Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 46

Чи може у чоловіків після “літнього відпочинку” сперма псуватися?

Літній відпочинок та якість сперми: де тут слабка ланка?

Літо … Мрії про жаркий південь, де багато сонця і безкрає море … Після зимової холоднечі відпочинок де-небудь в теплих країнах здається єдиним способом відновити здоров’я. Але чоловікам, які планують зачаття в щонайближчий час, потрібно гарненько подумати, перш ніж вирушати в далеку подорож.

Фактори, що погіршують якість сперми:

Ви хочете стати батьком найближчим часом? Тоді вам необхідно чітко розуміти: зовнішнє середовище серйозно впливає на вироблення сім’яної рідини. Різка зміна клімату може позначитися на якості сперми самим несприятливим чином. Адже адаптація (звикання) до нових умов проживання — неабиякий стрес для організму. Велика кількість сонячного світла призведе до постійного перегріву тіла. А це автоматично знизить кількість і рухливість сперматозоїдів, тому що всі свої сили організм кине на боротьбу з незвичною спекою.

І якщо в інший час подібний струс відбувся би для вас безслідно, то з огляду на перспективи зачаття таке випробування може мати наслідки: ваші втомлені сперматозоїди просто не доповзуть до яйцеклітини — і запліднення не відбудеться.

Зміни в харчуванні також грають важливу роль в плані підготовки до зачаття. Всі органи вашого тіла налаштовані на перероблення і засвоєння поживних речовин в певній комбінації. І раптом — несподівана зміна! Маса фруктів, води — і дуже, дуже мало білкової їжі: спека пригнічує апетит.

До того ж на відпочинку хочеться побалувати себе різними «смаколиками», результатом чого є непомітно утворений жирок в різних місцях. Але ж відомо: жир — перший ворог гормональної рівноваги в чоловічому організмі. Замість тестостерону починає вироблятися естроген. Значить, кількість і якість еякуляту стрімко знижується і погіршується. І цілком може так статися, що в найвідповідальніший момент сперми просто не вистачить.

Наступний ряд факторів негативного впливу на статеву сферу чоловіки — так звана «Хімія», що означає тютюн, алкоголь, наркотичні засоби. До цієї категорії можна віднести також і куріння кальяну. Всім цим “стресам” організм може бути підданий більшою мірою саме під час “відпочинку”.

Логічний висновок: чоловіки, які планують зачаття, повинні ретельно обміркувати всі «за» і «проти», плануючи літній відпочинок. Якщо Ви з коханою плануєте лікування безпліддя в найближчому доступному для огляду майбутньому, зверніть увагу на свій спосіб життя та шкідливі звички. Можливо варто щось стримати, а від чогось і зовсім відмовитися.

Записатися на консультацію фото 46
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco