Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 27

Лист майбутній мамі

Дорога матусю! Сьогодні до нас прилітали лелеки. Я знав про їх приліт ще за тиждень, готувався. З самого ранку дістав валізу, склав туди всі мої речі. А потім вирішив підкріпитися на доріжку, шлях бо стояв неблизький. Забарився. Вдаюся, а зграя вже в небі. 

Мамусю, прости мене, я знаю, як сильно ти мене чекаєш, переживаєш, коли ж я прилечу, а мене все немає і немає. Тому я одразу вирішив написати тобі листа і розповісти, як ми, малюки, тут живемо-поживаємо в очікуванні свого лелеки. Мила моя матусю! Ти не турбуйся, я тут не один, нас тут тисячі, мільйони, не злічити. І всі чекають свого лелеки. Деякі малюки такі нетерплячі, так сильно хочуть скоріше потрапити до своїх батьків, що прохають залітних лелек віднести їх до них. А лелеки не можуть відмовити, добрі вони, та й робота у них така. Ми проводжаємо цих малюків, сподіваємося, що батьки їх чекають. Але трапляється, що їхні батьки ще самі майже діти або матусі не дуже добре себе почувають і не можуть поки їх прийняти, і тоді відсилають таких діток назад.

Мамо, ти б бачила, якими сумними повертаються ці малюки. Ми, як можемо, намагаємося їх втішити, розвеселити. Адже все тут знають, що через якийсь час ці ж малюки потраплять до тих же самих батьків, які вже будуть їх чекати з нетерпінням.

Матінко, ти у мене така смішна, віриш якимось неймовірним прикметами. Уже навіть пипку приготувала. Невже ти думаєш, що я зазіхну на якусь там  пипку?! Хоча вона красива, я не сперечаюся. Насправді я вже давним-давно вибрав саме тебе, моя кохана, найдобріша, мила матуся. І прийду саме до тебе. Вже дуже скоро. Але, якщо тобі так легше, то купуй пипки, малюй другі смужечки на тестах, може, і справді це якось поквапить нашого лелеку.

Моя улюблена матусю, ти тільки не переживай за мене, не плач, не сумуй. Наступного разу я не проґавлю свого лелеки. Вже краще голодним прилечу, ти мене нагодуєш, знаю. Я, мамусю, як сяду на лелеку, відразу тобі телеграмою дві смужечки вишлю, і ти будеш знати, в яких числах мене приблизно очікувати. Ах, так, ми ж з тобою ще на УЗД побачимося, я тобі ручкою помахаю, і ти будеш вже зовсім спокійна за мене. А зустрінемося ми з тобою в Будинку Побачень, там зазвичай все мами своїх малюків зустрічають. Я, хоч, сказати ще нічого не зможу, але подивлюся у твої ніжні очі, і ти зрозумієш, як сильно Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ, МАМОЧКА!

До скорої зустрічі, Твій Малюк!

Записатися на консультацію фото 92
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco