Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Консультація репродуктолога

Діагностика жіночого безпліддя
 

 

Щоб розробити дієвий алгоритм лікування, обов’язково необхідно пройти повне обстеження і встановити діагноз — причину ненастання вагітності. Злагоджена команда фахівців клініки ДАХНО допоможе провести точну діагностику та подолати разом з Вами шлях до омріяного материнства.
Записатися
Які дослідження потрібні?

У процесі підготовки до лікування знадобляться: 
- фізичне обстеження; 
- лабораторна та інструментальна діагностика;
- консультації суміжних фахівців.

Які вроджені або набуті порушення репродуктивної системи спричиняють безпліддя?

У першу чергу це шийковий  та трубно-перитонеальний фактори.
Для здійснення запліднення, сперматозоїд повинен потрапити в шийку матки, пройшовши цервікальний канал шийки. Збій у процесі вироблення цервікального слизу (слизу шийки матки) може перешкоджати руху сперматозоїдів і бути однією з причин безпліддя. Факторів, які можуть призвести до такого роду дисфункції, може бути багато — гормональні збої, запальні процеси і порушена мікрофлора.
Переміщення зрілої яйцеклітини до порожнини матки здійснюється по маткових трубах. Порушення функціональності труби: спайки, звуження, перекрути, органічні ураження та ін. призводять до блокування руху яйцеклітини, і, як наслідок, - до неможливості зачаття. Причин таких змін може бути багато: запальні захворювання органів малого таза, оперативні втручання в черевній порожнині, інфекції, що передаються статевим шляхом, аборти, ендометріоз і т. д.

У чому ще може бути причина ненастання вагітності?

Лікар має виключити імунологічний і ендокринний фактори. 
В імунологічній сфері можливі дві аномалії: організм жінки виробляє антиспермальні (на статеві клітини партнера) або антиоваріальні антитіла на власні ооцити.
Гормональні збої в організмі є причиною порушень різного характеру, патологій зростання фолікулів і овуляції, синдрому лютеїнізації фолікула та інших проблем. Наслідками аномалій у цій сфері можуть бути надмірна наявність у жінки чоловічих гормонів (гіперандрогенія), настання передчасної менопаузи, первинна аменорея, ендометріоз.
 

Чи потрібен психолог?

Багатоаспектні проблеми різного походження у психіці призводять до збоїв у функціонуванні організму на фізичному рівні. Невдалі спроби ЕКЗ, внутрішньоматкової інсемінації, стимуляції фолікулогенезу вимагають обов’язкової психологічної реабілітації. Перинатальний психолог необхідний, якщо безпліддя спостерігається на тлі фізичного репродуктивного здоров’я обох партнерів.

Пакетні пропозиції
Пакет “Універсальний”
Пакет “Універсальний”
68000 UAH
Деталі
Базова програма
Базова програма
36000 UAH
Деталі
Пакет “Преміум”
Пакет “Преміум”
77000 UAH
Деталі
Додаткові послуги
Чому клініка ДАХНО?
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Вартість консультації
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки