Універсальний”
68000 UAH
Деталі
Базова програма
Базова програма
36000 UAH
Деталі
Пакет “Преміум”
Пакет “Преміум”
77000 UAH
Деталі
Додаткові послуги
Чому клініка ДАХНО?
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Вартість консультації
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки