Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Акушер-гінеколог фото 41

Акушер-гінеколог

Надзвичайно важливим для кожної жінки є вибір гінеколога, якому можна довіряти і до якого хочеться звертатися як зі скаргами на здоров'я, так і з профілактичною метою. Фахівці інституту репродуктивної медицини ДАХНО пріоритетним завданням своєї роботи вважають піклування про здоров'я жінки у будь-якому віці.
Записатися

Найбільша цінність - це гарне самопочуття і впевненість у власному здоров’ї. Саме тому турбота про себе і уважне ставлення до свого тіла має бути головним пріоритетом для сучасної жінки у будь-якому віці: від юності до зрілості. Лікар, який стає надійним порадником і охоронцем жіночого здоров’я, – це акушер-гінеколог. Саме йому можна довірити найінтимніші та найбільш незручні запитання, у відповідь отримавши своєчасну консультацію чи дієву схему лікування.

Найвищу кількість позитивних відгуків щодо професійності спостереження та діагностики жінок мають вузькоспеціалізовані приватні клініки, головним фокусом яких є гінекологія та репродуктивне здоров’я. До лідерів довіри пацієнтів можна беззаперечно віднести центр ДАХНО в місті Києві. Клініка об’єднала найкращих лікарів-гінекологів, репродуктологів, мамологів та суміжних спеціалістів, які роблять усе можливе для найточнішого обстеження, професійного супроводу й ефективних лікувально-діагностичних заходів. Наявність найновішого обладнання, власної сучасної лабораторії та операційного блоку роблять зусилля медичної команди результативними, а звернення кожного пацієнта до закладу – повністю задоволеним.

Консультація акушера-гінеколога: кому, коли, навіщо

Лікар-гінеколог незмінно супроводжує дівчину протягом усього її життя від періоду статевого дозрівання і до менопаузи. Ось чому варто відповідально підходити до вибору клініки для спостереження за власним здоров’ям. Довіра своєму лікарю фактично дорівнює впевненості у своєму самопочутті й внутрішньому спокою жінки. 

Перше правило відповідального ставлення до свого тіла – щорічний чек-ап у гінеколога. Це золота звичка, якої потрібно непорушно дотримуватися. Безліч серйозних жіночих хвороб протікають непомітно, але можуть бути зупинені при вчасній діагностиці. Тому завжди пам’ятайте про необхідний мінімум при профілактичному візиті до гінеколога:

Зазвичай клініки пропонують комплексні пакети гінекологічного обстеження, вартість яких ви зможете довідатись при записі на прийом.

Крім того, консультація акушера-гінеколога невідкладно потрібна у разі болісних менструацій, порушень менструального циклу, появі кров’янистих виділень посеред циклу, зміни характеру виділень, болісних відчуттів під час статевого акту тощо. 

Візит підлітка до гінеколога

Перше свідоме звернення дівчини до акушера-гінеколога відбувається у підлітковому віці. Ультразвукове дослідження органів малого таза дозволяє виключити аномалії матки та упевнитись у правильному розвитку репродуктивної системи. Саме гінеколог стає надійним порадником щодо небезпеки хвороб, які передаються статевим шляхом, способів контрацепції та уникнення небажаної вагітності у підлітковому віці. Статеве виховання й вчасне інформування про можливі наслідки сексуальної близькості – це основні ази, які освоюються в тому числі у кабінеті лікаря-гінеколога. Важливо, щоб з юного віку дівчина не боялася звертатися за порадою до професіоналів і розуміла всю важливість уваги до свого тіла. 

Сексуальне здоров’я жінки

Не менш важливо своєчасно звертатися до гінеколога під час активного статевого життя. Лікар допоможе розумно підібрати метод контрацепції та порекомендує обстеження на можливі хвороби, які передаються статевим шляхом. Окрім того, іноді жінка має ряд скарг, пов’язаних з будовою статевих органів, та певний дискомфорт під час статевого контакту. Ці та інші фізичні негаразди легко вирішуються за допомогою сучасних методик. Вроджені або набуті анатомічні особливості, сухість слизової піхви, нетримання сечі – ці відхилення легко корегуються за допомогою малоінвазивних процедур естетичної гінекології

До послуг, які можуть знадобитися жінці, належить і оперативна гінекологія, що має на меті хірургічне лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Цей тип хірургічних втручань може бути призначений при виявленні ендометріозу, міоми, позаматкової вагітності, кісти тощо. Завдяки досвіду лікарів та передовому обладнанню усі ендоскопічні операції є максимально щадними та безпечними.

Як проходить лікування та скільки воно коштує, питання на які ви зможете отримати відповідь на консультації лікаря.

Планування та спостереження вагітності

У період планування вагітності, саме акушер-гінеколог підтримає жінку у її намірах стати мамою:

Коли прийнято рішення стати батьками, широкий спектр лабораторного обстеження допоможе майбутнім батькам бути впевненими у власному здоров’ї. Свідоме планування зачаття під пильним контролем досвідченого лікаря-гінеколога попередить ускладнення, викликані хворобами, які протікають безсимптомно, але можуть мати згубний вплив на настання і розвиток вагітності. Якщо пара зіштовхнулася з труднощами зачаття, лікар-гінеколог проведе моніторинг овуляції та гормональний контроль, щоб підказати найоптимальніші дні менструального циклу жінки для досягнення позитивного результату. Рання ультразвукова на лабораторна діагностика вагітності важлива для підтвердження успішної імплантації саме в матці, а не поза нею. Акушер-гінеколог відстежить усі важливі процеси і підтримає жінку професійними порадами. 

Коли зафіксовано серцебиття плоду, жінка вступає у неймовірний період очікування народження малюка. Сучасне обладнання, професіоналізм лікаря і медичного персоналу, широкий спектр лабораторних можливостей зроблять програму спостереження за вагітністю максимально комфортною для мами і безпечною для майбутнього малюка.

Гінеколог – надійна опора для жінки «бальзаківського віку»

Вагітність та вік мають певний вплив на репродуктивну систему жінки. Відбуваються певні зміни у статевій системі, гормональні сплески, порушення нормального функціонування репродуктивних органів. Для відновлення комфортного почуття і повноцінного сексуального життя існує ряд діагностичних та малоінвазивних процедур, з якими вас познайомить лікар-гінеколог. Професійна порада знадобиться й у підборі контрацептивів та максимально м’якому протіканню менопаузи. Крім того, ніколи не варто забувати що з віком підвищуються ризики розвитку серйозних захворювань, які мають надзвичайно сумну статистику поширення в Україні. Тому варто здійснювати запис на щорічне обстеження у гінеколога й мамолога для попередження і своєчасної діагностики розвитку атипових клітин в організмі жінки. 

Професійний супровід акушера-гінеколога ДАХНО

Лікар-гінеколог ДАХНО – ваш надійний друг протягом усіх етапів життя. Ми об’єднали команду досвідчених професіоналів своєї справи, які не зупиняються у прагненні вдосконалюватися і переймати європейський досвід задля найточнішої діагностики і збереження здоров’я пацієнтів в Україні. До ваших послуг високоточна й оперативна лабораторна діагностика, найновіше обладнання від світових лідерів, лікарський консиліум із міждисциплінарною взаємодією фахівців, комфорт та затишок сімейної клініки міста Києва, пріоритетом якої є професійне консультування й ефективне лікування пацієнтів.

З програмами обстеження й спостереження, їх вартістю ви можете ознайомитися, відвідавши Клініку або зателефонувавши нам. Не відкладайте власне здоров’я на потім, оберіть надійного лікаря акушера-гінеколога уже сьогодні.

Пакетні пропозиції
Базова програма фото 91
Базова програма
41900 UAH
Деталі
Пакет “Преміум” фото 58
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Деталі
Чому клініка ДАХНО? фото 85
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Наші лікарі
Подивитися всіх лікарів
Записатися на консультацію фото 48
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Відгуки
Подивитися усі відгуки