Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Штучне запліднення

Штучне запліднення (ЕКЗ)

Сьогодні штучне запліднення (ЕКЗ — екстракорпоральне запліднення) є найбільш сучасним і ефективним способом у сфері репродуктології. Такий метод має й іншу назву — запліднення IN VITRO, або IVF.

Само по собі IVF запліднення передбачає, що злиття жіночої та чоловічої гамет відбудеться поза організмом, а саме, в спеціально підготовленої живильному середовищі. Через кілька днів (від 2 до 5) вже готовий ембріон підсаджується безпосередньо в порожнину матки.

У всьому іншому протягом вагітності відбувається точно так само, як під час природного зачаття.

Запліднення ЕКЗ охоплює ряд етапів. Розглянемо кожен з них детальніше.
 

Стимуляція яєчників

Під впливом гормональних препаратів відбувається активізація яєчників жінки. Метою цього втручання є збільшення числа яйцеклітин, які згодом можуть бути запліднені сперматозоїдами. Річ у тому, що штучне запліднення вимагає більшу кількість жіночих статевих клітин, ніж при звичайному зачатті, тому що ймовірність успішного запліднення 1 яйцеклітини IN VITRO невисока. Гормональний вплив необхідний захід, який дозволить значно збільшити шанси вдалого IVF.

Пункція фолікулів з забором яйцеклітин

Ця медична маніпуляція виконується під загальною анестезією з використанням спеціальної пункційної голки, яка дозволяє вилучити яйцеклітини з фолікула. Партнер пацієнтки в цей час здає свої чоловічі гамети — сперму, яка буде використана надалі для запліднення.

Безпосередньо IVF, культивування та селекція отриманих ембріонів

Отримані жіночі та чоловічі гамети поміщають в інкубатор. Там для них створюються умови, максимально подібні до людського тіла. В такому середовищі яйцеклітини й сперматозоїди можуть злитися та утворити ембріон. Успішність цього процесу буде відома вже через добу. Якщо запліднення відбулося, в цьому інкубаторі ембріон буде знаходитися і рости ще кілька днів.

Перенесення ембріона в порожнину матки

Виконується, як правило, через 2-5 дня після моменту зачаття. Ця маніпуляція виконується за допомогою спеціального гнучкого катетера, в який безпосередньо і поміщають ембріон. У деяких випадках і за згодою або бажанням батьків можливе підсадження відразу двох або навіть трьох ембріонів одночасно. Решта ембріонів є можливість зберегти за допомогою кріоконсервування (заморожування). При необхідності їх можна надалі також перенести в порожнину матки в разі невдачі попереднього підсаджування.

Застосування гормональних препаратів протягом 10-14 днів

Застосовується з метою настання вірогідної вагітності.

Визначення вагітності через 2 тижні з моменту перенесення ембріона

За допомогою аналізу крові на хоріонічний гонадотропін і шляхом виконання УЗД, від чого залежить результат ЕКЗ запліднення

Успішність штучного запліднення залежить від безлічі факторів. Так, важливу роль відіграє, звичайно, діагноз, з яким прийшла пара, а також занедбаність випадку. Грає роль фізичний стан жінки, її ІМТ (індекс маси тіла), наявність супутніх захворювань, наявність шкідливих звичок і багато іншого. Щоб збільшити ймовірність успішного результату штучного запліднення, необхідно якомога раніше звертатися за допомогою до фахівців.

Сьогодні штучне запліднення в Києві включає в себе застосування таких допоміжних методів, як ІМСІ (IMSI), ПІКСІ (РICSI), ІКСІ (ICSI), а також допоміжний хетчинг.

Штучне запліднення в Україні: що ще важливо знати

Найбільш успішним метод екстракорпорального запліднення буде в наступних випадках:

Наважуючись на IVF в Києві, ви повинні бути готові до частих візитів до лікаря і маєте запастися терпінням, тому що процес займає триваліший час, ніж при заплідненні шляхом внутрішньоматкової інсемінації. В кожному окремому випадку тільки лікар може прийняти остаточне рішення про доцільність даного методу запліднення.

Те, скільки коштує ЕКЗ запліднення в Києві, буде залежати від переліку послуг, що надаються. Ціна буде включати вартість лікарських консультацій, діагностичних і лікувальних маніпуляцій, а також необхідність проводити заморожування біологічного матеріалу та ембріонів.

Ціна ЕКЗ процедур
Пакет “Універсальний”
Пакет “Універсальний”
68000 UAH
Базова програма
Базова програма
36000 UAH
Пакет “Преміум”
Пакет “Преміум”
77000 UAH
Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Чому клініка ДАХНО?
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування