Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 42

Як підготуватися до первинного прийому з безплідності

Найчастіше подружні пари стикаються з проблемами зачаття дитини. Бажання мати дитину штовхає подружжя на відвідування репродуктолога з метою виявлення причин, що перешкоджають зачаттю. Просто зважитися на прийом недостатньо — потрібно ретельно до нього підготуватися. Тільки на основі повних відомостей про здоров’я подружжя і ситуації зі спробами завагітніти лікар зможе скласти про них повну картину і вибрати напрямок подальших дій.

Що необхідно надати лікарю при первинному прийомі з безплідності

В першу чергу необхідно надати повну медичну інформацію: чим хворіли, які хронічні захворювання є, як лікуєтеся. Також потрібно показати все наявні на руках аналізи. Перерахувати список медикаментів, які приймає будь-хто з подружжя як мінімум протягом пів року. Важливо все: наявність шкідливих звичок, перенесені в дитинстві захворювання, інтенсивність заняття спортом, кількість статевих зносин та інше.

Наступна важлива інформація стосується безпосередньо самого процесу зачаття. Постарайтеся згадати такі моменти як:

Будьте готові до того, що фахівець буде задавати велику кількість питань, часом навіть несподіваних. Причому питання стосуватимуться як сімейного життя в загалом, так і окремо для кожного з пари.

Приблизний перелік питань може бути наступним:

1. Для пари

2. Для жінки

3. Для чоловіка

Які питання треба задати лікарю

Крім надання повної інформації та відповідей на питання необхідно скласти список питань лікаря. Це потрібно для того, щоб бути впевненим як у фахівці, так і в методиці його лікування. Роки йдуть, репродуктивна функція жінки згасає, тому зволікати при діагнозі «безпліддя» не можна.

Приблизний блок може складатися з наступних питань:

  1. Які можливі причини ви бачите в нашій проблемі: чому у нас не виходить зачати дитину.
  2. Яке лікування ви будете рекомендувати.
  3. Які аналізи та обстеження потрібно буде пройти.
  4. Який побічний ефект може принести запропоноване лікування.
  5. Скільки часу знадобиться для зачаття дитини в процесі лікування.
  6. Якщо запропонований варіант лікування не допоможе, які будуть подальші дії.
  7. Чи є ймовірність багатоплідної вагітності в ході лікування.

Тільки комплексна робота лікаря і подружжя допоможе досягти бажаного результату — тримати в руках довгоочікуваного малюка.

Записатися на консультацію фото 20
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco