Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Донорство яйцеклітини

Донорство яйцеклітини

Завдяки такому явищу, як донорство яйцеклітини в Україні, безплідні жінки отримали шанс на появу дитини. Жінка — потенційний донор яйцеклітини в Києві в ІРМ, повинна бути віком від 18 до 30 років і мати хоча б одну здорову дитину. Важливою умовою для донорства яйцеклітини є також відсутність в анамнезі вад серця або генетичних захворювань. Крім того, якщо ви зважилися стати донором яйцеклітини, у вас також не повинно бути яких би то не було шкідливих звичок, оскільки це може позначитися на здоров’ї майбутньої дитини. Донорами ооцитів не можуть стати жінки, які перенесли протягом життя операції або важкі захворювання.

Продаж яйцеклітини: умови

Причини ставити собі питання, де можна здати яйцеклітину, бувають різні, однак ті, хто хоче стати донором яйцеклітин, повинні відповідати певним параметрам, щоб мати можливість стати донором ооцитів.

Якщо потенційний донор відповідає всім цим вимогам, їй необхідно записатися на прийом до лікаря. Це потрібно для проведення ретельного обстеження стану здоров’я з метою переконатися в тому, що жінка може стати донором здорових яйцеклітин.


Якщо всі параметри в нормі та протипоказання до донорства яйцеклітини відсутні, тоді приступають до другого етапу — стимуляції яєчників з метою викликати овуляцію. Для цього в перші дні циклу жінка починає приймати препарат, що стимулює діяльність яєчників. Мета курсу — викликати дозрівання не однієї, а відразу декількох яйцеклітин протягом одного циклу. Це значно підвищує шанси на успіх ЕКЗ. Зазвичай досягнення фолікулами (бульбашками, в яких дозрівають яйцеклітини) необхідних розмірів відбувається за 8-10 днів. Після цього жінці вводиться гормон, завдяки якому відбувається остаточне дозрівання ооцитів.

Після того, як ооцити дозріли, приступають до другого етапу. На цій стадії відбувається вилучення донорських яйцеклітин. Ця процедура обов’язково повинна проводитися амбулаторно. У процесі відбору пункційною голкою введеної в піхву, проколюються фолікули, з яких витягуються яйцеклітини. Вся процедура проводиться під наркозом, тому є абсолютно безболісною, і займає не більше 15-20 хвилин. Після того, як донорські яйцеклітини будуть вилучені, з них відбирають найзріліші і якісніші, які на 4-6 годин поміщаються в спеціальний інкубатор, після чого відбувається їх запліднення.

Донор яйцеклітин повинна пам’ятати, що вся процедура забору ооцитів абсолютно безболісна. В процесі проведення обстежень і підготовки до донорства ви можете вести звичний вам спосіб життя: оскільки не потрібно багато часу на проведення обстежень, це ніяк не відіб’ється на вашій роботі або вільний час. Єдиним протипоказанням після здачі яйцеклітин є обмеження по водінню машини протягом доби після проведення процедури. В процесі обстеження ви отримуєте абсолютно безкоштовну діагностику стану свого здоров’я. Гормональні препарати, які дають жінці-донору для стимулювання овуляції — це не ті гормони, про які ходить недобра слава. Від них у вас не виростуть вуса, не пропадуть місячні й не з’явиться целюліт. Навпаки, введення в організм жіночих гормонів позитивно позначиться на загальному стані вашого здоров’я, зовнішньому вигляді та самопочутті.

І найголовніше: Ваша донорська яйцеклітина може подарувати безплідній жінці радість материнства, можливість відчути себе мамою, а це — найпрекрасніше на світі почуття. Крім того, крім безкоштовного медичного обстеження, проведеного перед процедурою, ви отримаєте матеріальну винагороду за донорство яйцеклітини незалежно від результату та успішності проведення ЕКЗ.

Якщо Ви потенційний донор ооцитів, в Києві Ви можете звернутися в наш Інститут і дізнатися докладніше про процедури, яким піддається наш донор яйцеклітини та компенсації за біоматеріал.
 

Донорство яйцеклітин в ІРМ

Це можливість допомогти іншій родині дізнатися радість материнства. Ми пропонуємо Вам стати донором! Якщо ви вирішили продати яйцеклітину, щоб допомогти бездітній парі, то вам потрібно знати наступне:
 

Кому Ви допомагаєте? Це:

 

Хто може стати донором яйцеклітини? Донором може стати жінка:

Донорство яйцеклітини: ціна в ІРМ

Якщо Ви ставите питанням, скільки платять донорам яйцеклітин, то відповідь проста:
Компенсація донорам в клініці ІРМ становить від 35 000 гривень за 1 програму.
Додатково: Безкоштовне гінекологічне обстеження в сучасній приватній клініці. Повна конфіденційність. Процедура безпечна.

Заповніть, будь ласка, анкету донора ооцитів, яка приведена нижче і відправте її на електронну адресу info@irm.com.ua.
Якщо Ваша кандидатура буде відібрана, з Вами зв’яжеться наш координатор.
Анкета донора ооцитів (завантажити)
 

 

Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!

Інформація для бажаючих стати донорами

Ви можете стати донором, якщо:

 

Чому варто стати донором:


Донорство в нашій клініці, це цілком безпечна процедура. Вас буде супроводжувати координатор по роботі з донорами, а всі медичні процедури відбуватимуться під наглядом лікаря.
 

Коли Ви отримаєте компенсацію?

Компенсація залежить від кількості отриманих яйцеклітин і становить суму в розмірі від 35 000 грн. Відразу ж після забору яйцеклітин, лікар скаже Вам про результат. Виплата компенсації відбувається в день донації.
 

Як стати донором яйцеклітин?

 

Часті питання:

1. Які документи потрібні для участі в програмі донорства яйцеклітин.
Потрібні такі документи: паспорт, ідентифікаційний код.
2. Чи можна стати донором повторно?
Так, повторно донором можна бути до 8 разів.
3. Коли повторно можна взяти участь в програмі донорства ооцитів?
Через три менструальних цикли після проходження попередньої програми донації.
4. Чи бувають ускладнення під час проходження програми?
Відсоток ускладнень дуже малий, але він є. Якщо дотримуватися всіх порад лікаря, ускладнень можна уникнути.
5. Чи боляче це?
Ні, процедури, які проходять донори не є болючими, або ж проводяться зі знеболювальними препаратами.
6. Чи наберу я зайву вагу під час програми?
Ні, препарати для стимуляції росту яйцеклітин не впливають на вагу.
7. Коли мені можна вагітніти?
Планувати вагітність можна вже в наступному після програми циклі.

Детальніше про донорство сперми, яйцеклітин, ембріонів у Наказі МОЗ №787 Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні (розділ 5).

 

Чому клініка ДАХНО?
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування