Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд
Сурогатне материнство

Сурогатне материнство

Інститут репродуктивної медицини Дахно у лікуванні безпліддя пропонує пацієнтам у Києві та Україні метод допоміжних репродуктивних технологій - сурогатне материнство

Сурогатне материнство — благодатний грунт для суперечок на морально-етичні теми. Противники цього допоміжного репродуктивного методу, значно більша кількість, ніж прихильники, приводять релігійні та психологічні доводи про його протиприродну суть. Разом з тим, що може бути природніше бажання жінки, виносити та народити кровну дитину?
 

Сурогатне материнство в Україні

Програму сурогатного материнства рекомендують за наступними переконливими показаннями і причинами:

Сурогатною матір’ю може стати соматично і психічно здорова жінка, що підтверджено результатами комплексного обстеження, від 18 до 35 років, що має власної здорової дитини. Зовнішність при цьому повинна не мати яскраво виражених успадкованих дефектів і ознак. Без письмової згоди чоловіка стати сурогатною матір’ю неможливо.

Подружня пара, яка звернулася по допомогу сурогатної матері  повинна розуміти, що програма сурогатного материнства зажадає значних зусиль і матеріальних витрат. У неї входять наступні основні послуги медичного, супровідного і забезпечувального характеру, що тягнуть за собою фінансові витрати:

Сурогатне материнство: ціна в Україні

Якщо вас цікавить питання, скільки коштує сурогатне материнство в Україні, то ми повинні відразу вказати, що на підсумкову вартість впливає ряд факторів. В інституті репродуктивної медицини ДАХНО матеріальну винагороду обговорюється з сурогатною матір’ю і юридично документується. Під час обговорення оплати послуг передбачається її величина в випадках:

 

В клініці ДАХНО ми пропонує майбутнім батькам медичне та юридичний супровід даної програми ДРТ:

Детальніше про сурогатне материнство у Наказі МОЗ №787 “Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні”  (розділ 5).

Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!
Чому клініка ДАХНО?
Чому клініка ДАХНО?
Перші та найкращі в Україні в сфері лікування безпліддя
Реалізуємо передові методики лікування впродовж 27 років
Використовуємо апаратуру та стандарти міжнародного рівня
Турбуємось про ваш комфорт протягом всього періоду лікування