Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Внутрішньоматкова інсемінація фото 64

ВМІ (внутрішньоматкова інсемінація)

Внутрішньоматкова інсемінація (IUI) – це один з методів, який застосовується для лікування безпліддя. Суть його полягає в перенесенні сперми в матку для того, щоб відбулося зачаття.

На відміну від ЕКЗ, при ВМІ запліднення яйцеклітини відбувається всередині тіла жінки. Дана процедура може бути виконана як спермою чоловіка, так і спермою донора.

ВМІ допомагає спермі потрапити в матку, але при цьому, сперматозоїда необхідно ще досягти яйцеклітини й проникнути в неї самостійно.

Найбільш частими показаннями, при яких рекомендована штучна інсемінація без чоловіка, є низька кількість сперматозоїдів в еякуляті або їх знижена рухливість. Лікар також може рекомендувати Вам ВМІ в наступних випадках:

ВМІ не рекомендується:

Для проведення маніпуляції необхідно щоб у жінки відбувалася овуляція — принаймні, повинна бути одна прохідна фаллопієва труба, а також необхідний зразок здорової сперми. Кожна інсемінація прив’язана за часом до циклу жінки — під час овуляції проводиться сама маніпуляція, а через два тижні можна робити тест на вагітність.

В інституті репродуктивної медицини ДАХНО процедуру IUI проводять на 12-16 день місячного циклу жінки. У ці дні у жінки відбувається овуляція. Перед процедурою еякулят чоловіка відмивають в лабораторії, відокремлюють сперматозоїди від насінної рідини. Цей процес максимізує кількість сперматозоїдів, які потраплять в матку. Через спеціальний катетер, минаючи цервікальний канал, сперма вводиться безпосередньо в матку жінки. Внутрішньоматкова інсемінація триває кілька хвилин і є безболісною.

Як чоловіку підготуватися до внутрішньоматкової інсемінації?

Вам необхідно буде здати зразок сперми в день проведення процедури. Підготовка до внутрішньоматкової інсемінації включає утримання від еякуляції, зазвичай від 2-х до 5-ти днів.

Під час відмивання сперми  — відділення сперматозоїдів від насінної рідини, найшвидші екземпляри будуть відокремлені від повільних.

Підготовлений зразок зі сперматозоїдами буде поміщений в катетер, з якого потрапить в матку жінки.

Якщо використовується заморожений біоматеріал, сперму розморожують і проводять з нею таку ж підготовку, як і зі свіжою.

Які шанси на зачаття після ВМІ?

Важко говорити про статистику успішності внутрішньоматкової інсемінації. У кращому випадку близько 20% закінчуються вагітністю. Настання вагітності залежить від багатьох факторів, але причина Вашого безпліддя  — є основним. Як правило, проводять від 2-х до 6-ти процедур ВМІ. Але в будь-якому випадку варто порадитися з Вашим лікарем. Тільки він може дати рекомендації щодо лікування для Вашої пари.

Хоча, внутрішньоматкова інсемінація є дешевшим і менш інвазивним методом лікування безпліддя, показники досягнення вагітності нижче, ніж у програм ЕКЗ (IVF). Попри цей факт, деякі пари вважають за краще «більш традиційний» в порівнянні з ЕКЗ (IVF) метод зачаття.

Скільки коштує внутрішньоматкова інсемінація?

Ціна інсемінації в Києві може варіюватися у різних клініках. Але даний метод лікування залишається найбільш доступним. Інсемінація в Києві проводиться і в нашій клініці. Лікарі клініки ДАХНО проведуть діагностику Вашої пари та визначать, чи підходить Вам таке лікування, адже штучна інсемінація має ряд обмежень, про які ми згадували раніше.

Лікарі радять перед початком лікування безпліддя переглянути свої звички та спосіб життя. Важливо нормалізувати харчування, відмовитися від алкоголю, тютюну, цигарок або інших потенційно токсичних речовин. Перегляньте свою вагу, при необхідності — нормалізуйте, або займіться своїм схудненням. Режим праці та сну також дуже впливає на Ваш організм. Перераховані вище аспекти — це те, що Ви можете контролювати самостійно. Поліпшивши якість свого життя, Ви додаєте кілька відсотків до свого успіху в лікуванні безпліддя.
 

Ціни на внутрішньоматкову інсемінацію
Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ 1 процедура) в природному менструальному циклі спермою чоловіка (ІСМ)
Записатися на консультацію фото 96
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Чому клініка ДАХНО? фото 46
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування
Відгуки