Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 61

Сучасне життя «диктує» свої правила вагітності

В якому ж віці краще народжувати дітей?

Думка фахівців і сучасного молодого подружжя розходяться. Сучасне життя «диктує» свої правила: молоді люди прагнуть зробити кар’єру, обзавестися квартирою, автівкою, дачею …

Таким чином, народження дитини відкладається на «після 30 років».

Більшість подружніх пар не замислюються про те, що чим старша жінка, тим менше шансів завагітніти. Це пов’язано зі зменшенням запасу яйцеклітин в яєчниках, так званий, оваріальний резерв.

Оваріальний резерв (синоніми — фолікулярний запас або яєчниковий резерв) — це резерв фолікулів, який закладається ще при розвитку дівчинки в утробі матері та становить близько 7 мільйонів. До початку періоду статевого дозрівання їх вже тільки 300-400 тисяч. Таким чином, всього 1% фолікулів овулює. При досягненні 1 тисячі настає менопауза.

Найвища ймовірність зачаття властива здоровим жінкам від 20 до 25 років, тому саме цей вік оптимальний для дітонародження.

До вирішення подібних проблем фахівці в області репродуктивних технологій підходять індивідуально, враховуючи особливості кожної пари.

У сучасному світі безпліддя, на жаль, не рідкість. За статистикою, кожна сьома подружня пара безплідна. Безпліддя для жінки або чоловіка є трагедією, яку вони важко переживають. Такий діагноз згубно діє на сім’ю.

Безпліддя — це проблема обох у подружжі

Необхідно вчитися вірити в краще і підтримувати один одного у важких ситуаціях.

Ще недавно вважалося, що причина криється в організмі жінки. Сьогодні ж фахівцям зрозуміло, що чоловічий фактор безпліддя істотно недооцінювався. Причини безпліддя можуть бути різними.

Головне — своєчасне звернення до спеціалізованої клініки. Найчастіше в результаті тривалого обстеження і лікування в непрофільній установі подружжя втрачають дорогоцінний час. В результаті лікування безпліддя в клініці допоміжних репродуктивних технологій стає більш енергомістким і дорогим. Весь процес парі необхідно проходити разом.

Якщо діагноз безпліддя підтвердився, не варто впадати у відчай і впадати в паніку. Потрібно звернутися до досвідчених фахівців, які обов’язково допоможуть впоратися з проблемою безпліддя.

Підготовчий етап перед ЕКЗ

Одним зі складових успіху методу ЕКЗ є підготовчий етап, а саме обстеження подружньої пари перед програмою допоміжних репродуктивних технологій.

Це допоможе виявити та усунути негативні чинники, які перешкоджають зачаттю або приводять до переривання вагітності на ранніх термінах.

Рекомендується провести ультразвукове дослідження молочних залоз для того, щоб усунути будь-які відхилення в тканини молочної залози.

Обов’язковою умовою перед програмою ЕКЗ є консультація терапевта з висновком про можливість виношування вагітності, незалежно від методу запліднення.

Добрий результат мазка на онкоцитологію шийки матки — це запорука успішної програми ЕКЗ.

В останні роки, однією з причин безпліддя жінки є відхилення з боку матки, що знижує шанси завагітніти після програми ЕКЗ. Для обстеження порожнини матки необхідно провести гістероскопію.

Результативність ДРТ

Питання про результативність програм ДРТ нам задає більшість пацієнтів. Будемо відверті: людський організм — надзвичайно тонка система, на яку впливає величезна кількість чинників. Чим завзятіше доктор переконує в гарантії успіху, тим більше виникає сумнівів в його компетентності.

Наша відповідь наступна: потрапивши на прийом і надалі на лікування в ІРМ, Ви отримаєте найвищі шанси на успіх. Максимально сприятливий результат ґрунтується на всіх факторах, що становлять досвід першої в Україні клініки репродуктивної медицини:

Вагітність після ЕКЗ

Основним завданням репродуктологів і подружжя є досягнення вагітності. Вагітність після ЕКЗ — це початок нового, не менш важливого етапу. Як і при самостійній вагітності, зберегти та виносити дитину вдається не завжди. На етапі виношування вагітності можливі деякі ускладнення, які необхідно вчасно виявити та вжити належних заходів.

Причини переривання вагітності після ЕКЗ можна розділити на дві групи:

Імунний конфлікт також може стати причиною викидня, але вагітність переривається в більш пізні терміни. Для збереження вагітності після ЕКЗ фахівці призначають підтримувальну гормональну терапію.

Дуже важливо, щоб вагітна жінка самостійно стежила за своїм станом здоров’я і негайно зверталася до лікаря при появі болю внизу живота, кров’яних виділень тощо. Завдання Інституту Репродуктивних Технологій — зробити все, що б у подружніх пар народжувалися довгоочікувані здорові діти.

Записатися на консультацію фото 84
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco