Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

Супровід одноплідної вагітності (12-40 тижнів) 

Бажання піклуватися про власну дитину є природнім. Тригером всеохопної  любові є щаслива звістка про те, що в тобі б'ється ще одне маленьке серце. Уже відтоді життя майбутньої мами змінюється назавжди. Настає прекрасний і відповідальний період очікування малюка.

Вагітність - це не тільки радість пізнання неймовірних можливостей свого тіла та неповторне знайомство з темпераментом малюка уже на етапі виношування. Це ще й тривоги і страхи, які так потребують уваги і підтримки лікаря. Тож турбота про майбутню маму і її дитя починається не з пологового будинку, а з вибору клініки для постановки на облік по вагітності.

Що включає в себе медичний супровід одноплідної вагітності (12-40 тижнів)?

Насамперед це динамічне спостереження за розвитком плода і за станом здоров'я вагітної. Протягом 9 місяців кожна майбутня матуся проходить чималенький перелік лабораторних досліджень та ультразвукового контролю. Ця складова патронажу вагітної - найважливіша. Адже перевіряє здоров'я крихітки і мами. Оснащення клініки ДАХНО найновішим обладнання, наявність високоточної лабораторії та досвід і чуйність лікарів роблять жінку спокійною і щасливою, а кожен візит до медичного центру - приємним. Завдяки можливостям 3D/4D візуалізації сучасних узд-апаратів, планова перевірка стає не лише необхідним чек-ап-ом, а справжнім неймовірним враженням від споглядання за розвитком малюка. 

Ще одна складова ведення вагітності - це оформлення медичної документації, яка знадобиться як для безпроблемного виходу в декретну відпустку, так і для лікарів пологового будинку. Про це повністю попіклується ваш досвідчений лікар, врахувавши усі вимоги діючого законодавства та запити й очікування колег медиків.

Не варто забувати і про психологічний та фізичний комфорт вагітної. Ні для кого не секрет, що жінка при надії часто відрізняється тривожністю та інколи навіть неуважністю. Тому лікар, який не лише проведе діагностику, але й заспокоїть, розвіє тривогу та проконтролює усі необхідні тести, - це просто must-have для кожної вагітної жінки. Усі підрозділи Клініки Дахно, від рецепції до медсестер маніпуляційного кабінету, піклуються про ваш спокій і комфорт, чуйно ставляться до ваших страхів та потреб. Саме тому спостерігатися у нас, як говорять наші пацієнти, - одне задоволення. 

Ведення вагітності в інституті репродуктивної медицини ДАХНО - це супровід досвідчених лікарів та комплексний пакет послуг, що відповідає вимогам МОЗ та високим очікуванням наших пацієнтів. Будемо раді розділити з вами радість і тривоги 9 неповторних місяців щастя.

Записатися на консультацію фото 100
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!