Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Репродуктивна хірургія фото 19

Репродуктивна хірургія

 

 

Однією з причин ненастання вагітності є матковий фактор безпліддя. Для успішної імплантації потрібен не лише здоровий ембріон, а й здорова матка, в якій він прикріпиться і буде розвиватися. Якщо жінка зіштовхнулася з труднощами зачаття, оцінка маткового фактору та виправлення виявлених патологій є обов'язковими на шляху до материнства. Гінекологи-хірурги провідної клініки репродуктивної медицини України ДАХНО вам у цьому допоможуть.

Методи сучасної хірургії

Хірургічні методи сучасної гінекології мають умовний поділ на:

Зазвичай хірургічні втручання не є спонтанними. Спочатку жінка має пройти обстеження, а вже з готовими результатами лікар здійснює запис планову процедуру. Для діагностики та лікування може бути призначена гістеро- або лапароскопія. Вибір методики залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та поставлених перед операцією задач.

Репродуктивна хірургія - рішення в лікуванні безпліддя

Оцінка внутрішніх репродуктивних органів матки потрібна на етапі виявлення причин безпліддя. У фокусі сучасного оптичного приладу (лапароскопу чи гістероскопу) опиняється матка, труби та яєчники. Особлива увага приділяється оцінці ендометрію, виявленню можливих хронічих запальних процесів чи новоутворень, які перешкоджають досягненню результату у спробах завагітніти. Ефективність лікування напряму залежить від точності діагностики. Гістероскопія - надійний метод виявити порушення: недорого, швидко й нетравматично.

Коли потрібне хірургічне втручання

Показаннями до призначення лапаро- чи гістероскопії є:

Чому клініка ДАХНО? фото 68
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Переваги репродуктивної хірургії

Клініка ДАХНО міста Києва використовує гістероскопію як основний метод репродуктивної хірургії з діагностично-лікувальною метою. Беззаперечними перевагами операції є:

Оперативне лікування в ДАХНО: скільки коштує

Вартість оперативного втручання залежатиме від кількох факторів:

Вибір оптимального типу хірургічного втручання та обсягу операції визначається індивідуально для кожного пацієнта. Здійсніть запис до лікаря-репродуктолога, щоб отримати відповіді на питання щодо типу процедури та її вартості саме для вас. Пройти лабораторні обстеження недорого також можливо в стінах клініки міста Києва, скориставшись послугами нашої сучасної лабораторії. З загальними цінами на аналізи та хірургічні послуги клініки ДАХНО можна ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

Ми прискіпливі до деталей, коли йдеться про важливе - втілення у життя вашої мрії про материнство. Для обстеження й лікування обирайте професіоналів - інститут репродуктивної медицини ДАХНО.

Вартість консультації
Консультація лікаря репродуктолога (первинна)
Консультація лікаря уролога-андролога (первинна)
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Коли потрібні хірургічні втручання?

Малоінвазивні операції - невіддільна складова підготовки пацієнтів до програм ДРТ при підозрі на матковий фактор та при важкому чоловічому факторі безпліддя.

Які операції проводяться в клініці ДАХНО?

В Інституті репродуктивної медицини ДАХНО проводяться:
- діагностична (офісна) та лікувальна гістероскопія;
- діагностичне вишкрібання матки та вишкрібання при завмерлій вагітності. 
- мікрохірургічні методи вилучення сперміїв (TESA, TESE, PESA, MESA).

Які переваги репродуктивної хірургії ДАХНО?

Хірургічна служба ДАХНО характеризується високим професіоналізмом, багаторічним досвідом, оснащена обладнанням останнього покоління. Ми підходимо індивідуально до вибору схеми анестезії і докладаємо усіх зусиль, щоб перебування пацієнтів у одноденному стаціонарі було комфортним та затишним, а хірургічне втручання принесло бажаний результат.

Записатися на консультацію фото 69
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки