Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

Додаткова оплата за супровід багатоплідної вагітності

Звістка про те, що в тобі б'ється ще одне серденько, завжди хвилююча. А що, якщо лікар фіксує подвійне серцебиття? Пацієнти говорять, що відчувають подвійну радість, відразу після того, як оговтуються від несподіваної звістки. Для лікаря гінеколога  жінки з багатоплідною вагітністю - це подвійна відповідальність. Згідно зі статистикою, це найбільш вразлива категорія пацієнтів щодо виникнення різноманітних ускладнень. 

Багатоплідна вагітність потребує особливої уваги, оскільки пов'язана з певними ризиками як для благополучного розвитку малюків, так і для здоров'я матері. Але не варто боятися. Слід прискіпливо обирати клініку та лікаря для постановки на облік при багатоплідній вагітності. 

Обов'язковими критеріями вибору мають бути: позитивний досвід лікаря у веденні вагітної двійнею/трійнею; технічні можливості клініки для проведення високоточної ультразвукової та лабораторної діагностики; довіра і впевненість пацієнтки у бездоганній репутації медичного закладу. 

Усі ці аспекти протягом багатьох років виправдовують очікування наших навіть найвимогливіших вагітних пацієнток. Адже ми завжди підходимо з високою відповідальністю до кожної багатоплідної вагітності. 

Супровід вагітності двійнею - це частіші візити до лікаря, додаткові тести та триваліші по часу ультразвукові дослідження. Водночас це вдвічі більше позитивних емоцій під час кожного узд із 4D візуалізацією плодів на великий кран.

Вартість ведення пацієнток з двійнею вища, ніж якщо вагітність одноплідна. Прайсом Клініки передбачена додаткова оплата за супровід багатоплідної вагітності.

Ставати на облік у Клініці ДАХНО рекомендуємо в один день із проведенням комплексного ультразвукового дослідження та генетичного тесту. Заручіться підтримкою досвідчених лікарів при виношуванні двійні. Бажаємо вам легкої вагітності.

Записатися на консультацію фото 72
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!