Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

 

Супровід одноплідної вагітності ІІІ триместр (28-40 тижнів)

Третій триместр вагітності - напевно найскладніший і найбільш відповідальний період очікування малюка. Зустріч вже скоро, тож надзвичайно важливо як слід підготуватися і якнайкраще проконтролювати комфорт немовляти у вже трохи затісній порожнині матки. Допоможе вам у цьому питанні лікар гінеколог, який підтримуватиме і супроводжуватиме на фінальному етапі вагітності. 

Тож які обстеження проходить вагітна у третьому триместрі?

Ультразвукове дослідження з доплерометрією проводиться задля оцінки непорушності зв'язку матері з дитиною. Приділяється  прицільна увага функціонуванню кровотоку "матка - плацента - плід". Також узд оцінює інші важливі характеристики розвитку органів і систем малюка, його розмір і положення. Третій ультразвук напевне найбільш хвилюючий. Риси обличчя немовляти уже повністю сформовані. Збережіть кольорове 3D зображення з узд. Воно стане оригінальним доповненням першого фотоальбому вашої крихітки.

Консультації гінеколога і терапевта з регулярними лабораторними дослідженнями відбуватимуться досить часто задля перевірки стану жінки і плода. В останньому триместрі вагітності надважливо прислухатися до свого тіла й активності малюка та повідомляти про будь-які зміни свого лікаря. 

У третьому триместрі вагітності лікар підкаже, як підготуватися до пологів, розвіє страхи і налаштує на позитив. Також детально перевірить на наявність усієї необхідної інформації і дозаповнить обмінну карту для пологового будинку. 

Патронаж вагітності в клініці ДАХНО - це точність діагностики, професійний супровід, увага до деталей та чуйне ставлення. Обирайте уважність і турботу про здоров'я малюка уже на етапі виношування вагітності. Нам довіряють найцінніше!

Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!