Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Оперативна гінекологія фото 51

Оперативна гінекологія

Клініка ДАХНО надає послуги оперативної гінекології в Києві, проводячи малоінвазивні гінекологічні операції.
Записатися

Сучасна клініка жіночого здоров’я й репродуктивної медицини повинна володіти не лише широким спектром діагностичних можливостей, але й пропонувати лікувальні програми при будь-якому діагнозі. Оперативна гінекологія і мамологія є додатковим способом виявлення жіночих хвороб та одним зі шляхів їх лікування. Малоінвазивність та мінімальна травматичність методів, яким володіє сучасний гінеколог, – причина не боятися діагнозів, які потребують хірургічного втручання.

Коли потрібна гінекологічна операція?

Ультразвукове дослідження органів малого таза іноді виявляє певні аномалії розвитку матки, новоутворення чи патологічні процеси, які потребують оперативного втручання. Гінекологічна операція може знадобитися при наступних станах:

Окрім того, проведення діагностичної (для уточнення діагнозу) або хірургічної гістероскопії/лапороскопії може рекомендуватися лікарем, щоб виключити матковий фактор непліддя.

Види гінекологічних операцій

Серед процедур оперативної гінекології, які пропонують клініки України найпоширенішими є:

Сучасні методи лікування гінекологічних патологій є максимально безпечними і щадними для репродуктивної системи пацієнтки, при цьому мають високу ефективність. Кожен випадок є індивідуальним і потребує попереднього запису до лікаря для вибору оптимального методу лікування. Вартість операції залежить від її складності та необхідних додаткових процедур.

Радіохвильова хірургія застосовується для лікування різноманітних хвороб і патологій шийки матки: ектопії, дисплазії, лейкоплакії, видалення кандилом тощо. Сучасне обладнання, що генерує радіохвилі, руйнує новоутворення чи патологічні процеси, не пошкоджуючи при цьому здорових тканин. Період реабілітації є безболісним і максимально м’яким. 

Реконструктивно-пластичну мету має лазерна хірургія. Використання лазера в лікуванні – це простий і безболісний спосіб вирішення багатьох жіночих проблем і незручностей, таких як:

Гістероскопія – це малоінвазивний метод, що дозволяє за допомогою тонкої трубочки з відеокамерою оглянути порожнину матки, оцінити стан ендометрію, виключити ендометріоз, провести видалення поліпів, при необхідності взяти зразки для додаткового гістологічного дослідження тощо. Гістероскопія, як правило, проводиться під загальною анестезією. Винятком є «офісна» операція, яка проходить без знеболення лише для візуального огляду матки без додаткових хірургічних втручань. Триває міні-операція недовго, зазвичай до 30 хвилин, і вже через кілька годин перебування під наглядом лікаря пацієнтка може повертатися додому. При виявленні патологічних змін чи запальних процесів призначається додаткове лікування.

Лапароскопія теж вважається хірургією одного дня, але відновлення після операції є трохи довшим. Через маленькі отвори в черевній порожнині лікар з допомогою високотехнологічного обладнання проводить огляд та оперативне лікування внутрішніх органів. Операція застосовується як для ургентних станів, так і з діагностичною метою.

Чому оперативна гінекологія в ДАХНО

Далеко не кожна клініка України й міста Києва пропонує послуги сучасної малоінвазивної гінекологічної хірургії. Центр репродуктивної медицини ДАХНО має усе необхідне сучасне обладнання, кваліфіковану медичну команду, яка робить будь-яку складну операцію максимально ефективною і комфортною для пацієнтки. Кабінет патології шийки матки, досвідчені фахівці естетичної гінекології, хірургія одного дня – це далеко не всі діагностичні й лікувальні підрозділи ДАХНО, які завоювали довіру пацієнтів та мають численні позитивні відгуки.

Ціни на гінекологічну хірургію в ДАХНО залежать від наповнення послуги (виду знеболення, додаткових досліджень, які за необхідності будуть додані в загальну вартість). Дізнатися, скільки коштує і яка саме операція вам потрібна можна уже після консультації лікаря.

Майже 30 років згуртованим колективом ми працюємо задля втілення у життя жінки мрії про материнство та збереження її здоров’я. Здійсніть запис на консультацію в Клініку ДАХНО міста Києва й отримайте фахову допомогу й оптимальну схему діагностики й лікування.

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 41
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 45
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Чому клініка ДАХНО? фото 60
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Вартість консультації
Консультація лікаря репродуктолога (первинна)
Записатися на консультацію фото 65
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки