Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

Донація яйцеклітин

Особливістю репродуктивних запасів жінки є їх вичерпність і не можливість до поновлення. За останніми статистичними даними Всесвітньої організації здоров’я, кожна шоста людина в світі зіштовхується з діагнозом безпліддя. Половина зі статистичної вибірки – саме жінки. Завдяки сучасній медицині відсутність або погана якість власних яйцеклітин не дорівнює неможливості завагітніти й виносити дитину. Використання ооцитів донора у рамках програми екстракорпорального запліднення (ЕКЗ або ЕКО) – ефективне рішення в лікуванні жіночого фактору непліддя.

Перший крок на шляху до материнства – це запис до лікаря-репродуктолога клініки Дахно міста Києва. Це провідний центр репродуктивного здоров’я в Україні, завдяки якому щороку народжуються сотні діточок, попри невтішні репродуктивні діагнози у батьків. Необхідність донації яйцеклітин виникає, якщо у пацієнтки:

Як проходить донація яйцеклітин

Якщо лікар підтверджує, що для отримання вагітності необхідна донорська програма, до чого варто готуватися? Подружжя проходить базове обстеження і заповнює анкету для підбору донора ооцитів, у разі якщо донація є анонімною. В Україні допускається також не анонімне донорство, коли пожертвувати власні яйцеклітини погоджується родичка або близька жінці людина. Клініка ДАХНО пропонує використання заморожених яйцеклітин, які уже є у базі кріобанку, або ж стимуляцію донора з подальшим використанням нативних яйцеклітин для запліднення спермою чоловіка.

Від обраного типу програми, кількості донорських ооцитів залежатиме і її кінцева вартість. Для отримання ембріонів проводиться екстракорпоральне запліднення, так зване ЕКО, поєднання статевих клітин у лабораторних умовах. Жінку попередньо готують до перенесення ембріонів у порожнину матки. Знадобиться декілька ультразвукових контролів із легкою медикаментозною підтримкою перед самим ембріотрансфером. Окрім того, лікар рекомендує схему прийому препаратів до самого дня тесту на вагітність.

Які ризики участі у донорській програмі?

Оскільки стимуляція ооцитів не проводиться, програма донації є максимально м’якою для фізичного стану пацієнтки. Перенесення ембріонів у більшості випадків проводиться у природному менструальному циклі з мінімальним прийомом медикаментів. Інша справа моральна готовність до програми. Часто необхідність використання донорських ооцитів стає несподіваним діагнозом і спричиняє сумніви й психологічні страждання подружжю. Тому часто пацієнтам рекомендують запис на додаткову фахову консультацію психолога. 

Щодо ефективності, програми лікування непліддя з використанням донорських ооцитів мають найвищі показники результативності порівняно з іншими методами допоміжних репродуктивних технологій. 

Як підбирають донора?

Перш за все, варто знати, що кожен донор має власних дітей і проходить надзвичайно детальне обстеження, включно з генетичним тестуванням. Існують вікові обмеження та медичні протипокази до участі у програмі. Основними рисами, які стають вирішальними у підборі є група крові та фенотипічна близькість донора з пацієнткою. Звертається увага й на додаткові побажання подружжя стосовно освіти, уподобань чи навіть психотипу донора.

Записатися на консультацію фото 13
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!

Що входить у вартість програми донації ооцитів?

Щоб отримати здорові ооцити, потрібно не лише впевнитись у здоров’ї та відповідальності донора, провівши при цьому скрупульозне обстеження, а й застосувати усі професійні знання й досвід лікарів-репродуктологів, підкріпивши їх високоякісними європейськими препаратами для стимуляції росту фолікулів. Усі вищеперераховані фактори закладаються у вартість програми. Ультразвуковий та гормональний моніторинг пацієнтки, які передують переносу ембріонів, також неодмінна частина ціни, так само як і ембріологічний етап програми допоміжних репродуктивних технологій. Дізнатися, скільки коштує програма, можна, ознайомившись з актуальним прайсом або відвідавши клініку для індивідуальної консультації у місті Києві або в онлайн режимі.

Чому варто обрати ДАХНО

Головною причиною обрати лікувальну програму в ДАХНО є найвищі показники результативності, як наслідок синергії досвіду медичної команди та застосування передового обладнання та сучасних підходів і доказових методів. Гнучка система цін, заточений сервіс, комфорт і чуйне ставлення – ці та інші приємності також не зможете не помітити й не оцінити позитивним відгуком. Ми допоможемо вам втілити в життя мрію про материнство!