Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Андрологія Урологія фото 17

Консультація уролога-андролога

Ні для кого не секрет, що чоловіки рідше відвідують лікарів для профілактики й діагностики, а звертаються за медичною допомогою, коли уже присутні неприємні чи больові симптоми. Не вдаватимемось до оціночних суджень, лише нагадаємо про важливість регулярних чекапів як для жінок, так і для чоловіків. Завжди легше лікувати вчасно виявлену хворобу. Зупинімося на тому, до якого ж спеціаліста здійснити запис в Україні, коли болить?

Що лікує уролог-андролог?

Зазвичай питання збереження чоловічого здоров’я асоціюються з лікарем урологом-андрологом.  Чому два напрямки (урологію й андрологію) зазвичай поєднують? Це витікає з особливостей фізіології чоловіка, у якого сечовивідна система тісно пов’язана зі статевою. Тож у фокусі лікаря знаходяться саме ці два важливі аспекти:

Тож лікар уролог-андролог діагностує та лікує такі порушення:

Зазвичай лікар не лише спеціаліст у області андрології та урології, а ще й має ґрунтовні знання з ендокринології, репродуктивної медицини, генетики, онкології і навіть психології, щоб відповісти на будь-який запит пацієнта і призначити ефективний план лікування.

Коли потрібно до уролога-андролога: симптоми

Запишіться на консультацію до уролога-андролога хоча б 1 раз на рік для профілактики. Щорічне обстеження – гарантія спокою за власне здоров’я.

Здійсніть запис на прийом невідкладно, якщо:

Це далеко не повний перелік прорушень у чоловічій фізіології, справитися з якими допоможе уролог-андролог. 

Чому клініка ДАХНО? фото 26
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Як відбувається консультація?

Спочатку відбувається бесіда зі збором анамнезу і скарг пацієнта, що допомагає визначитися з планом обстеження й лікування. За потреби лікар проведе огляд або запропонує ультразвукове дослідження. Деякі лабораторні тести можна буде пройти того ж дня. Якщо бажаєте обстежитись недорого, не проходьте аналізи самостійно. Краще слідувати індивідуально підібраному плану, який розроблений лікарем відповідно до ваших скарг. Це скоротить непотрібні витрати. Але якщо ви маєте недавні результати, суміжні з вашим зверненням, обов’язково надайте їх лікарю під час прийому.

Які аналізи призначать?

Перелік лабораторних обстежень та діагностичних процедур, як і вартість пакету послуг, є суто індивідуальними. Залежно від захворювання можуть бути призначені наступні аналізи:

Якщо в процесі діагностики виявлено серйозні суміжні захворювання, лікар скерує до вузькоспеціалізованого фахівця за додатковою консультацією. 

ДАХНО – медичний центр репродуктивного здоров’я чоловіка

Бажаєте отримати експертний супровід вашого здоров’я в Україні? Оберіть клініку репродуктивної медицини ДАХНО для консультації й обстеження. Медичний центр ДАХНО міста Києва надає весь спектр послуг задля постановки точного діагнозу й вибору найоптимальнішої тактики лікування чоловічих захворювань. Злагоджена лікарська команда має досвід успішного лікування найскладніших діагнозів репродуктивної та урологічної сфер. До ваших послуг у місті Києві:

Дізнатися, скільки коштують аналізи, записатися на прийом та обговорити усі організаційні моменти, правила підготовки до прийому й ціну процедур ви можете з координаторами клініки в телефонному режимі, або написавши нам. 

Ваше здоров’я – наша найбільша цінність і основна мета наших знань і зусиль.

Вартість консультації
Консультація лікаря уролога-андролога (первинна)
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 47
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки