Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Мрія жінки або подружжя про малюка іноді настільки сильна, що, втілюючись у життя, подвоюється або навіть потроюється. Мова про багатоплідну вагітність, яка частіше за все є несподіванкою для майбутніх батьків, але при цьому не меншою радістю.

Причини виникнення багатоплідної вагітності

Однією з найпоширеніших причин виникнення багатоплідної вагітності в Україні є застосування допоміжних репродуктивних технологій. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ/ІКСІ) з перенесенням кількох ембріонів, прийом препаратів для індукції овуляції при спробах завагітніти самостійно чи через проведення інсемінації часто призводить до подвійного результату. Спадковий чинник також посідає не останнє місце серед причин. Це загадкове і неймовірне явище, що трапляється, як після запліднення декількох яйцеклітин, так і через поділ ембріона на декілька плодів. 

Багатоплідна вагітність: ризики

На жаль, багатопліддя є станом підвищеного ризику. Тому й ведення багатоплідної вагітності потребує уважного ставлення й додаткових обстежень, щоб попередити ускладнення. Не кожна Клініка жіночого здоров’я в Україні має опцію постановки на облік при багатоплідній вагітності. Вартість супроводу багатоплідної вагітності відрізняється по ціні від ведення звичайної вагітності і завжди є більш відповідальним. Однак професійна команда лікарів клініки ДАХНО міста Києва володіє усіма інструментами та необхідним досвідом для комфортного спостереження вашої вагітності: дбайливо, уважно і недорого.

Можливі ускладнення для дітей

Два плоди розпочинають конкурентну боротьбу ще в утробі матері. Нерідко один з них може недоотримувати корисні речовини чи кисень. Лікар акушер-гінеколог прискіпливо оцінює стан розвитку обох плодів, щоб виявити можливі відхилення від норми і попередити ускладнення.

Досить часто існує ризик передчасних пологів та народження діточок з низькою масою тіла. Лікарем пропонуватиметься додатковий ультразвуковий контроль шийки матки, особливо у третьому триместрі вагітності. Але раптом передчасних пологів не уникнути, пам’ятайте, що сучасний стан медичного супроводу, дозволяє уникнути усіх небезпек, пов’язаних із цим фактором.

Записатися на консультацію фото 47
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!

Ризики для мами

Багатоплідна вагітність - це подвійне навантаження на організм жінки. Усі органи і системи працюють у посиленому режимі. Тож усі хронічні захворювання можуть загострюватися. Майбутній мамі необхідний постійний контроль функціонування усього організму і вчасне звернення до відповідного фахівця, коли виникають тривожні симптоми і погане самопочуття. Також важливе правильне харчування і прогулянки свіжим повітрям. Від благополуччя жінки залежить протікання вагітності.

Обстеження при багатоплідній вагітності

Протоколи супроводу звичайної й багатоплідної вагітності дещо відрізняються. Зазвичай на запитання, скільки коштує супровід та яке його наповнення, ви можете отримати детальні відповіді зателефонувавши чи відвідавши обрану клініку.

Перш за все тривалість ультразвукового дослідження зростає вдвічі, адже лікар належну увагу приділяє обом малюкам. Крім того, окрім обов’язкових візитів, гінеколог може рекомендувати проміжні контрольні УЗД (загальні чи шийки матки) та частіші кардіотокографії.

Регулярність лабораторних досліджень також зростає. У фокусі уваги лікаря не лише розвиток малюків, а й здоров’я мами.

У питанні діагностики генетичних хвороб враховується медична історія пари, проведення додаткових преімплантаційних досліджень, і обов’язково пропонується генетичний скринінг плодів з детальним ультразвуковим обстеженням, запис якого може здійснюватися на додатковий носій за бажання пари.

Скільки коштує ведення багатоплідної вагітності у клініці ДАХНО?

З цінами та наповненням програми ведення багатоплідної вагітності в клініці ДАХНО місті Києва можна ознайомитись, завітавши до нас або відвідавши відповідний розділ сайту. Можлива як комплексна програма, так і отримання окремих консультацій чи послуг, що є порівняно недорого. Зверніть увагу, що вартість ультразвукових досліджень при багатоплідді відрізняється від відповідної послуги для звичайної вагітності. Обов’язковим є попередній запис. 

Команда лікарів ДАХНО має за мету народження здорових малюків при збережені здоров’я матері і успішно втілює цю задачу в життя.

Наші спеціалісти
Вартість супроводження багатоплідної вагітності
УЗД-скринінг плода при багатоплідній вагітності (11-14 тижнів вагітності)
УЗД-скринінг плода при багатоплідній вагітності (18-21 тиждень вагітності)
УЗД-скринінг плода при багатоплідній вагітності (22-28 тижнів вагітності)
УЗД-скринінг плода при багатоплідній вагітності (після 28 тижнів вагітності)