Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Донор сперми фото 52

Донорство сперми

Інститут репродуктивної медицини ДАХНО пропонує послуги з донорства сперми в Києві й Україні

Донорство сперми в Україні з’явилося порівняно недавно. Завдяки наявності подібної послуги, можливість стати батьками отримали пари, в яких безплідним є чоловік.

При важкому чоловічому факторі безпліддя, після декількох невдалих спроб ІКСІ (ICSI), а також щоб уникнути передачі генетичної патології дитини з боку чоловіка може бути рекомендовано використання донорської сперми для внутрішньоматкової інсемінації, або запліднення IVF (ЕКЗ). Ця методика може бути також рекомендована жінкам без партнера у віці до 38-39 років. Вартість лікувальної програми залежить від обраної методики.

Банк сперми. Хто може стати донором сперми?

банк спермы

Донорами сперми можуть бути тільки здорові фізично і психічно чоловіки до 35 років, які мають здорову дитину. Донори проходять спеціальне обстеження на ВІЛ-інфекцію, гепатити В, С, інші інфекційні, венеричні захворювання. Також вони проходять перевірку на наявність будь-яких генетичних захворювань.

Сперма донорів обов’язково піддається кріоконсервування терміном на 6 місяців. Тільки по закінченню цього терміну, якщо повторні аналізи на всі інфекції будуть негативними, її можна використовувати в програмах ВМІ, або ЕКЗ.

У нашій клініці в Києві є власний кріобанк сперми, де можна підібрати донора за групою крові, фенотипом (зріст, вага, колір волосся, очей) і іншими параметрами. Ознайомитися з цінами й відгуками ви можете на відповідних розділах сайту.

Донорство сперми: умови

Потенційний донор сперми в Україні — це чоловік, який перебуває у віці від 20 до 35 років.

За статистикою й відгуками пацієнтів, реалізувати таке бажання, як здати сперму для донації, мають всього лише 5% чоловіків. Саме такий коефіцієнт чоловіків з показниками спермограми достатніми для донорства. А з огляду на той факт, що для того, щоб стати донором сперми, чоловік повинен бути повністю здоровий, цей показник ще знижується, а ціна участі в програмі зростає.

Щоби стати донором сперми яка буде зберігатися в банку сперми, претенденту необхідно пройти декілька етапів. Оскільки обстеження проходить у стінах клініки ДАХНО, бажано проживати в місті Києві або неподалік

1) На першому етапі необхідно здати пробну спермограму, після чого лікар-ембріолог проведе аналіз якості еякуляту. У тому випадку, якщо результати відповідають показникам, необхідним для донорства сперми, чоловікові необхідно пройти повне медичне обстеження організму. На запитання: «Скільки коштують аналізи?» – відповідаємо: як правило, всі витрати з підготовки центр, який потребує генетичний матеріал, бере на себе. Список стандартних вимог, яким повинен відповідати донор сперми:

2) Другим етапом є медичне обстеження показників здоров’я. При цьому проводяться наступні процедури:

Якщо після проведення обстежень з’ясовується, що кандидат повністю здоровий і не має протипоказань, з ним укладається відповідний договір на донорство сперми. Усі етапи програми для потенційних донорів ДАХНО відбуваються в місті Києві.

3) Після цього кандидат стає повноправним учасником програми донорства сперми, тривалість якої становить не більше 1,5-2 років. Сперму можна здавати не частіше 1 разу на тиждень (у вкрай рідкісних випадках – 2 разів). Для цього необхідно утримання від статевого життя протягом 3 днів до здачі та добре самопочуття в день здавання сперми. Після процедури здачі лікар досліджує якість еякуляту (це займе не більше 10 хвилин) і, якщо якість відповідає нормативним показникам, то донору виплачується грошова винагорода, вартість якої закріплюється договором.

Іноді трапляється тимчасове зниження показників сперми. Причин цього може бути кілька. Наприклад, надмірні фізичні навантаження напередодні, недавно перенесене захворювання або ж просто стрес. У таких випадках рекомендується зробити перерву в здачі сперми, щоб мати можливість відновити якість еякуляту. Донор при цьому все одно залишається повноцінним учасником програми.

Причини для припинення дії договору на донорство сперми:

Інформація для тих, хто бажає здати сперму

донорство спермы информация

Кому Ви допомагаєте? Це:

Хто може стати донором сперми?

Донором сперми може стати чоловік:

Скільки коштує здати сперму?

Слід пам’ятати, що, якщо Ви донор сперми в Україні, ви не тільки допомагаєте безплідним чоловікам знайти щастя батьківства, а й отримуєте грошову компенсацію за кожну процедуру здачі сперми. Ціна участі в програмі прописується в договорі, якого мають незмінно дотримуватися обидві сторони. Крім того, ви маєте можливість постійно контролювати своє чоловіче здоров’я і якість сперми, що буде дуже важливим в тому випадку, якщо ви самі вирішите стати батьком. Ну і, нарешті, ставши учасником програми з донорства сперматозоїдів, ви постійно безкоштовно проходите обстеження на наявність / відсутність захворювань, що передаються статевим шляхом.

Потенційний донор сперми в Києві може звернеться до нас в інститут репродуктивної медицини ДАХНО за всією необхідною інформацією. Спермограму та обстеження можна пройти на місці. Менеджер з питань донорства зорієнтує по всім особливостям процесу та вартості винагороди. Чоловічий фактор безпліддя прогресує з кожним роком, і донор сперми в Києві, та й по всій Україні — досить потрібний. Тому якщо хочете продати сперму для донації — чекаємо вас в клініці ДАХНО!

Ваші зусилля і час будуть компенсовані. Ваша допомога буде безцінна!

Донорство сперми: вартість донації сперми в клініці ДАХНО.

Компенсація за допомогу в донації залежить від ряду факторів.

Вартість однієї порції сперми зазвичай починається від 400 гривень + додатковий бонус за кожну настпуну порцію

Додатково:

Заповніть, будь ласка, карту донора сперми, яка приведена нижче і відправте її на електронну адресу info@irm.com.ua.

Якщо Ваша кандидатура буде відібрана, Вам зателефонує наш координатор, поінформувавши вас про вимоги, умови й скільки коштує участь в програмі.

Карта донора сперми (завантажити)

Записатися на консультацію фото 69
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!

Юридичні тонкощі

Народжений в результаті ВМІ або програми запліднення in vitro з використанням сперми донора дитина буде генетично рідною жінці. Батьком же дитини офіційно і фактично стає чоловік жінки, якщо він є. Донор не має юридичних прав на батьківство. Ви можете бути впевнені в тому, що донорські програми в нашій клініці повністю анонімні. Це виключає виникнення будь-яких прецедентів, пов’язаних з використанням сперми донора.

В окремих випадках донорами сперми можуть бути не анонімні донори, а рідні чи знайомі безплідної пари. Але це не є загальноприйнятою практикою і робиться виняток.

Детальніше про донорство сперми, яйцеклітин, ембріонів у Наказі МОЗ №787 Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні (розділ 5).

Чому клініка ДАХНО? фото 86
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування