Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Психологічна підтримка фото 94

Психологічна підтримка

 

Більшість пар, які зіштовхнулися з діагнозом безпліддя, шукають проблему у своєму тілі. Досить часто усестороннє обстеження не показує ніяких відхилень від норми, але вагітність не настає. Ми завжди лікуємо тіло, забуваючи про душу та про нашу підсвідомість. Чомусь лише невеликий відсоток пацієнтів звертається до спеціаліста у сфері репродуктивної психології чи перинатального психолога.
Записатися
Чому репродуктивна медицина турбується не тільки про тіло?

Ненастання вагітності протягом довгого часу залишає відбиток на емоційному стані. Постійний репродуктивний тиск "добрих" намірів близьких людей у вигляді запитань про плани на дітей чи навіть тостів-побажань дитячого  сміху теж робить свою справу. Іноді у жінки виникає конфлікт між думкою оточуючих, що давно пора, і власною психологічною готовністю до материнства. Крім того, некоректні нагадування про те, що час летить, зоставляють слід на емоційному стані, який і так внаслідок довготривалих обстежень, лікування часто є нестабільним. 

Як це працює?

На жаль, не завжди ми згадуємо про надважливість психологічної підтримки та необхідність емоційного благополуччя. Зняти тривогу і подолати внутрішні страхи допоможе психолог Інституту репродуктивної медицини ДАХНО. Взаємодія з репродуктивним психологом на ранньому етапі лікування безпліддя чи плануванні зачаття допомагає у досягненні бажаного результату. 
Нами помічено, що після консультації фахівця людських душ значно зростає ефективність лікування людського тіла.
 

Чому клініка ДАХНО? фото 11
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 12
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки