Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Сурогатне материнство фото 87

Сурогатне материнство

Сучасне різноманіття методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні дозволяє втілити в життя мрію про народження генетично спорідненої дитини навіть при фізіологічній неможливості виносити вагітність. Якщо настання й протікання вагітності неможливе з об’єктивних фізіологічних причин, підтверджених діагнозом, або ж навіть небезпечне для життя жінки, рішенням є послуга сурогатного материнства. Це той випадок, коли дитину виношує замінна матір для генетичних батьків за письмово закріпленою домовленістю.

Показання до сурогатного материнства

Попри суспільні уявлення про програму замінного материнства як можливість для заможних зберегти фігуру мамі та перекласти труднощі виношування на іншу жінку за винагороду, в реальності звернутися до послуг сурогатної мами можливо лише з медичних причин. Вроджена або набута відсутність чи деформація матки, тяжкі патології ендометрію, серйозні соматичні захворювання і, як наслідок, неможливість виношування вагітності – це передумови до сурогатного материнства. Іноді пацієнти репродуктивних клінік після численних невдалих спроб застосування допоміжних репродуктивних технологій розглядають цей метод як єдиний шанс стати генетичними батьками. Попри високу ціну, часову тривалість і психологічну напругу батьків, які зважуються на цей крок, програми сурогатного материнства є надзвичайно ефективними.

Хто може стати сурогатною матір'ю?

Відповідно до чинного законодавства, сурогатною матір’ю може стати повнолітня жінка, яка має власну здорову дитину і немає медичних протипоказань до участі в програмі замінного материнства. Допускається виношування вагітності близькими родичами одного із пари (матір, сестра тощо), але обов’язковими умовами є:

Спочатку сурогатна матір проходить комплексне медичне обстеження, консультації суміжних лікарів, у тому числі психолога з його професійним відгуком на психологічну готовність до виношування генетично неспорідненої вагітності, та узгодження юридичних питань. Запис та усі суміжні питання узгоджує досвідчений координатор відповідного напрямку.

Що потрібно знати про програму сурогатного материнства?

Програма містить наступні етапи:

Попри застосування сурогатного материнства як лікувального методу задля подолання жіночого фактору безпліддя, воно є предметом активних дискусій. Суспільна думка досі розділяється у питанні морально-етичних аспектів використання замінної матері. Саме слово «сурогатний» має негативну конотацію у свідомості людей. Як можна віддати дитину, яку ти виносив? Чому б не звернутися до сиротинцю замість вкладання грошей у дороговартісну програму? Ці та інші безглузді питання ставлять переважно ті, хто сам не зустрічався ні з тяжкими діагнозами, які унеможливлюють настання вагітності, ні з медичним закуліссям, сповненим болю і психологічних страждань. Тому пара, на жаль, мусить боротися не лише за своє право на народження генетично спорідненої дитини, але й іноді із суспільним тиском та несхваленням.

Паралельно з медичними процедурами, які проходять у центрі репродуктивної медицини, подружжя звертається до послуг юриста задля оформлення та нотаріального засвідчення відносин з сурогатною матір’ю. Укладання договору – важлива гарантія правового захисту обох сторін, тут також фіксується ціна послуги сурогатної матері. Ним закріплюється вартість кожного етапу, права й обов’язки батьків та сурогатної матері, прописуються усі умови та можливі непередбачувані обставини. Це своєрідний трудовий договір для замінної матері, добросовісне виконання якого покладається на обидві сторони і регулюється законом. Окрім того, необхідно оформити належним чином усі згоди, передбачені законодавством України. Однією з них, до прикладу, є Згода чоловіка сурогатної матері на її участь у програмі сурогатного материнства.

Скільки коштує найняти сурогатну матір, залежить від ряду факторів. Ціну складають:

Записатися на консультацію фото 85
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Чому клініка ДАХНО? фото 19
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування

Переваги програми сурогатного материнства у ДАХНО

Клініка ДАХНО надає комплексну програму сурогатного материнства, яка підбирається індивідуально під кожне подружжя. Усі медичні процедури відбуваються у місті Київ під пильним наглядом досвідченої команди лікарів. Вартість залежить від наповнення програми. Обираючи провідний центр лікуванні безпліддя в Україні ДАХНО, ви отримуєте високопрофесійний медичний супровід, найкращу сучасну ембріологічну службу, чуйних та уважних координаторів, юридичний захист та високу результативність лікування, підкріплену багаторічним досвідом успішних програм сурогатного материнства з численними позитивними відгуками від українських та іноземних пацієнтів.

Хочете довідатися, скільки коштує програма і що в неї входить, здійсніть запис у клініку ДАХНО для персоналізованої консультації, відвідайте сучасний медичний центр міста Києва та отримайте відповіді на всі питання уже найближчим часом.