Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 78

Лікування нестримання сечі та відноволення після пологів

А ви довіряєте своєму гінекологу настільки, щоб розповісти йому про найделікатніші проблеми, які вас турбують? І чи любите ви себе настільки, щоб звертатися до лікаря при найменшому дискомфорті? Відповіді на ці запитання важливі. У першу чергу для вас самих. Цей текст про невеликий дискомфорт у житті жінки, якого можна було б уникнути, і цим значно покращивши якість життя. Або ж не покращити, думаючи що це дрібниці. Мова про нетримання сечі та про відновлення після пологів із повноцінним статевим життям.
 

Переваги використання лазера в гінекології.

Сучасна медицина намагається досягнути бажаного результату максимально малотравматичними для пацієнта способами. Гінекологія не є винятком, усі більше жіночих проблем вирішується без хірургії - лазером або ін’єкційно. Серед порушень, які лікуються, є нетримання сечі та післяпологове відновлення. Маніпуляції проводяться на сучасному обладнанні. Це забезпечує результативність і безпечність процедур. Лазер та ін’єкційна медицина є максимально щадним способом лікування. Нетравматичність методу, а, отже, й відсутність тривалого відновлення організму, - є гарантованою. Ну і головна перевага лікування це покращення якості життя жінки.
 

Коли спосіб протипоказаний?

Причиною звернення до лікаря може бути як конкретний медичний діагноз, так і прагнення жінки вдосконалити зовнішній вигляд статевих органів та покращенням якості свого статевого життя. Протипоказаннями до проведення лікування можуть бути запальні процеси, кровотечі, пухлини на репродуктивних органах, цукровий діабет і хвороби, що передаються статевим шляхом, тощо. Усі ці важливі нюанси необхідно детально обговорити з лікарем гінекологом, якому ви довіряєте.
 

Нетримання сечі. Шляхи вирішення делікатної проблеми.

Незначне підтікання сечі часто з’являється у жінок після пологів. Особливо у мам діток-богатирів. Великий плід нерідко призводить ослаблення стінок піхви, тканин навколо мочевивідної системи та до незначного провисання сечового каналу. Чхання, зміна положення тіла, невелике фізичне навантаження може стати причиною мимовільного сечовипускання. Зазвичай у клопотах з маленькою дитиною ми не приділяємо цій проблемі великої уваги, ігноруючи незначний дискомфорт. Не болить навіщо до лікаря думає більшість. У той час як початкова стадія нетримання сечі лікується: безболісно і безслідно. Завдяки сучасній лазерній технології, яка дозволяє відновити тканини та запустити процес регенерації колагену, підтікання сечі зникає. Без хірургічного втручання, без болісних процедур. Тільки сучасне обладнання, досвідчений лікар і ваше бажання побороти незручності, спричинені нетриманням. Як відбувається лікування? Очікуваний результат досягається завдяки обробленню відповідних зон піхви та сечевивідного каналу лазером. Він запускає скорочення колагенових волокон. Це призводить до підтягнення тканин, приведення в тонус м’язів, покращення їхньої еластичності та забезпечує кращу підтримку сечового міхура. Наслідок – усунення неприємних симптомів нетримання сечі.
 

Лазерна корекція і відновлення після пологів.

Післяпологові зміни, як от рубці, розтягнення піхви, надмірна сухість, низький тонус стінок піхви, зниження чуттєвості в інтимній сфері, також можуть бути причиною для звернення до лазерної корекції. Першим кроком, є запис на консультацію до лікаря Клініки ДАХНО. Спеціаліст допоможе підібрати найкращий спосіб усунення дискомфорту та детально поінформує про необхідне обстеження і особливості проведення маніпуляцій. Процедури можуть відбуватися як з місцевим знеболенням, так і без нього. Зазвичай маніпуляції є короткотривалими, але потребують повторення. Позитивні зміни пацієнт може відчувати уже після першої процедури, але максимальний ефект досягається по завершенню усього курсу.

 

Лазер руйнує мертві клітини, запускає процеси відновлення і стимулює виробіток гіалуронової кислоти. Як наслідок, маємо бажаний результат: відновлення тонусу м’язів та структури слизової оболонки піхви, покращення зволоження, ліквідація післяопераційних рубців, покращення чуттєвості під час статевого акту і збільшення якості статевого життя для обох партнерів.

Сучасна медицина покликана максимально турбуватися про кожного пацієнта з його великими і маленькими болями. Здоров’я і комфорт пацієнтів є найбільшим пріоритетом у роботі Клініки ДАХНО. Для цього ми маємо інноваційне обладнання, досвідчених лікарів та атмосферу турботи на всіх рівнях: від запису на прийом до консультації спеціаліста. Оберігаємо ваше здоров’я і нагадуємо, що воно – найбільша цінність, яку необхідно зберігати, своєчасно звертаючись до лікаря при найменших скаргах на самопочуття.

Записатися на консультацію фото 13
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!