Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

 

Супровід одноплідної вагітності ІІ триместр (20-28 тижнів)

Другий триместр вагітності - напевно найкращий період протягом очікування малюка. Усе відчутнішими стають рухи малечі. Психологічний зв'язок мама/дитя міцніє. При цьому розміри плоду як правило не впливають негативно на самопочуття жінки, не приносять значного дискомфорту. Тож саме час насолоджуватися вагітністю  сповна. Якщо ви стоїте на обліку з приводу вагітності у Клініці Дахно, то досить просто отримувати задоволення, адже вся медична рутина буде під пильним контролем досвідчених фахівців. Якщо ж ви обрали інший медичний центр, змінити клініку можна у будь-якому терміні вагітності. 

Які важливі обстеження чекають на вагітну у другому триместрі? 

Звичайно ж плановий ультразвуковий контроль. Після першого УЗД малюк підріс і змінився. Тож задоволення від споглядання малюка на великому екрані з 4-D візуалізацією вам гарантовано. Лікар прицільно оцінить усі важливі показники і врахує під час діагностики результати попередніх генетичних тестів. З надсучасною апаратурою та досвідченим лікарем можна бути на 100 % впевненими, що ніяка дрібна деталь не залишилася непоміченою. 

 

Також вагітну чекають періодичні перевірки загальних аналізів крові і сечі, повторне тестування на інфекції та інші лабораторні аналізи, які триматимуть на контролі здоров'я майбутньої матусі. Високоточність результатів та швидкість виконання досліджень гарантована власною сучасною лабораторію. 

Весь період спостереження лікар буде на зв'язку і стане вашим мудрим порадником з усіх питань, які можуть виникнути щодо самопочуття чи стилю життя у цьому терміні вагітності. 

Атмосфера піклування та затишку в клініці стане приємним бонусом, який є незамінним для вашого психологічного та фізичного комфорту.

Основний пріоритет у роботі фахівців клініки Дахно - це здоров'я мами та малюка. Для виконання цієї задачі усі підрозділи клініки працюють злагоджено, і при найменшій підозрі на ризик виникнення ускладнень порекомендують додаткові обстеження чи дослідження для вашого спокою і впевненості. Клініка надає широкий спектр діагностичних заходів різних рівнів складності, які можуть знадобитися додатково.

 Наші переваги - професіоналізм і бездоганний сервіс. Розділіть радість очікування малюка разом із фахівцями інститу репродуктивної медицини ДАХНО.

Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!