Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 86

Про перші ознаки гормональних порушень

Якість життя людини значною мірою залежить від стану її здоров’я. Життя більшості людей настільки інтенсивна, що їм не під силу розгледіти перші симптоми захворювань: короткочасні хвилини тілесної слабкості «списуються» на вікові зміни організму і втому.

Про що «сигналізує» організм

Попри байдужість людей, їх внутрішні органи не припиняють спроб «сповістити» господаря про проблеми зі здоров’ям, що насуваються,  і продовжують посилати «сигнали». Ось як виглядають деякі з них.

Безпричинна зміна ваги

Це не може не насторожувати. Особливо, якщо стрімке схуднення супроводжується посиленим поглинанням калорійної їжі.

Для багатьох жінок безпричинне схуднення — не привід бити на сполох. Помітивши наявність вищеописаних симптомів, рідкісна представниця прекрасної половини людства не зрадіє таким метаморфозам. Чоловіки, як правило, не звертають уваги на подібні зміни. Крім того, безпричинну появу зайвої ваги під час переходу з однієї вікової групи в іншу багато людей вважають нормальним явищем. Офіційна медицина з цим не згодна.

На думку фахівців, поява зайвих кілограмів у осіб, спосіб життя і раціон яких не зазнали змін — результат гормональних проблем.

Спад статевого потягу

Це прояв хтось спише на перевтому, а хтось, прекрасно розуміючи масштаби проблеми, посоромиться в цьому зізнатися. З наукової точки зору це явище може статися з людиною будь-якого віку. Посилаючи цей «сигнал», організм намагається сказати господареві: «Перевір рівень тестостерону!» Від присутності в організмі саме цього гормону залежить формування сексуальної зацікавленості у представників обох статей.

Стомлюваність

Прискорення життєвого ритму і неповноцінний сон — все, що необхідно людині для виникнення постійного відчуття втоми. Перше, що, на думку медиків, необхідно зробити, — як слід виспатися і хоча б один день провести в бездіяльності.

Людям, яких почуття втоми «накриває» вранці або посеред робочого дня, слід перевіритися на предмет вироблення організмом кортизолу (гормону стресу).

Кепський настрій

Незмінно поганий настрій і дратівливість з приводу і без приводу медичні працівники вважають свідченням гормонального дисбалансу.

У жінок вищеописане явище може бути «невіднятною частиною» передменструального синдрому, а може свідчити про порушення роботи щитоподібної залози.

Неспокійний сон і безсоння

Сон — одна з найбільш значущих складових людського буття. Проблеми зі сном завжди є свідченням неправильної роботи внутрішніх органів. Людині, який вночі довго не може заснути, а вранці не може відірватися від подушки або прокидається серед ночі, не відчуваючи потреби уві сні, фахівці радять не затягувати з візитом до гінеколога або андролога.

Зайва пітливість

Ця проблема часто змушує хвилюватися представниць прекрасної статі, тоді як більшість чоловіків вважають, що пітливість — абсолютно природне явище. І для тих, і для інших надмірне виділення поту може бути попередженням про початок будь-якого ендокринного захворювання або цукрового діабету.

Сильна пітливість у підлітків може свідчити про недостатню кількість статевих гормонів.

Безперервне відчуття голоду

Постійне відчуття голоду при достатній кількості їжі — явне свідчення гормонального збою. Причини можуть ховатися в зниженні функціональності щитоподібної або підшлункової залози.

Результати гормональних порушень

Проблема, залишена без уваги, може привести до безпліддя, ожиріння, атеросклерозу і багатьох інших захворювань. Хоча, — визнають медики, — в наш час почастішали випадки, коли причиною гормонального дисбалансу є погана спадковість.

Записатися на консультацію фото 83
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco