Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 66

Як обрати клініку репродукції?

Говорять, що чітко поставлена ціль – це половина результату. От, наприклад, запланували ви собі з партнером завагітніти до літа. Мета сформульована чітко і правильно, зусиль прикладаєте, за вашими підрахунками, більше, ніж достатньо, а вже і осінь завершується, а довгоочікувані дві смужки не з’являються. Це не значить, що реалізація запланованого під загрозою. Просто треба підключати додаткові ресурси – досвідченого лікаря-репродуктолога, який допоможе розібратися, чому лелека забарився. Тож саме час обирати клініку репродукції! Найкращий медичний центр – це далеко не тільки ефективність лікування. Мають значення безліч факторів: самовіддача й чуйність лікарів, прозорість ціноутворення, налагодженість сервісу та особлива атмосфера піклування та підтримки. Обирати зараз є з кого. То на що ж звертати увагу, щоб зробити правильний вибір?

Місцезнаходження клініки.

У шаленому ритмі сучасного життя звичайно ж територіальне розміщення та графік роботи медичного закладу відіграють важливу роль. Не забудь поцікавитися про можливість ургентного зв’язку з лікарем у будь-який час проходження програми. Особливо, якщо мова йде про лікувальний цикл допоміжних репродуктивних технологій, який на вас чекає. Ситуації бувають різні. У разі виникнення ускладнень, оперативне вирішення твоїх питань – це життєва необхідність.  Оскільки до клініки доведеться навідуватися частенько, враховуй місцезнаходження медичного центру. Але дуже перейматися цим питанням не варто. Насправді усе планується, вирішується, час знаходиться. Скажімо так: розташування – важливо, але не пріоритет.

Додамо, що Клініку Дахно обирають не лише пацієнти з усієї України, але й з усього світу. З багаторічного досвіду роботи на міжнародному рівні знаємо, що іноді заради власного спокою за своє здоров’я і здоров’я малюка під серцем легше взяти квиток на літак і подолати тисячі кілометрів задля отримання кваліфікованої медичної допомоги, ніж звертатися до місцевого медичного центру. Тож інша частина міста або навіть інше місто – це зазвичай не проблема, коли мова йде про важливе.

Рекомендація.

Практика показує, що саме порада знайомих, друзів чи навіть щирі відгуки в інтернеті  мають визначальне значення у прийнятті рішення. Позитивний досвід інших – це хоч не гарантія, але висока ймовірність результату. Якщо назва клініки передається з уст в уста як рекомендація для близьких людей, це гарний знак. Тож довіряй, але перевіряй власними відчуттями. Зазвичай одного відвідування центру достатньо, щоб зрозуміти, чи хочеш ти продовжувати в ньому обстеження і лікування. Тож перший крок, щоб бути впевненою, - це запис на прийом.

Успішність програм.

Статистика – справа беззаперечна. Зазвичай дані про успішність програм завжди розміщені на сайті клініки. Але тут варто зважати наскільки деталізованою є подана інформація. Чи враховано вік пацієнтів, які програми проаналізовані (ІКСІ, інсемінація, донаційна програма)  тощо. Насправді, при дотриманні загальноприйнятих світових стандартів роботи результативність програм є приблизно однаковою в усьому світі. Україна давно досягла європейського рівня у лікуванні безпліддя. Відсоток успішності різних клінік  може коливатися у незначних межах. Та й чого варті сухі цифри, за якими стоять людські долі? Федір Власович Дахно дуже влучно говорив про статистику: "Справа, ясне діло, не в цифрах. Не думаю, що для конкретної безплідної подружньої пари щось говорять числа 20, 200, 2000, скільки не додайте, - це багато. Але не у них, не в сім'ї. Не можна, та і не треба переводити народжених дітей на відсотки успіхів. Не можна бути "ледь-ледь" вагітною.Тут питання стоїть: або Так, або Ні." Ти завжди маєш шанс на успіх безвідносно до загальних тенденцій. Головне вірити в себе і довіряти своєму лікарю. А статистичні дані просто візьми до уваги, щоб бути впевненою у правильності вибору клініки, де ти розпочнеш свій переможний шлях до вагітності.

Як обрати лікаря?

Ще один із факторів, який впливає на вибір клініки, – це робота на результат лікаря. Можливо це і є найбільший пріоритет, яким варто керуватися, обираючи. 

