Київ, вул. Баггоутівська, 1, Р-2
8:00 - 21:00 пн-нд

 

Супровід одноплідної вагітності перший триместр (12-20 тижнів)

Новина про вагітність зазвичай породжує не лише радість та приємне хвилювання, а й безліч запитань, а іноді навіть розгубленість. Коли на узд? До якого лікаря записуватися і які аналізи здавати в першу чергу?  Де шукати жіночу консультацію?.. Прикро, коли ця низка запитань повністю стирає насолоду від неймовірного періоду єднання з маленькою крихіткою під серцем. То як же не прогавити нічого важливого і не упустити за лабораторною рутиною радість очікування малюка? Легко! Заручившись підтримкою досвідченого й уважного лікаря надійного медичного центру, що супроводжує вагітність. 

То з чого ж розпочати супровід одноплідної вагітності? 

Обов'язковим і надзвичайно важливим етапом є постановка на облік по вагітності. Зазвичай це відбувається у часовому проміжку 10-12 тижнів вагітності. Лікарі Клініки Дахно часто поєднують оформлення медичної документації й обмінної карти з найпершим надважливим дослідженням: ультразвук + біохімічний генетичний скринінг. Ці тести направлені на виявлення можливих патологій розвитку плода.  Проводиться комплексне дослідження у терміні 11,5 -13, 6 тижнів одним днем. Спочатку здійснюється прицільна ультразвукова діагностика з вимірюванням і оцінкою усіх важливих показників розвитку плода. Це також і перше візуальне знайомство майбутньої мами зі своїм малюком. Хвилюючий і незабутній момент у режимі 4D реального часу. Після узд вагітна здає кров на генетичний скринінг, який дозволяє виключити серйозні хромосомні порушення розвитку малюка. У першому триместрі вагітності проводитиметься ще один важливий генетичний тест на визначення дефекту нервової трубки. Ці й інші дослідження покликані оцінити усі можливі ризики патологічних процесів внутрішньоутробного розвитку плода. 

Лікар, який супроводжуватиме вагітність, у день постановки на облік оформлює необхідні документи та детально знайомить жінку з подальшим покроковим планом обстежень і консультацій. Саме з цього моменту вагітна опиняється під пильним контролем і чуйним наглядом. Захищена досвідом лікаря і спокійна завдяки його уважності. 

Протягом першого триместру гінеколог направить на забір крові для інфекційного скринінгу, спланує вашу консультацію у суміжних спеціалістів зі здачею загальних аналізів. Стан здоров'я майбутньої мами є не менш важливим від контролю за розвитком малюка. Наповнення пакету супроводу вагітності першого триместру гармонійно поєднує обидві складові. 

Обираючи Клініку Дахно для ведення вагітності, ви отримуєте:

- консультації на надійний супровід досвідчених лікарів;

- послуги сучасної високоточної лабораторії;

- найновіше обладнання кабінетів для проведення прицільної детальної діагностики;

- комфорт, доброзичливе ставлення і найвищий рівень сервісу.

Довірте турботу про власне здоров'я та здоров'я вашого малюка професіоналам!

Записатися на консультацію
Записатися на консультацію
Безпека і позитивний результат — головні правила нашої роботи!