Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 38

МАРШРУТ ПАЦІЄНТА

Для Вашої зручності пропонуємо наступне покрокове керівництво. Виконання зазначених дій дозволить досягти поставленої мети.

КРОК 1

Просто наберіть номер +38 (044) 483 06 85 в робочі години (8.00-16.00 понеділок-субота) або заповніть форму запису на консультацію на сайті. Координатор відповість на всі Ваші запитання і запише на прийом у зручний для Вас час.

КРОК 2

Після узгодження дати та часу консультації у репродуктолога, ми рекомендуємо максимально ретельно підготувати наявну у Вас медичну документацію (перенесені захворювання, операції, результати проведених раніше обстежень, висновки фахівців інших клінік, УЗД, КТ, МРТ, інше)

КРОК 3

На первинному прийомі бажана присутність обох партнерів. Не можна недооцінювати значення жіночого, чоловічого фактора безпліддя і поєднаного фактора безпліддя.

Не виключена необхідність додаткового обстеження, яке лікар може призначити за результатами первинного прийому.

Просимо враховувати, що у деяких пар відзначають безпліддя невідомої етіології, коли точно причину порушення репродуктивної функції встановити не вдається. Подібна ситуація не означає неможливість подолати проблему. Для наших фахівців, як правило, немає нічого неможливого.

КРОК 4

Залежно від результатів обстеження пари фахівець розробить індивідуальний (персоналізований) алгоритм лікування з урахуванням всіх можливих фізіологічних особливостей Вашого організму. Лікар детально ознайомить Вас з методиками протоколу, їх функцією, доведе обрану тактику лікування.

КРОК 5

Отримавши всю необхідну інформацію, Ви приймаєте усвідомлене рішення.

Пам’ятайте, чим довше Ви не дієте, тим менше шансів на успішний результат. Як правило, запущені випадки безпліддя найбільш затратні, як емоційно, так і фінансово.

КРОК 6

Стандартний курс лікування в програмах ДРТ займає 1 місяць. В окремих випадках може знадобитися спеціальна підготовка протягом 1-3 місяців.

В ході лікувального циклу Вам належить відвідувати інститут 1-3 рази в тиждень для моніторингу та коригування схеми лікування. На 14-й день після запліднення необхідно виконати аналіз крові на ХГ, щоб проконтролювати настання вагітності.

КРОК 7

Ведення вагітності та контроль здоров’я Вашого малюка до пологів здійснюються нашими фахівцями в акушерському підрозділі ІРМ.

Вагітність, отримана в програмах ДРТ, вимагає особливої ​​уваги та істотного досвіду в цій сфері. Саме тому грамотний супровід акушерів-гінекологів ІРМ необхідно, щоб виношування дитини відбувалося без ускладнень.

Записатися на консультацію фото 40
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco