Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 43

Вагітність після безпліддя

Жінка, яка завагітніла після безпліддя, емоційно більш вразлива, до свого нового стану ставиться надзвичайно схвильовано. Після боротьби з безпліддям її позитивне сприйняття зачаття, виношування і народження дитини змінилося на негативізм і страхи. Уява про себе як  про жінку, яка успішно народжує дитину змінилося, тому до своєї вагітності вона ставиться з тривогою.

Акушери відзначають, що жінкам після лікування безпліддя властива підвищена недовірливість. Страхи раніше безплідної жінки можуть не відповідати її дійсному акушерському стану. Сприятливий прогноз для вагітності з медичної точки зору не може зняти передчуття негативного результату.

Пренатальне дослідження, медичні процедури під час вагітності можуть сильно лякати. Під час лікування безпліддя пацієнтка проходила безліч досліджень, багато з яких приносили їй розчарування, руйнували психологічний спокій. Природно, при такому емоційному настрої майбутня мама чекає, що обстеження під час вагітності також спричинять проблеми.

Малюк, зачатий в програмі ДРТ, нічим не відрізняється від дитини при самостійній вагітності. У жіночих консультаціях з упередженням і настороженістю відносяться до вагітності, отриманої за допомогою допоміжної репродукції. Найбільш раціональний підхід — спостерігатися в акушерському підрозділі репродуктивної клініки. Тут лікар:

Акушер-гінеколог клініки допоміжних репродуктивних технологій знайде правильний підхід, вже не як до марної подружньої пари, а як до майбутніх щасливих батьків.

Для отримання вагітності фахівці ІРМ використовують новітні досягнення репродуктивної медицини, відповідно, для ведення вагітності в акушерській службі клініки застосовуються високі технології. Це дуже важливо, оскільки лише використання високотехнологічної допомоги дозволить зберегти вагітність, для отримання якої був пройдений такий важкий шлях, і забезпечить народження довгоочікуваного здорового малюка.

Записатися на консультацію фото 41
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco