Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Планове щорічне обстеження у лікаря-гінеколога чи спонтанний прояв турботи про своє жіноче здоров’я важливо завжди втілювати у життя. Якщо у тісному графіку важко викроїти час для себе, можна максимально зжати цю подію по часу і фінансах, скориставшись консультацією онлайн у лікаря по результатах аналізів. Завжди можна отримати вчасну пораду й допомогу професіонала, здійснивши запис у клініку ДАХНО міста Києва - провідний медичний центр репродуктивної медицини в Україні.

Як відбувається онлайн-консультація гінеколога?

Перший крок – контакт з консультантом Клініки в online (через форму зворотнього зв’язку сайту) чи телефонному режимі задля уточнення вартості, узгодження часу прийому з гінекології та способу спілкування. Зазвичай завжди можна здійснити як терміновий запис щодо лікування, так і запланувати консультацію заздалегідь. Якщо прийом платний, наступний крок – здійснення оплати. З актуальними цінами завжди можна ознайомитися онлайн на сайті або зателефонувавши нам. Також бажано надати результати попередніх обстежень своєму гінекологу перед прийомом, щоб лікар міг ознайомитися з ними до консультації.

Віддалений прийом не заміняє очний візит у клініку з гінекологічним оглядом і усіма необхідними діагностичними процедурами, але дозволяє оперативно задати жіночому лікарю свої питання, описати хвилюючі симптоми, отримати професійну пораду і попередній алгоритм подальшого обстеження чи оперативного лікування.

Наші гінекологи

Скільки коштує онлайн-консультація гінеколога у клініці ДАХНО?

Вартість платного прийому в ДАХНО міста Києва, може варіюватися в залежності від конкретного спеціаліста. Онлайн-консультація із гінекології – найкращий спосіб постійно тримати під контролем власне здоров’я: недорого і професійно. Бажаєш довідатися, скільки коштує консультація гінеколога чи здійснити запис online до найкращих фахівців України, залишай контакти у формі «Записатися», і ми терміново надамо допомогу з цим.

Вартість консультації гінеколога онлайн