Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 49

Донація ооцитів, сперми, ембріонів

Подружній парі може бути запропонована донація яйцеклітин, сперми або ембріонів в разі, якщо власні статеві клітини не можуть бути використані у зв’язку з їх відсутністю або низькою якістю, а також в разі генетичних захворювань, які можуть передатися дитині у спадок.

Донорами ооцитів можуть бути здорові жінки від 20 до 32 років, які мають власну здорову дитину.

Дитина, народжена в результаті цієї процедури, не матиме генетичного споріднення з матір’ю, народжувати ж пацієнтка буде самостійно.

Практика показує, що найбільші труднощі для сімейних пар, які потребують донації ооцитів, становить не сама процедура, а подолання морального бар’єра.

Донором сперми може бути чоловік від 20 до 40 років, що має власну здорову дитину.

Донорами ембріонів може бути подружня пара після успішної програми ЕКО, яка дала згоду на використання своїх “зайвих” ембріонів. Також можливе запліднення донорських ооцитів сперматозоїдами донора.

Необхідно пам’ятати, що арсенал сучасної клініки з лікування безпліддя включає цілий спектр методик, під кожен випадок розробляється індивідуальний алгоритм. Донація — це крайній захід, так званий “якір порятунку”. Подібний вихід репродуктолог змушений запропонувати, коли розуміє, що застосування всіх інших методик не принесе бажаного результату, а лише спричинить витрати, фінансові, емоційні, буде втрачено дорогоцінний час.

Записатися на консультацію фото 17
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco