Киев, ул. Баггоутовская, 1, Р-2
8:00 - 20:00 пн-нд

Донорство яйцеклітини

Завдяки такому явищу, як донорство яйцеклітини в Україні, безплідні жінки отримали шанс на появу дитини. Жінка — потенційний донор яйцеклітини в Києві в ІРМ, повинна бути віком від 18 до 30 років і мати хоча б одну здорову дитину. Важливою умовою для донорства яйцеклітини є також відсутність в анамнезі вад серця або генетичних захворювань. Крім того, якщо ви зважилися стати донором яйцеклітини, у вас також не повинно бути яких би то не було шкідливих звичок, оскільки це може позначитися на здоров’ї майбутньої дитини. Донорами ооцитів не можуть стати жінки, які перенесли протягом життя операції або важкі захворювання.

Продаж яйцеклітини: умов

Причини ставити собі питання, де можна здати яйцеклітину, бувають різні, однак ті, хто хоче стати донором яйцеклітин, повинні відповідати певним параметрам, щоб мати можливість стати донором ооцитів.

Якщо потенційний донор відповідає всім цим вимогам, їй необхідно записатися на прийом до лікаря. Це потрібно для проведення ретельного обстеження стану здоров’я з метою переконатися в тому, що жінка може стати донором здорових яйцеклітин.


Якщо всі параметри в нормі та протипоказання до донорства яйцеклітини відсутні, тоді приступають до другого етапу — стимуляції яєчників з метою викликати овуляцію. Для цього в перші дні циклу жінка починає приймати препарат, що стимулює діяльність яєчників. Мета курсу — викликати дозрівання не однієї, а відразу декількох яйцеклітин протягом одного циклу. Це значно підвищує шанси на успіх ЕКЗ. Зазвичай досягнення фолікулами (бульбашками, в яких дозрівають яйцеклітини) необхідних розмірів відбувається за 8-10 днів. Після цього жінці вводиться гормон, завдяки якому відбувається остаточне дозрівання ооцитів.

Після того, як ооцити дозріли, приступають до другого етапу. На цій стадії відбувається вилучення донорських яйцеклітин. Ця процедура обов’язково повинна проводитися амбулаторно. У процесі відбору пункційною голкою введеної в піхву, проколюються фолікули, з яких витягуються яйцеклітини. Вся процедура проводиться під наркозом, тому є абсолютно безболісною, і займає не більше 15-20 хвилин. Після того, як донорські яйцеклітини будуть вилучені, з них відбирають найзріліші і якісніші, які на 4-6 годин поміщаються в спеціальний інкубатор, після чого відбувається їх запліднення.