Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Історія клініки ДАХНО фото 10

Історія клініки ДАХНО

“Діти - це квіти нашого життя”
Дахно Ф. В.

Клініка Дахно - це медичний центр, у якому тісно переплітаються традиції та новаторство. Інститут репродуктивної медицини - місце, де працює не одне покоління лікарів, з великою відповідальністю продовжуючи справу нашого вчителя і засновника - Федора Власовича Дахно.

3500
+
пар на рік
2200
+
циклів на рік
52
%
успішність програм ДРТ

З чого все починалося?

Професор Дахно Ф.В. стояв біля джерел української репродуктивної медицини. Під керівництвом Федора Власовича в 1984 році група дослідників домоглася першого запліднення, а потім і першої в Україні вагітності за методикою in-vitro. За його ініціативою було створено Харківський Центр Репродукції Людини (1985 рік), Лабораторія репродукції людини в Києві (1991 рік). З 1980-х років він одним із перших українських акушерів-гінекологів переймав досвід закордонних репродуктологів і успішно впроваджував його в Україні як для лікування, так і для підготовки кваліфікованих кадрів (організував першу Київську Школу репродуктологів у 1994 році). 

Професор Дахно Ф.В. був акушером-гінекологом в групі В.І.Грищенко, яка в 1991 році вперше в Україні успішно реалізувала програму ЕКЗ (IVF), в результаті чого народилася дівчинка Катя. Ця подія стала початком нової ери успішного застосування в Україні методик допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).У 1993 році професору Дахно та його колегам вдалося досягти настання вагітності й народження першого в Україні дитини після директно інтраперитонеальної інсемінації. А в 1995 році успішно була реалізована програма ЕКЗ з використанням донорських ооцитів, завдяки чому жінка з видаленими яєчниками змогла стати мамою.

У 1997 році в нашій клініці було запроваджено принципово новий для України метод лікування безпліддя ІКСІ (ICSI), який тепер успішно використовується в більшості репродуктивних центрів нашої країни. І це далеко не всі досягнення нашої клініки. Ми постійно вдосконалюємось і впроваджуємо нові методики, щоб допомогти якомога більшій кількості безплідних пар.

Історія наших досягнень

Саме під назвою «Лабораторія Дахно» (1992 р.) розпочалася історія нашого Інституту — першої приватної клініки допоміжних репродуктивних технологій у Києві. За кожним із фактів перемога команди лікарів, ембріологів та конкретного подружжя під дбайливим патронажем Федора Власовича Дахно. І кожен із зроблених кроків дарував надію все більшій кількості безплідних пар на народження дитини.

1992 рік – народження першого хлопчика після запліднення ін вітро.
1993 рік - народилася перша дитина в Україні після директної інтраперитонеальної інсемінації.
1995 рік - на світ з'явилася дитина у жінки з видаленими яєчниками.
1997 рік - запроваджено принципово новий для України метод лікування безпліддя ІКСІ (ICSI), який тепер успішно використовується в більшості репродуктивних центрів нашої країни .
2003 рік - в Інституті Репродуктивної Медицини народилася дитина після 6 місяців зберігання ембріонів у рідкому азоті при температурі -196ºС, розморожування і переносу в матку матері.
2011 р. - народження дитини після повторної кріоконсервації ембріонів.
Початок 2012 року - Інститут репродуктивної медицини переїздить у простору нову будівлю з обладнанням експертного класу, значно розширюючи свої функціональні можливості.

За кожним із досягнень – тисячі вдячних пацієнтів з України та всього світу.

Відділення фото 76

Чому обирають нашу клініку

На сьогодні Клініка Дахно - це сучасний інноваційний медичний центр із міжнародною славою. Щодня ми підвищуємо кваліфікацію та вдосконалюємося, слідкуючи за технічними новинками у сфері репродуктивної медицини. Все це заради єдиної місії - зародження і народження нового життя. Впроваджуючи новинки, ми свято бережемо пам'ять про Федора Власовича Дахно, який навчив нас самовідданості та уважності до найменших деталей у започаткованій ним справі. Висококваліфікована команда, сучасне обладнання і доступ до новітніх допоміжних репродуктивних технологій — всі наші знання, вміння і сили спрямовані на виконання вашої мрії — народження здорової дитини.

Ми не зупиняємося на досягнутому і впевнені, що немає нічого неможливого.

Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Записатися на консультацію фото 40
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!