Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Кріоконсервація яйцеклітин фото 70

Кріоконсервація яйцеклітин

Чи дозволяє сучасна медицина зупинити біологічний годинник? Частково так. І йдеться не лише про б’юті процедури. Якщо раніше ціною успішної кар'єри жінки як правило була відсутність дітей, то новітні можливості репродуктивної медицини дозволяють встигнути все, спокійно відклавши материнство на будь-який час без ризиків втрати репродуктивного потенціалу. Які ж можливості пропонують репродуктивні клініки України для жінок?

Що таке “відкладене материнство”

Програма планування вагітності у більш зрілому віці з накопиченим кріоконсервованим замолоду власним генетичним матеріалом отримала назву “відкладеного материнства”. Це свідоме відтермінування народження дітей, або ж вимушене перенесення вагітності на пізніший термін через необхідність проходження лікування. Заморожені яйцеклітини в майбутньому можуть бути використані в лікувальний програмі екстракорпорального запліднення (ЕКО/ЕКЗ), коли партнери будуть готові планувати вагітність.

Для чого потрібна кріоконсервація ооцитів?

Заморожування власного генетичного матеріалу - це ваш страховий поліс на успішність зачаття в майбутньому, депозит у кріобанку, що надійно зберігатиметься до запитання. Про кріоконсервацію яйцеклітин варто задуматися, якщо:

Коли не запізно?

Ні для кого не секрет, що вік жінки суттєво впливає на кількість і якість яйцеклітин, і відповідно на шанси завагітніти. Як правило, різке погіршення фертильності жінки відбувається з наближенням до вікової відмітки 35 років. Суттєво знижується не лише кількість яйцеклітин, але й їхня якість. Відсоток генетичних поломок ембріонів у більш зрілому віці жінки значно вищий, ніж у молодшому. Кожній жінці потрібно не забувати щороку здійснювати запис на консультацію до свого гінеколога чи репродуктолога для контролю власного жіночого здоров'я та оцінки оваріального резерву (запасу ооцитів). Це вірний спосіб тримати на контролі своє благополуччя: свідомо, але при цьому досить недорого.

 Успішність програми “відкладеного материнства” залежатиме як від віку жінки, яка кріоконсервувала яйцеклітини, так і від їхньої кількості. Репродуктологи рекомендують не відкладати важливу процедуру збереження фертильності пізніше, ніж на вік 35 років, а краще звернутися до репродуктивної клініки якомога раніше. 

Заморозка яйцеклітин: важливо знати

Раніше метод заморожування жіночих статевих клітин був мало популярним, оскільки яйцеклітина - тендітна за своєю структурою, і втрати якості розмороженого біологічного матеріалу були суттєвими, у той час як сперма й ембріони значно краще переносили вплив низьких температур. Допоки медична спільнота не винайшла технологію швидкої (миттєвої) заморозки - вітрифікацію. Це максимально щадний метод, який кардинально збільшив шанси на вагітність з використанням кріоконсервованих яйцеклітин. 

Кріоконсервуванню яйцеклітин передують наступні етапи:

Термін зберігання заморожених клітин, ніяк не впливає на їхню якість, оскільки будь-які біологічні процеси за наднизьких температур зупиняються, а після відтаювання клітина не втрачає своєї фертильності. Коли пацієнтка повертається за бажаною вагітністю, то лікар-репродуктолог готує жінку до кріоциклу:

Чому клініка ДАХНО? фото 50
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Переваги заморожування яйцеклітин

Кількість та хромосомна цілісність яйцеклітин погіршується з віком жінки. На жаль, вичерпування репродуктивних запасів є незворотнім процесом для жіночого організму. Зважаючи на сумну статистику безпліддя, яка стрімко зростає у більш зрілому віці, важливо попіклуватися про збереження біологічного матеріалу у якомога ранішому віці. Наукою доведено, що частота настання вагітності від кріоконсервованих яйцеклітин, нічим не відрізняється від програм екстракорпорального запліднення (ЕКЗ/ЕКО) у стимульованому циклі без додаткової заморозки клітин. Тож зберігання ооцитів у кріосховищі - це ваш спокій за майбутнє.

Скільки коштує заморозити яйцеклітини в клініці ДАХНО?

Отримати консультацію досвідчених репродуктологів і ембріологів щодо збереження яйцеклітин недорого, ви завжди можете онлайн або офлайн, здійснивши попередній запис до клініки ДАХНО міста Києва. Досвідчені лікарі професійно пояснять кожен із етапів, а координатори медичного центру детально розпишуть вам вартість програми починаючи від обстеження, закінчуючи кріоциклом (програма з відтаюванням яйцеклітин для подальшого запліднення й перенесення ембріонів). Ознайомитися з цінами на основні складові програми відкладеного материнства також можна у відповідному розділі нашого сайту. Отримати відповідь, скільки коштуватиме програма саме для вас, можна після консультації лікаря.

 ДАХНО - це провідний лікувальний центр України, що злагодженою лікарською командою працює на результат. У нас ви знайдете все необхідне для комфорту та спокою за своє фізичне благополуччя і здоров'я своїх майбутніх нащадків. З нами ви станете мамою тоді, коли цього забажаєте!

Додаткові програми
Консультація лікаря репродуктолога (первинна)
Кріозбереження ооцитів протягом місяця (без вартості кріоконсервації)
Кріозбереження ооцитів протягом року (без вартості кріоконсервації)
Консультація ембріолога
Наші спеціалісти
Записатися на консультацію фото 2
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!