Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Тетяна
Лікувалася у Кононенко І. Я всім задоволена, після грамотно призначеної стимуляції завагітніла. До цього лікувалася три роки у інших лікарів Києва безрезультатно! Спасибі величезне за мою Христину!
Світлана
Хочемо подякувати чудовому лікарю Кононенко Ірині Яківні. Прийшли ми до неї в січні 2018 року зі проблемою безпліддя 5 років безрезультатного лікування в рідному місті. Нас відправили до Києва і сказали вам допоможе тільки ЕКО. Доктор подивилася наші аналізи та УЗД і сказала що є ще шанси завагітніти природним шляхом. Ми вирішили довіритися їй і спробувати ще раз. І ось через пів року я завагітніла завдяки грамотно підібраному лікуванню Ірино Яківною. Два тижні тому у нас народилася донечка і ми дуже щасливі спасибі Вам величезне.
Ковба
Велике дякую за сина. Завдяки Кононенко Ірині Яківні який з'явився в 2003 році методом ЕКО. Лікар від бога.
Оксенюк (Таран) Наталія Юріївна
Ірина Яківна Лікар, Людина від Бога! Знаюча, компетентна, уважна, яка розуміє і я шалено їй вдячна за те, що змогла стати мамою! Моїй дочці 6 років! Ірину Яківну я згадую дуже часто і з величезною подякою! Низький уклін Вам за те, що допомагаєте нам знайти щастя материнства!!
Світлана
Місяць тому у нас народився чарівний хлопчик,це все завдяки Кононенко Ірині Яківні.Ми вже втрачали надію на те що станемо батьками,але Ірина Яківна здійснила нашу мрію, ДЯКУЄМО ЗА СИНА. Я всім рекомендую цього лікаря.Ми були у багатьох клініках,але саме в клініці"Дахно" працюють реально професіонали своєї справи. Весь персонал клініки дуже уважний,коректний.Завжди було враження що ти особливий пацієнт. Я бажаю Ірині Яківні здоров'я, терпіння, хай щастя та радість назавжди поселется в її оселі. А клініці "Дахно" процвітання.
Катерина
Лікар від Бога мало говорить (якщо не почнеш розпитувати) але чудово знає і робить свою справу! У мене було жорстке СПКЯ, і що я не робила до… і гомеопатію приймала та спробували простимулювати просто та лапароскопію – нічого не працювало. Наприкінці серпня звернулася до ІРМ до ІМ, у нас у жовтні 2020 р. вже було ЕКО (до еко пройшли всі необхідні аналізи та пропили прописані підготовчі препарати) все вийшло з першої спроби. Дякую величезному Ірині Яківні за довгоочікувану можливість стати мамою!