Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Психологічна підтримка фото 45

Психологічна підтримка

 

Більшість пар, які зіштовхнулися з діагнозом безпліддя, шукають проблему у своєму тілі. Досить часто усестороннє обстеження не показує ніяких відхилень від норми, але вагітність не настає. Ми завжди лікуємо тіло, забуваючи про душу та про нашу підсвідомість. Чомусь лише невеликий відсоток пацієнтів звертається до спеціаліста у сфері репродуктивної психології чи перинатального психолога.
Чому репродуктивна медицина турбується не тільки про тіло?

Ненастання вагітності протягом довгого часу залишає відбиток на емоційному стані. Постійний репродуктивний тиск "добрих" намірів близьких людей у вигляді запитань про плани на дітей чи навіть тостів-побажань дитячого  сміху теж робить свою справу. Іноді у жінки виникає конфлікт між думкою оточуючих, що давно пора, і власною психологічною готовністю до материнства. Крім того, некоректні нагадування про те, що час летить, зоставляють слід на емоційному стані, який і так внаслідок довготривалих обстежень, лікування часто є нестабільним. 

Як це працює?

На жаль, не завжди ми згадуємо про надважливість психологічної підтримки та необхідність емоційного благополуччя. Зняти тривогу і подолати внутрішні страхи допоможе психолог Інституту репродуктивної медицини ДАХНО. Взаємодія з репродуктивним психологом на ранньому етапі лікування безпліддя чи плануванні зачаття допомагає у досягненні бажаного результату. 
Нами помічено, що після консультації фахівця людських душ значно зростає ефективність лікування людського тіла.
 

Перинатальний психолог – сфери компетенції

Існує окремий підрозділ психології, який фокусується на особливо інтимному і хвилюючому періоді в житті жінки – плануванні вагітності та її виношуванні. У цей етап, позначений підвищеною емоційністю, найкращим асистентом у отриманні психологічної рівноваги є перинатальний (репродуктивний) психолог. Суворе дотримання конфіденційності та лікарської етики, ефективність обраних методик психологічної діагностики і корекції – основні принципи, яких дотримується фахівець у своїй роботі. Обираючи лікаря для себе, зважайте на досвід, сфери його зацікавлень, ціну прийому та відгуки пацієнтів.

Які стани можуть бути показанням для звернення в клініку за фаховою психологічною допомогою:

Жіночий організм особливо чутливий до впливу стресу, який погіршує загальне самопочуття і згубно відображається на репродуктивній функції. Відчуваєте тривожність, здійсніть запис на консультацію до психолога чи психотерапевта! Не варто легковажити своїм психологічним станом, особливо в умовах емоційних гойдалок війни в Україні. 

Чому клініка ДАХНО? фото 41
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Психологічний супровід від планування вагітності до пологів

Чи знали ви, що поруч з іншими фізіологічними причинами ненастання вагітності на сьогодні виокремлюють також психологічний фактор безпліддя?

Якщо подружжя зіштовхнулося з проблемами в зачатті або ж має в медичній історії втрати вагітності, звернутися за консультацією до психолога є слушним рішенням. Фахівець допоможе пацієнту оцінити психологічну готовність до вагітності, подолати страхи, пережити перинатальну втрату і розібратися у психологічних стоперах, які можуть блокувати настання вагітності. Не рідко репродуктивний психолог допомагає подружжю з тривалою історією лікування безпліддя досягнути бажаного після психокорекції.

Ні для кого не секрет, що період вагітності позначений перепадами настрою, підвищеною емоційністю, тривожністю та вразливістю жінки. Досягнути психологічної гармонії та сприйняти зміни свого тіла допоможе перинатальний психолог. Крім того, фахівець розкажу деталі психоемоційного зв’язку матері і дитини, психологічно підготує до пологів, грудного вигодовування та зустрічі з малюком.

Чому варто обрати ДАХНО та скільки коштує прийом?

Клініка ДАХНО міста Києва комплексно підходить до фізичного та психологічного благополуччя жінки. Ми докладаємо максимум зусиль задля всебічного обстеження й лікування пацієнтів з порушеннями репродуктивної функції. Перинатальний психолог ДАХНО:

Отримати фахову консультацію недорого, ви можете здійснивши запис до нас на онлайн чи офлайн прийом у місті Києві. Працівники контакт-центру поінформують про вартість і підберуть зручні варіанти запису, поєднавши за необхідності консультацію психолога з прийомом іншого лікаря в один день. 

Турбуйтеся про себе і будьте здорові, ми допоможемо вам в цьому.

Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 50
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки