Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 11

Штучне запліднення в ІРМ

Безпліддя — досить поширена проблема в сучасному суспільстві. За офіційними даними статистики, кожна п’ята пара має труднощі з народженням дитини. На щастя, сучасні допоміжні репродуктивні технології допомагають таким подружнім парам в досягненні мрії.

У переважній більшості випадків перед циклом штучного запліднення у пацієнтів виникає безліч сумнівів і тривог. Лікувальна програма представляється складною і дорогою. При безрезультатних циклах штучного запліднення в минулому, додається страх, що знову нічого не вийде.

Фахівці Інституту Репродуктивної Медицини, працюючи в цій галузі протягом багатьох років, добре знайомі з тривогами пацієнтів. Ми стикаємося як з тими, хто вперше звернувся в клініку, так і з пацієнтами, які вже пройшли кілька невдалих спроб штучного запліднення в інших клініках. У ІРМ нерідко звертаються пацієнти з дуже складними випадками. Цим людям в інших центрах по лікуванню безпліддя допомогти не змогли. Безцінний досвід людей, які стояли біля джерел репродуктивної медицини України, які виховали нове покоління молодих репродуктологів та ембріологів, допомагає надати допомогу навіть в найскладніших випадках безпліддя. Предмет гордості Інституту Репродуктивної Медицини — це перш за все інтелектуальний ресурс.

У ІРМ, який знаходиться в столиці України, в Києві, гінекологи-ендокринологи, урологи-андрологи, ембріологи, онкохірурги-мамологи та молодший медичний персонал працюють в професійній команді, спрямовуючи свою енергію і знання на досягнення підсумкової мети екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) – народження здорової дитини при збереженні здоров’я матері. Напрацьований нами досвід і високі показники ефективності щорічно привертають в нашу клініку іноземних пацієнтів, які потім повертаються за другою, а часом і третьою дитиною.

Проведення програми штучного запліднення — це одночасно надзвичайно науковий і людський процес. Ми ретельно відстежуємо кожен з його етапів. Штучне запліднення виконується згідно з досягненнями сучасної науки та зігрівається теплом наших сердець.

Записатися на консультацію фото 36
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат - головні правила нашої роботи!