Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Лабораторія фото 77

Сдача аналізів в Києві

 

Жодна з медичних сфер України (репродукція, генетика, ендокринологія чи будь-яка інша), не обходиться без лабораторії. Для коректного визначення причин ненастання вагітності, а також вибору оптимального алгоритму лікування безпліддя важливою є точність лабораторної діагностики. Не варто недооцінювати роль звичайної лабораторної рутини, адже невірність показників аналізів може призвести до хибності діагнозу та обраних методик для досягнення бажаного результату.

Основні функції лабораторії

Лабораторія - невід'ємна частина будь-якого медичного центру. Жодному пацієнту не варто нехтувати профілактичними візитами до лікаря. Краще недорого, але вчасно обстежитися, ніж витрачати значні кошти на лікування задавненої хвороби. Лікувальний процес також неможливий без діагностичної складової та лабораторного контролю прогресу лікування.

Які функції виконує лабораторія у приватній клініці репродуктивної медицини:

Окремо варто згадати про ембріологічну лабораторію, яка оцінює фертильність репродуктивних клітин (сперматозоїдів і яйцеклітин) і проводить усі підготовчі етапи для генетичного обстеження ембріонів. Додаткові дослідження клітин важливі також перед кріоконсервацією або процесом запліднення.

Лабораторні методи і здача аналізів

Найпоширенішими лабораторними дослідженнями є аналізи:

Кожен із типів передбачає певні правила підготовки до забору. Важливо заздалегідь поцікавитися переліком обмежень та порад, щоб правильно підготуватися.

Підготовка до аналізів: що треба знати

Для отримання достовірного результату аналізу важливі усі елементи злагодженого процесу:

Обов'язково поцікавтеся у свого лікаря, яка підготовка потрібна до кожного з видів аналізів, які вам необхідні, і чи потрібен додатковий запис (для здачі мікроскопії та інших аналізів виділень зазвичай треба записатися).

Чому клініка ДАХНО? фото 22
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Скільки коштують аналізи в лабораторії ДАХНО

Обираючи лабораторію клініки ДАХНО, ви отримуєте можливість недорого пройти комплексне обстеження у сучасній лабораторії європейського рівня міста Києва. З переліком лабораторних досліджень та їх вартістю ви можете ознайомитися у розділи “Ціни” нашого сайту. Також зверніть увагу на актуальні вигідні пропозиції лабораторних пакетів зі зниженою ціною та акції на аналізи в певні дні тижня. Якщо ви плануєте візит на консультацію до лікаря в Києві, ми відразу розпишемо, скільки коштуватиме перелік рекомендованих спеціалістом обстежень у нашій лабораторії.

Переваги сучасної лабораторії ДАХНО

Ми прискіпливі до найменших деталей у всьому, що ми робимо. Тож відкриття лабораторії у клініці ДАХНО відбувалося з суворим дотриманням усіх стандартів якості. Лабораторія нашого медичного центру - це:

Довіряйте важливе професіоналам!

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 1
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 87
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Додаткові програми
Кріоконсервація сперми, 3 біодози (без вартості спермограми і зберігання)
Консультація ембріолога
Пакет «ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖІНОЧОЇ ФЕРТИЛЬНОСТІ» №1

*Для підбору оптимальної тактики лікування та вибору пакета обов'язкова попередня консультація лікаря репродуктолога.

Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 33
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!