Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Ведення вагітності фото 56

Ведення вагітності

 

 

Вагітність - прекрасний період, насолоджуватися яким краще з підтримкою та фаховими порадами досвідчених лікарів. Фахівці ДАХНО знають напевне наскільки довгоочікуваними можуть бути дві смужки на тесті та докладають усіх зусиль, щоб очікування малюка було безтурботним і легким.

Найбажаніший період вагітності може стати як найтривожнішим (через брак необхідних знань), так і найспокійнішим для жінки, якщо вона довірила спостереження за вагітністю досвідченій медичній команді. Лікар акушер-гінеколог не лише проводить усі необхідні обстеження розвитку плода, але й стає надійним другом, порадником, а іноді навіть і психологом, оберігаючи як фізичне здоров’я, так і підтримуючи вразливий емоційний стан майбутньої мами.

Вагітність після ЕКЗ: особливості

Дітки, народжені в результаті однієї з лікувальних програм допоміжних репродуктивних технологій, відрізняються від усіх інших хіба тим, що на їх появу чекали навіть більше, ніж на появу малюків, зачатих без лікарського втручання. 

Але під час спостереження ЕКЗ вагітності лікар обов’язково врахує:

Цілісна оцінка усіх компонентів необхідна, щоб не пропустити важливе і вчасно попередити усі можливі ризики.

Коли ставати на облік

Хоча постановка на облік відбувається у терміні до 10-12 тижнів, варто розуміти, що рання діагностика настання вагітності важлива, особливо, якщо подружжя зіткнулося з труднощами під час зачаття або виношування попередньої вагітності. Тож уже на етапі планування варто обрати надійний медичний центр і лікаря, який консультуватиме жінку на усіх етапах: від зачаття до народження здорового малюка.

Ставати на облік можна як у приватну платну клініку, так і до державної жіночої консультації, де спостереження і більшість послуг є безкоштовними. Ціна ведення вагітності у державній гінекології та приватному центрі Києва значно відрізнятиметься. Сучасність обладнання і високий рівень сервісу – це основні беззаперечні переваги останнього.

Чому клініка ДАХНО? фото 72
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Етапи ведення вагітності

Вагітність умовно можна розділити на три акушерські триместри, кожен з яких має свої особливості супроводу.

Найпродуктивнішими є візити до лікаря у першому триместрі, коли кількість лабораторних обстежень є найбільшою, але частота відвідування гінеколога - найменшою.Саме у цей час проводяться базові аналізи і перше важливе обстеження: ультразвуковий моніторинг у комплексі з забором крові на виявлення можливих генетичних патологій розвитку плода.Сучасне обладнання клініки ДАХНО дозволяє уже в цьому триместрі отримати перші милі фото малюка та довідатись стать дитини.

Другий триместр - досить спокійний, лікар контролює всі важливі лабораторні показники та запрошує вагітну на черговий ультразвуковий контроль.

У третьому ж триместрі, враховуючи наближення до пологів, візити до лікаря частішають і є надзвичайно важливими для контролю благополуччя внутрішньоутробного розвитку малюка.

До якого лікаря звернутися для спостереження вагітності

Ведення вагітності – це комплекс послуг, який передбачає міждисциплінарну взаємодію фахівців. Диригентом медичної команди завжди виступає акушер-гінеколог, який скеровує жінку до усіх потрібних лікарів: терапевта, ендокринолога, окуліста, стоматолога тощо.

Патронаж вагітності: які послуги входять

Будь-який медичний центр ведення вагітності буде керуватися рекомендаціями МОЗ України, враховуючи індивідуальні особливості й можливі ризики кожної конкретної пацієнтки. До базового пакету ввійдуть:

Окремо, можуть додаватися поглиблена діагностика у разі виявлення генетичних чи інших ризиків.

Часто медичні центри пропонують також курси відповідального материнства, підготовки до пологів і психологічний супровід майбутніх мам.

Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів

Вартість ведення вагітності в Києві

Скільки ж коштує ведення вагітності у столиці? Сучасні клініки зазвичай розробляють різні пакети послуг, які б відповідали як потребам пацієнта, так і його фінансовим можливостям. Ціна коливатиметься у залежності від:

У клініці ДАХНО ви можете віддати перевагу комплексному спостереженню з оформленням усієї необхідної медичної документації щодо постановки на облік, або ж відвідувати лікаря гінеколога чи інших фахівців планово чи за потреби.

Центр жіночого здоров’я ДАХНО: переваги спостереження за вагітністю 

Головним завданням інституту репродуктивної медицини, переданою лікарському колективу від засновника Федора Власовича Дахно, є народження здорової дитини при збереженні здоров'я матері.Кожна ланка медичної родини докладає усіх зусиль, щоб досягти бажаної для жінки чи подружжя вагітності та дбайливо прослідкувати за її безпечним і комфортним перебігом.

Тож патронаж вагітності в ДАХНО - це:

Ми піклуємося про найважливіше - здоров'я матері і дитини, розуміючи кожну жінку з півслова.Запрошуємо вас довіритися нашому досвіду і професіоналізму!

Часті питання

Чи відрізняється чимось ведення звичайної вагітності від вагітності після ЕКЗ?

Вагітність після використання допоміжних репродуктивних технологій відрізняється від природної, хіба що рівнем тривожності майбутньої мами, яка довго боролася за маленьке щастя під своїм серцем. Тим не менш, іноді навіть досвідчені гінекологи побоюються супроводжувати вагітність після ЕКЗ.

 Фахівці жіночої консультації ДАХНО добре розуміють усі медичні нюанси такої вагітності та завжди звертають увагу на важливі деталі, як от:

- діагноз, через який подружжю не вдавалося завагітніти;

- необхідність додаткової медикаментозної та психологічної підтримки;

- методика ДРТ, до якої вдавалися під час лікування тощо. 

Що входить у супровід вагітності?

Комплексна програма, яка використовується в клініці ДАХНО, повністю відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я. 

Перш за все, це уважний контроль за розвитком плоду 

з діагностикою можливих аномалій і дбайливе спостереження за станом здоров’я  майбутньої мами. Договір спостереження вагітності передбачає: 

- постановку на облік з оформлення усієї необхідної медичної документації;

 - огляди та консультації лікаря-гінеколога з відповідними рекомендаціями і призначеннями;

- УЗД скринінги плоду з 4D візуалізацією;

- консультацію терапевта з проведенням електрокардіограми.

 - лабораторні  дослідження, включаючи генетичні скринінги розвитку плоду.

Які переваги патронажу вагітності в ДАХНО?

Ведення вагітності в спеціалізованому репродуктивному центрі – це:

- фахові консультації досвідчених та уважних лікарів, 

- апаратура експертного класу, яка є гарантією точності діагностики і перетворить кожне ультразвукове дослідження у незабутні враження завдяки технології 3D/4D;

- швидке і високоточне виконання аналізів власною лабораторією, що оснащена інноваційним обладнанням;

- привітність персоналу Клініки з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи та атмосферу тепла і затишку. 

Чи можна спостерігатися у лікарів клініки без постановки на облік?

Ви можете звернутися в ДАХНО як для повного супроводу вагітності, так і задля отримання експертної думки щодо питань, які Вас хвилюють. Для проведення планового УЗД чи виконання додаткових генетичних тестів чи процедур, направлених на виявлення патологій розвитку плоду: генетичні скринінги; біопсія ворсин хоріона, амніоцентез, неінвазивний пренатальний тест та багато ін. 

Ціна ведення вагітності
Додаткові сервіси
Записатися на консультацію фото 88
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки