Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Штучне запліднення фото 33

Штучне запліднення (ЕКЗ)

Сьогодні штучне запліднення (ЕКЗ — екстракорпоральне запліднення) є найбільш сучасним і ефективним способом у сфері репродуктології. Такий метод має й іншу назву — запліднення IN VITRO, або IVF. Дізнатися яка ціна на екз в Києві можна звернувшись до нашого медичного центру Дахно.

Само по собі IVF запліднення передбачає, що злиття жіночої та чоловічої гамет відбудеться поза організмом, а саме, в спеціально підготовленої живильному середовищі. Через кілька днів (від 2 до 5) вже готовий ембріон підсаджується безпосередньо в порожнину матки.

У всьому іншому протягом вагітності відбувається точно так само, як під час природного зачаття.

Запліднення ЕКЗ охоплює ряд етапів. Розглянемо кожен з них детальніше.
 

Стимуляція яєчників

Під впливом гормональних препаратів відбувається активізація яєчників жінки. Метою цього втручання є збільшення числа яйцеклітин, які згодом можуть бути запліднені сперматозоїдами. Річ у тому, що штучне запліднення вимагає більшу кількість жіночих статевих клітин, ніж при звичайному зачатті, тому що ймовірність успішного запліднення 1 яйцеклітини IN VITRO невисока. Гормональний вплив необхідний захід, який дозволить значно збільшити шанси вдалого IVF.

Пункція фолікулів з забором яйцеклітин

Ця медична маніпуляція виконується під загальною анестезією з використанням спеціальної пункційної голки, яка дозволяє вилучити яйцеклітини з фолікула. Партнер пацієнтки в цей час здає свої чоловічі гамети — сперму, яка буде використана надалі для запліднення.

Безпосередньо IVF, культивування та селекція отриманих ембріонів

Отримані жіночі та чоловічі гамети поміщають в інкубатор. Там для них створюються умови, максимально подібні до людського тіла. В такому середовищі яйцеклітини й сперматозоїди можуть злитися та утворити ембріон. Успішність цього процесу буде відома вже через добу. Якщо запліднення відбулося, в цьому інкубаторі ембріон буде знаходитися і рости ще кілька днів.

Перенесення ембріона в порожнину матки

Виконується, як правило, через 2-5 дня після моменту зачаття. Ця маніпуляція виконується за допомогою спеціального гнучкого катетера, в який безпосередньо і поміщають ембріон. У деяких випадках і за згодою або бажанням батьків можливе підсадження відразу двох або навіть трьох ембріонів одночасно. Решта ембріонів є можливість зберегти за допомогою кріоконсервування (заморожування). При необхідності їх можна надалі також перенести в порожнину матки в разі невдачі попереднього підсаджування.

Застосування гормональних препаратів протягом 10-14 днів

Застосовується з метою настання вірогідної вагітності.

Визначення вагітності через 2 тижні з моменту перенесення ембріона

За допомогою аналізу крові на хоріонічний гонадотропін і шляхом виконання УЗД, від чого залежить результат ЕКЗ запліднення

Успішність штучного запліднення і те, скільки коштує еко в Україні залежить від безлічі факторів. Так, важливу роль відіграє, звичайно, діагноз, з яким прийшла пара, а також занедбаність випадку. Грає роль фізичний стан жінки, її ІМТ (індекс маси тіла), наявність супутніх захворювань, наявність шкідливих звичок і багато іншого. Щоб збільшити ймовірність успішного результату штучного запліднення, необхідно якомога раніше звертатися за допомогою до фахівців.

Сьогодні штучне запліднення в Києві включає в себе застосування таких допоміжних методів, як ІМСІ (IMSI), ПІКСІ (РICSI), ІКСІ (ICSI), а також допоміжний хетчинг.

Штучне запліднення в Україні: що ще важливо знати

Найбільш успішним метод екстракорпорального запліднення буде в наступних випадках:

Наважуючись на IVF в Києві, ви повинні бути готові до частих візитів до лікаря, дізнатися з чого складається ціна на еко в Україні, і маєте запастися терпінням, тому що процес займає триваліший час, ніж при заплідненні шляхом внутрішньоматкової інсемінації. В кожному окремому випадку тільки лікар може прийняти остаточне рішення про доцільність даного методу запліднення.

Те, скільки коштує ЕКЗ запліднення в Києві, буде залежати від переліку послуг, що надаються. Ціна буде включати вартість лікарських консультацій, діагностичних і лікувальних маніпуляцій, а також необхідність проводити заморожування біологічного матеріалу та ембріонів. Також вартість залежатиме і від того, де в Україні роблять екз.

Ціна ЕКЗ процедур
Базова програма
Базова програма
41900 UAH
Пакет “Преміум”
Пакет “Преміум”
75000 UAH
Записатися на консультацію фото 43
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Чому клініка ДАХНО? фото 57
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування