Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

Кріоконсервація сперми 

Для чоловіків, які думають про дітей

Чоловік може працювати на шкідливому виробництві і хвилюватися через те, що це з часом призведе до зниження його репродуктивних можливостей. Через вік або хвороби знижується потенція. Крім того, в різних сферах діяльності, де зайняті чоловіки, велика ймовірність травматизму, який може вплинути на нормальне вироблення сперматозоїдів.

Заморожування сперми дасть гарантію того, що ви станете батьком у потрібний Вам час.

Call Centre (044) 503 07 59

Ми будемо раді Вам допомогти!

Фахівці нашої клініки користуються заслуженим авторитетом в області репродуктології в Україні. Вони мають великий досвід в проведенні такої процедури, як кріоконсервація ембріонів і гамет. Високоякісне медичне обслуговування за найбільш прийнятною вартістю — те, що ми гарантуємо своїм клієнтам.

Кріоконсервація біоматеріалу — вибір сучасних людей, які вміють оптимально планувати своє життя. Звертайтеся в нашу клініку в Києві! Ціна за майбутнє щастя материнства і батьківства, ми впевнені, вас влаштує!

Скільки коштує кріоконсервація сперми

Детальніше дізнатися, скільки коштує заморозити сперму, ціну збереження сперми, а також пов’язані процедури та консультації, Ви можете, зв’язавшись з координатором: Ви можете зателефонувати в клініку ДАХНО за вказаними телефонами або залишити заявку на зворотний зв’язок.

Записатися на консультацію фото 16
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!