Кваліфікація, досвід роботи, слідування принципам доказовості, результативність програм та психологічна близькість темпераменту – це звичайно ж важливо для того, щоб довіритися і досягти поставленої цілі. Членство в українських і європейській/американській асоціаціях репродуктологів, активна участь у науковому житті – підтвердження того, що фахівець тримає руку на пульсі останніх досягнень медицини і невпинно розвивається професійно. Щоб зробити правильний вибір, читай/слухай інформацію на сайтах і шукай реальні відгуки. Також прислухайся до своєї інтуїції. Вона не підведе. 

Також звертай увагу на інший колектив клініки. Чи є в центрі уролог-андролог, який проконсультує партнера або ж навіть при необхідності проведе біопсію яєчок; терапевт, який уважно вивчить стан твого соматичного здоров’я і підтвердить твою готовність до вагітності; ендокринолог, який виключить ендокринну патологію та захворювання щитовидної залози, злагоджена робота якої надзвичайно важлива під час виношування малюка; мамолог, огляд якого є обов’язковим перед вступом у обраний лікувальний цикл; психолог і генетик, чиї фахові консультації також можуть знадобитися на етапі планування вагітності. Міждисциплінарна взаємодія спеціалістів допомагає вирішити навіть найскладніші питання, які можуть стати на перешкоді успішному зачаттю. Крім того, для точності встановлення діагнозу іноді потрібен вузький спеціаліст, якого потім не доведеться шукати в інших медичних закладах. Обстеження має бути комфортним і безстресовим.

А загалом, якщо ти почуваєшся в клініці як вдома, це значить, що команда фахівців ретельно й безпринципно підібрана на усіх рівнях: від працівників рецепції, медсестер до лікарів і ембріологів. Такому медичному й немедичному персоналу можна довіряти в усіх питаннях.

Технічне оснащення.

Те, як обладнана клініка, - це напевно один із найважливіших пунктів, на який варто звертати увагу. Бо інноваційність апаратури – це точність діагностики й лікування, а, отже, і твоя безпека та спокій. Звертай увагу на наявність власної ембріологічної та діагностичної лабораторій, хірургічного відділення. Широкий спектр обладнання останнього покоління у поєднанні з досвідом персоналу – це найбільші можливості як у обстеженні, так і в виборі лікувальних методик задля досягнення результату.

Чи мають кабінети лікаря, ембріологія та хірургічне відділення  найновіше обладнання для проведення медичних маніпуляцій? Які процедури проводяться: чи володіють ембріологи техніками ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ чи преімплантаційної діагностики ембріонів; чи проводить андролог операції з отримання сперміїв хірургічним шляхом; чи є можливість у рамках обстеження пройти гістероскопію в стінах клініки? Чи має медичний центр альтернативні джерела електро- і водопостачання для безперебійної роботи апаратури у разі аварійної ситуації з централізованою подачею світла чи води? Насправді запитань може бути багато. І всі вони важливі при прийнятті рішення. Тож обдумай, запам’ятай, а краще занотуй, усі важливі аспекти, про які варто поцікавитися на первинній консультації у лікаря.

Чому обирають Клініку ДАХНО.

Народження здорового малюка при збереженні здоров’я матері – це надзвичайно відповідальна місія, яку втілюють у реальність фахівці Клініки ДАХНО уже майже третину століття. Засновник медичного центру Федір Власович Дахно ставився до справи всього свого життя з великою самовіддачею та високим професіоналізмом. Любов до медицини передавалась від покоління до покоління у його медичній родині та у колективі клініки. А все, що робиться з любов’ю, має найкращий результат. Усі складові пазлу ідеального медичного центру складаються самі по собі. В центрі мозаїки стоїть пацієнт, якому допоможуть досягнути бажаного результату, доклавши усіх зусиль і залучивши задля виконання цього головного завдання усі можливі ресурси: обладнання, медикаменти й розхідні матеріали від лідерів світового ринку, багаторічний досвід та постійне самовдосконалення колективу, контроль якості, високі вимоги до сервісу тощо. Ми проходимо з пацієнтами пліч-о-пліч усі етапи шляху до материнства й батьківства – від детального обстеження до ефективного лікування й уважного супроводу вагітності. І робимо це чуйно, дбайливо і професійно. 

Роблячи важливий крок, обирай найкращих. «Життя народжується тут!» - у стінах Інституту репродуктивної медицини ДАХНО.

Записатися на консультацію фото 66
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!