Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ICSI фото 59

ICSI (метод ІКСІ)

ІКСІ - це метод лікування безпліддя, який передбачає введення (інтрацитоплазматичну ін'єкцію) сперматозоїда в ооцит у програмі екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та перенесення ембріонів у порожнину матки жінки.

У нашій клініці ICSI успішно практикується з 1996 року. Саме тоді під керівництвом професора Дахно Ф.В. була зачата перша в Україні дитина за програмою запліднення in vitro + ICSI. У зв’язку з розширенням показань до застосування методу ІКСІ, зараз він активно практикується в більшості клінік України.

Введення сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини

Для успішного запліднення яйцеклітини за допомогою екстракорпорального запліднення (IVF) потрібно понад мільйон рухливих сперміїв. При знижених показниках спермограми ймовірність запліднення різко зменшується і доцільність застосування запліднення in vitro виявляється під питанням. Але навіть в таких випадках у пацієнтів є шанс отримати генетично рідну дитину — це використовувати ІКСІ (ICSI). Це додатковий метод, який підвищує результативність запліднення in vitro. Саме тому програму запліднення з використанням ІКСІ часто називають ЕКЗ + ІКСІ.

Внаслідок детального відбору зрілих яйцеклітин і якісних сперміїв, а також «прицільного» запліднення, процедура ІКСІ у пацієнтів з важким чоловічим безпліддям забезпечує результативність на рівні класичного ЕКЗ і навіть трохи вище

Коли і як проводиться ІКСІ

Головна відмінність процедури ЕКЗ і ІКСІ в порівнянні з класичним екстракорпоральним заплідненням, полягає в тому, що після забору яйцеклітин в кожну з них вводиться по одному спеціально відібраному сперматозоїду. Для цього спермій поміщають в мікроголку, якої проколюють блискучу оболонку яйцеклітини, і таким чином вводять його в цитоплазму.

Ця складна мікроманіпуляція проводиться під мікроскопом, котрий збільшує зображення в 400 разів, і дозволяє досягти позитивного результату навіть при наявності одиничного живого сперматозоїда.

Подальший контроль запліднення, розвиток ембріонів, відбір найякісніших з них для перенесення в порожнину матки виконуються так само, як в програмі запліднення in vitro.

Call Centre (044) 503 07 59

Кому рекомендовано ІКСІ

(ICSI) ЕКЗ + ІКСІ рекомендовано:

При цьому отримати спермії для ІКСІ можна як з еякуляту, так і з яєчок або їх придатків.

Метод ІКСІ: ціна процедури

На формування кінцевої ціни впливає ряд факторів ЕКЗ ІКСІ, вартість залежить від підсумкової кількості послуг, які призначаються після діагностики і обстеження.
 

Ціни
Записатися на консультацію фото 75
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Чому клініка ДАХНО? фото 26
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування