Киев, ул. Баггоутовская, 1, Р-2
8:00 - 20:00 пн-нд

Сурогатне материнство

Клініка Репродуктивної Медицини імені Дахно пропонує послугу забезпечення сурогатного материнства в Києві та Україні

Сурогатне материнство — благодатна тема для суперечок на морально-етичні теми. Противники цього допоміжного репродуктивного методу, значно більша кількість, ніж прихильники, приводять релігійні та психологічні доводи про його протиприродну суть. Разом з тим, що може бути природніше бажання жінки, виносити та народити кровну дитину?

Сурогатне материнство в Україні

Програму сурогатного материнства рекомендують за наступними переконливими показаннями і причинами:

Сурогатною матір’ю може стати соматично і психічно здорова жінка, що підтверджено результатами комплексного обстеження, від 18 до 35 років, що має власної здорової дитини. Зовнішність при цьому повинна не мати яскраво виражених успадкованих дефектів і ознак. Без письмової згоди чоловіка стати сурогатною матір’ю неможливо.

Подружня пара, яка звернулася по допомогу сурогатної матері  повинна розуміти, що програма сурогатного материнства зажадає значних зусиль і матеріальних витрат. У неї входять наступні основні заходи медичного, супровідного і забезпечувального характеру, що тягнуть за собою фінансові витрати:

Сурогатне материнство: ціна в Україні

Якщо вас цікавить питання, скільки коштує сурогатне материнство в Україні, то ми повинні відразу вказати, що на підсумкову вартість впливає ряд факторів. В Інституті Репродуктивної Медицини матеріальну винагороду обговорюється з сурогатною матір’ю і юридично документується. Під час обговорення оплати послуг передбачається її величина в випадках:


Центр сурогатного материнства ІРМ пропонує майбутнім батькам медичне та юридичний супровід даної програми ДРТ: