Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Андрологія Урологія фото 61

Андрологія Урологія
 

 

Головне завдання андрологічного підрозділу клініки ДАХНО – це збереження чоловічого репродуктивного здоров’я та допомога в реалізації чоловіком його права називатися «тато». Лікар уролог-андролог має за мету виявити та усунути проблеми, пов’язані з чоловічим здоров’ям та статевою функцією. Для успішної реалізації цього завдання фахівці Клініки проходять навчання в кращих міжнародних лікувальних центрах, активно беруть участь у світових наукових заходах, слідкуючи за новітніми підходами у діагностиці й лікуванні.
Записатися
Що лікує уролог-андролог?

У чоловіків  сечовий тракт суміщений зі статевим. З цим і пов’язане виникнення окремої спеціальності у медичній практиці – лікар уролог-андролог. Андрологія займається специфічними проблемами, що виникають у статевому тракті чоловіків. Одним із найактуальніших звернень до фахівця цієї сфери  є чоловіче безпліддя.

Які обстеження варто пройти чоловіку?

Найпершим кроком у з’ясуванні причин порушення роботи сечостатевої системи є консультація лікаря. Уролог-андролог збирає і фіксує медичну історію пацієнта, звертаючи увагу на стиль життя, наявність факторів ризику, що впливають на фертильність, також проводить огляд. Найголовнішим обстеженням, яке дає можливість зробити перші висновки, є дослідження еякуляту - спермограма. Іноді призначаються додаткові тести:
-    МАР тест;
-    Гормональний профіль;
-    Онкомаркери;
-    Інфекційна панель;
-    Ультразвукове дослідження тощо.

Скільки часу займає обстеження, як проходить лікування?

Зазвичай повна діагностика проводиться протягом 1-2 консультацій. 
Більшість причин, у тому числі безпліддя неясного походження, успішно лікуються фахівцями інститута репродуктивної медицини ДАХНО. Лікар уролог-андролог завжди тісно взаємодіє з репродуктологом, розглядаючи подружжя як парного пацієнта. Мова може йти як про лікування з метою природного зачаття, так і про застосування допоміжних репродуктивних технологій у разі критичного зниження показників спермограми.
Важливим аспектом досягнення успіху у лікуванні є вчасне звернення до лікаря. Ми лікуємо найскладніші випадки урологічних проблем та порушень у репродуктивній системі. 
 

Вартість консультації
Консультація лікаря уролога-андролога (первинна)
Чому клініка ДАХНО? фото 82
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 37
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки