Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
IMSI фото 82

IMSI (метод ІМСІ)

ІМСІ — це високотехнологічне доповнення до ICSI (введення морфологічно відібраного спермія в цитоплазму яйцеклітини).

Інститут репродуктивної медицини ДАХНО пропонує свої послуги з проведення процедури IMSI в Києві і Україні  

При ІМСІ морфологічний відбір якісних сперматозоїдів здійснюється під потужним і дуже точним оптичним обладнанням, яке збільшує зображення в 6300 разів. Для порівняння: при звичайному ІКСІ збільшення становить х 400 разів.
IMSI дозволяє побачити морфологічні дефекти сперміїв і відібрати тільки найякісніші для успішного запліднення і збільшення ймовірності настання вагітності. А процедура запліднення відбувається так само, як й в програмі ЕКЗ + ІКСІ.
Однією з необхідних умов для успішного здійснення програм запліднення in vitro є якість сперми, що використовується для запліднення. Якість сперматозоїдів впливає не тільки на відсоток настання вагітності, але також на ймовірність її виношування.
Ці дані, отримані кілька років тому в ході спеціального дослідження ізраїльськими репродуктологами, стали основою для створення принципово нового підходу до відбору сперматозоїдів – IMSI (Intracytoplasmic Morphologically Selected Sperm Injection – ін’єкція морфологічно відібраних сперміїв в цитоплазму яйцеклітини).

Call Centre (044) 503 07 59

З 2004 року метод IMSI активно використовується провідними клініками репродуктології у всьому світі, у тому числі нашою клінікою. Як показує практика, ІМСІ збільшує шанси на запліднення у програмах ЕКЗ до 70%, навіть у найважчих випадках чоловічої безплідності.
ІМСІ вимагає дуже високої кваліфікації ембріологів та сучасного дорогого обладнання ембріологічної лабораторії. Саме тому метод ІМСІ сьогодні доступний лише в деяких українських клініках. Одна з них – Інститут репродуктивної медицини ДАХНО.

Метод ІМСІ: ціна процедури

На формування ціни впливає ряд факторів ЕКЗ IMSI, вартість залежить від переліку послуг, призначених після діагностики і обстеження.

 

Записатися на консультацію фото 98
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!