Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Естетична гінекологія фото 83

Естетична гінекологія

Це - інноваційний напрямок медицини, покликаний вирішити без операції ряд делікатних проблем:

Жіночі краса та здоров’я - різноманітні і мають безліч проявів. Піклування про різні частини тіла дарує цілісне відчуття досконалості. Впевненість у своїй красі робить нас щасливішими й успішнішими. Естетика інтимних зон не є винятком. Саме тому останнім часом в Україні усе більшої популярності серед жінок набувають послуги естетичної гінекології.

Показання до естетичної гінекології

Звернення до естетичної гінекології може бути спричинене як медичними передумовами, так і особистим прагненням жінки, що пов'язане із порушенням естетики зовнішнього вигляду статевих органів, бажанням урізноманітнити відчуття при інтимній близькості чи навіть релігійними переконаннями партнера (відновлення цілісності плеви) тощо. Такі делікатні проблеми як нетримання сечі, вікові зміни піхви, асиметрія статевих губ чи незадовільний розмір клітора, підвищена пігментація інтимних зон, післяпологові рубці легко виправляються безопераційним шляхом за допомогою сучасного обладнання. Гінеколог порадить найкращий шлях для усунення дискомфорту і детально розповість про особливості малоінвазивної операції та обстеження перед її проведенням. 

Чи існують протипокази для процедур естетичної гінекології?

Перед зверненням до послуг реконструктивно-естетичної медицини, варто пройти базове гінекологічне обстеження та здати загальні аналізи. До протипоказань естетичної гінекології належать:

Усі ризики, показання і протипоказання до проведення процедур естетичної гінекології важливо детально обговорити з вашим лікарем.

Як довго зберігається ефект відновлення?

Кожен випадок є суто індивідуальним і потребує додаткової консультації лікаря щодо можливості досягнути бажаного і тривалості дії естетичних процедур. Для досягнення максимального результату і подовження тривалості ефекту рекомендовано проходити курс, а не поодиноку процедуру. Ін'єкційна та лазерна пластика дозволяють без болю й операції усунути естетичні та функціональні недоліки на довгий час. Вартість процедур залежить від багатьох чинників і стає зрозумілою після первинного огляду у лікаря.

Які послуги естетичної гінекології надає клініка ДАХНО?

Досить небагато медичних центрів України надають послуги естетичної гінекології, адже для цього необхідне сучасне обладнання і висока кваліфікація лікарів. Скористатися перевагами процедур лазерної та ін’єкційної корекції ви можете в клініці ДАХНО міста Києва.

Особливістю відновлювальної естетичної медицини є її безпечність і мінімальна травматичність. Інноваційність обладнання робить можливим досягнення мети без хірургічного втручання. Ремоделювання тканин, відновлення тонусу м’язів, контурна пластика, видалення шрамів проводяться не скальпелем, а лазером чи ін’єкційно. Тому й повернення до звичного ритму життя жінки відбувається практично відразу. 

Перелік послуг естетичної медицини в клініці ДАХНО міста Києва:

Жіночий організм зазвичай має позитивний відгук на правильно підібрану лікувальну методику уже після першої процедури. В залежності від мети застосування міні-операцій естетичної медицини можна досягнути наступних бажаних змін:

Чому варто обрати естетичну гінекологію ДАХНО?

Обираючи медичний заклад для турботи про жіноче здоров’я, звертайте увагу не лише на позитивні відгуки, а й на досвід лікарів у сфері гінекології, сучасність оснащення клініки, ціни, комфорт і затишок, який створено у стінах центру.

Усі вищеперераховані чинники перебувають у гармонійній взаємодії у клініці ДАХНО: 

Здійснити запис на консультацію лікаря-гінеколога та довідатися, скільки коштує лікування інноваційними методами, ви зможете через форму зворотного зв’язку сайту або зателефонувавши нам. Даруємо свій досвід задля покращення самопочуття та якості життя кожної жінки, турбуємося про ваше здоров’я професійно та відповідально.

Вартість консультації

Естетична гінекологія

Youtube відео https://www.youtube.com/watch?v=g6yPJ5gmbJg
Чому клініка ДАХНО? фото 90
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 66
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки