Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
ЕКЗ: що таке екстракорпоральне запліднення фото 76

5 речей, які Ви можете зробити, готуючись до ембріотрансфера

Що ви можете зробити, щоб підготувати своє тіло до пересадки ембріона і забезпечити найкращий результат? Ось п'ять кращих порад з підготовки вашого тіла до ембріотрансфера.

Поліпшите Ваше харчування

Ваше тіло дивовижна машина, якій потрібна хороша якість палива для роботи на своєму оптимальному рівні. При підготовці до вагітності ви можете проаналізувати свою дієту і подивитися, що ви можете зробити, щоб поліпшити харчування. Можливо, вам потрібно зменшити споживання солі, випити більше води або перейти на хліб з цільного зерна? Кожне невелике поліпшення, яке ви робите, принесе вам користь, але не більше, ніж включення 600-800 мкг фолієвої кислоти. Якщо вам потрібно приймати полівітаміни, переконайтеся, що в них є потрібна кількість фолієвої кислоти. У число інших добавок, які ви, можливо, захочете включити в раціон, входять залізо і L-аргінін, які допомагають просунути здоровий матковий шар, селен, який захищає ваше тіло від вільних радикалів і запобігає хромосомним порушенням і жирні кислоти Омега-3, які мають вирішальне значення для нормального вироблення гормонів і контролю запалень в організмі.

Проведіть детокс організму

Детокс — це слово звучить в наш час вкрай часто і змушує більшість людей закочувати очі. Але якщо ви хочете збільшити свої шанси завагітніти, вам, можливо, доведеться приєднатися до племені "чистих людей", які починають дратувати всіх ваших друзів розмовами про детокс. Це буде варте того зрештою. Кращі продукти, які ви можете з'їсти, включають цільні зерна, шпинат, капусту, хороші жири, такі як Омега-3 і кокосове масло, фермерське (НЕ фабричне) м'ясо, свіжі овочі та багато води. Настав час скоротити споживання алкоголю або повністю відмовитися від нього, скоротити споживання кофеїну і кинути палити. Протягом короткого часу ви повинні почати бачити, як ваше самопочуття поліпшується, як змінюється загальний стан організму. Що ще більш важливо, ви знизите рівень вільних радикалів в організмі, що сприятливо вплине на середу для розвитку ембріона.

Займіться акупунктурою

Згідно з доповіддю в британському журналі The Guardian «Голковколювання може збільшити шанси завагітніти на 65% у жінок, що проходять курс лікування безпліддя». Ця інформація взята з дослідження, опублікованого у 2008 році, в якому говориться: «[...] акупунктура, що проводиться в той період часу, коли планується ембріотрансфер, покращує показники вагітності та живородіння серед жінок, які проходять через процедуру екстракорпорального запліднення». Наука відчуває себе досить впевнено, та й практика акупунктури проводилася в Китаї протягом сотень років, щоб регулювати жіночу фертильність.

Вважається, що практика акупунктури стимулює приплив крові до матки та пригнічує реакцію біологічного стресу. Протилежним аргументом є те, що лікування має плацебо-ефект на реципієнтів. Одержувачі очікують, що голковколювання зменшить їх рівень стресу, і через це очікування вони відчувають себе менш тривожно.

У будь-якому випадку, дані свідчать про те, що жінки, які проходять курс акупунктури до і після перенесення ембріона, мають дещо вищі показники успіху і відчувають себе більш впевнено і спокійно протягом всього процесу.

Розслабтеся

Стрес і гіперчутливість розвивалися у людей як частина боротьби або інстинкту польоту і спосіб впоратися з небезпечними ситуаціями. Однак, в сучасному житті це часто означає, що наші перестимульовані мізки реагують на складні ситуації з однаковою стресовою відповіддю, навіть якщо «загроза» мінімальна. Невеликі стреси змішуються з величезними стресами в суцільний потік, це вони залишають вас стояти в черзі в супермаркеті зі стиснутими кулаками, бажаючи, щоб ви вибрали іншу лінію.

Ніхто не цінує, коли йому кажуть «просто розслабитися» — це не так просто, але якщо ви хочете поліпшити свої шанси на успішне перенесення, вам доведеться знайти спосіб. Зараз може бути відповідний час, щоб дізнатися, що зазвичай викликає стрес і розробити методи його мінімізації, уникаючи його або усуваючи його. Якщо йога розслабляє вас — займайтеся нею регулярно, якщо пробки змушують закипати вашу кров — уникайте їх, якщо музика розслабляє вас — створіть плейлист для боротьби зі стресом. Що б це не було, якщо це зменшує ваше занепокоєння, зробіть це. Якщо ви сумніваєтеся, просто закрийте очі, уявіть своє улюблене місце відпочинку і зробіть повільні глибокі вдихи.

Будьте готові до найдовших двох тижнів у Вашому житті

Вам потрібно бути готовим до довгого очікування між процедурою трансферу і тестом на вагітність. Багато пацієнтів кажуть, що це найскладніша частина всього процесу і найважчі тижні в їх житті. Пам'ятайте про це за кілька тижнів до вашого перенесення і складете план дій, який підходить вам. Можливо, це означає не спілкуватися деякий час зі своїм незграбним родичем, який завжди говорить не те, що потрібно, або придумати для себе ряд приємних турбот, щоб не дивитися на годинник. Деякі пацієнти отримують підтримку від груп підтримки, інші заспокоюються "залипаючи" в купі серіалів. Що б ви не робили, сторонитеся того, що приносить занепокоєння і розчарування. Коли ви берете тест на вагітність в кінці двох тижнів, ви не повинні відчувати втоми та виснаження; Ви повинні бути схвильовані й оптимістичні.

Зверніть увагу, що цей список ні в якому разі не є вичерпним або остаточним. Немає двох однакових випадків, і кожен пацієнт повинен проконсультуватися з його лікарем, щоб з'ясувати, що він може зробити, щоб забезпечити найкращий результат перенесення ембріона.

Записатися на консультацію фото 79
Записатися на консультацію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco